Klasėje pirmaujančios technologijos
Užsikrauk

Mokka-e širdis - galinga 50 kWh ličio jonų baterija. Joje - 216 didelio energijos tankio elementų, kurių ilgą tarnavimo laiką užtikrina pažangi šilumos valdymo sistema, ilgesnį nuvažiuojamą nuotolį užtikrins regeneracinio stabdymo galimybė. 

 

Vos tik jūs bevažiuodami nukelsite dešinę koją nuo akceleratoriaus, regeneracinio stabdymo sistema pradės kaupti stabdymo metu besikaupiančią kinetinę energiją kuri padidins nuvažiuojamą nuotolį. Įjungus aukščiausią regeneracijos režimą (B-Mode) kasdienėse kelionėse galėsite važinėti nė nenaudodami stabdžių pedalo. O tai reiškia, kad stabdysite regeneruodami energiją, nesidėvės stabdžiai ir mažės jūsų automobilio priežiūros kaštai.

 
Elektrifikuojanti galia
100% elektros pavara pasižymi staigia 260 Nm sukimo momento sukuriama trauka. Lengvas, 136 AG elektrinis variklis yra subalansuotas ir pritaikytas važiuoti tiek siauroms miesto gatvėms, tiek plačiais užmiesčio keliais. 
Visiška tyla
Mokka-e sukurta ta, kad padėtų jums šiame įtemptame pasaulyje. Tvarkingas, erdvus ir akustiškai izoliuotas interjeras yra ta vieta, kur kiekvienoje kelionėje galėsite atstatyti savo energiją. Čia jūs raite laiko ir vietos išgirsti save galvojant arba tiesiog mėgaukitės mėgiama muzika. 
Vairuok savaip
Mokka-e prisitaikys prie jūsų vairavimo stiliaus pasiūlydama Sport, Eco ir Normal važiavimo režimus. Kiekvienas jų skirtingai sureguliuos pedalų ir vairo jautrumą, Sport režimas pabrėš dnamiką, Eco padidins efektyvumą, o Normal subalansuos abu. 
Automobilio duomenų stebėjimas
Pažangūs Mokka-e sensoriai ir automobilio duomenų stebėjimo sistema jums pateiks važiavimo salygų ir energijos suvartojimo apžvalgą. Intuityviai pateikiama informacija leis jums efektyviau įvertinti kelio sąlygas.