Skip To Content
Apžvalga

Naujasis Mokka-e 100 % elektrinis

* AUTO BILD ( # 45/2021) & BILD am SONNTAG ( # 46/2021). 

Mokka-e

Nuo 36 990 €

Ryškios ir originalios dizaino bei technologijų idėjos įgauna formą. Ar jūs esate pasiruošę į vairavimą pažvelgti kitu kampu ir perkelti jį į naują lygį? Atraskite naują, visiškai elektrinę Mokka-e dabar

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą

Automobiliai sandėlyje

Peržiūrėkite turimus automobilius sandėlyje arba duokite užklausą jūsų pasirinktam modeliui

Automobiliai sandėlyje

Peržiūrėkite turimus automobilius sandėlyje arba duokite užklausą jūsų pasirinktam modeliui

Išsiskirkite iš minios su Mokka-e

Nauja ryški kryptis. visiška elektrifikacija

Ilgas nuvažiuojamas atstumas
Naujos kartos baterijų technologija suteiks judėjimo laisvę. Vienu įkrovimu Mokka-e gali nuvažiuoti iki 322 km. 
Sužinokite, kaip padidinti nuvažiuojamą atstumą
Mažiau laukimo, daugiau veiksmo

Įkraukite greitai, švariai ir patogiai namuose ar bet kurioje viešoje stotelėje. Įkraukite bateriją iki 80% vos per 30 min.* ir pasinaudokite lanksčiomis Mokka-e įkrovimo galimybėmis kurios jums suteiks pasitikėjimą kiekvienoje kelionėje. 

 

*Teorinis skaičius, skaičiuotas pagal WLTP testų prognozuojamą 322 km nuvažiuojamą nuotolį. Krovimas DC jungtį turinčioje stotelėje (100 kW galios). Kraunant tuščią bateriją. Krovimo laikas gali skirtis priklausomai nuo stotelės tipo ir galingumo, oro ir baterijos temperatūros.

 
Sužinokite daugiau apie įkrovimo galimybes
Važiavimo be jokių emisijų privalumai
Pamirškite degalų kainas, kelių ir automobilių mokesčius. Įsitikinkite koks neįtikėtinai pigus yra elektromobilio aptarnavimas. Pasinaudokite valstybės teikiamomis lengvatomis. 
Sužinokite daugiau apie valstybės lengvatas

Mažiau įprasta -  labiau Mokka-e

Klasėje pirmaujančios technologijos

Užsikrauk

Mokka-e širdis - galinga 50 kWh ličio jonų baterija. Joje - 216 didelio energijos tankio elementų, kurių ilgą tarnavimo laiką užtikrina pažangi šilumos valdymo sistema, ilgesnį nuvažiuojamą nuotolį užtikrins regeneracinio stabdymo galimybė. 

 

Vos tik jūs bevažiuodami nukelsite dešinę koją nuo akceleratoriaus, regeneracinio stabdymo sistema pradės kaupti stabdymo metu besikaupiančią kinetinę energiją kuri padidins nuvažiuojamą nuotolį. Įjungus aukščiausią regeneracijos režimą (B-Mode) kasdienėse kelionėse galėsite važinėti nė nenaudodami stabdžių pedalo. O tai reiškia, kad stabdysite regeneruodami energiją, nesidėvės stabdžiai ir mažės jūsų automobilio priežiūros kaštai. 

 
Elektrifikuojanti galia
100% elektros pavara pasižymi staigia 260 Nm sukimo momento sukuriama trauka. Lengvas, 136 AG elektrinis variklis yra subalansuotas ir pritaikytas važiuoti tiek siauroms miesto gatvėms, tiek plačiais užmiesčio keliais. 
Visiška tyla
Mokka-e sukurta ta, kad padėtų jums šiame įtemptame pasaulyje. Tvarkingas, erdvus ir akustiškai izoliuotas interjeras yra ta vieta, kur kiekvienoje kelionėje galėsite atstatyti savo energiją. Čia jūs raite laiko ir vietos išgirsti save galvojant arba tiesiog mėgaukitės mėgiama muzika. 
Vairuok savaip
Mokka-e prisitaikys prie jūsų vairavimo stiliaus pasiūlydama Sport, Eco ir Normal važiavimo režimus. Kiekvienas jų skirtingai sureguliuos pedalų ir vairo jautrumą, Sport režimas pabrėš dnamiką, Eco padidins efektyvumą, o Normal subalansuos abu. 
Automobilio duomenų stebėjimas
Pažangūs Mokka-e sensoriai ir automobilio duomenų stebėjimo sistema jums pateiks važiavimo salygų ir energijos suvartojimo apžvalgą. Intuityviai pateikiama informacija leis jums efektyviau įvertinti kelio sąlygas. 

Opel paslaugos elektromobiliams

Nuo įkrovimo galimybių iki mobilumo paslaugų: Opel servisas elektromobiliams užtikrina ramų mobilumą be jokios įtampos.

Norite sužinoti dar daugiau?