Dizainas
Prikaustantis žvilgsnius
Atletiška ir dinamiška naujosios Mokka išvaizda yra daugiau nei drąsus progresyvaus dizaino pareiškimas. Jis išreiškia visiškai naują vokiškos inžinerijos filosofiją ir viziją, kuria ateities Opel modeliai prikaustys žvilgsnius. (i) Papildoma GS Line apdaila akį traukiančiais išskirtiniais vizualiniais akcentais suteiks jūsų Mokka'i sportišką įvaizdį.  
Malonumas akims
Jaudinančios Mokka kėbulo linijos tėra tik pradžia žengiant į naujos kartos vokiškos inžinerijos pasaulį. Viduje jūs atrasite, kaip proporcijų, šviesos, erdvės ir technologijų harmonija vairavimą perkelia į naują lygį. 
Genialumas detalėse
Mokka iš kiekvieno kampo atrodo įdomiai. Kiekviena linija, kiekviena detalė iki itin plonų galinių LED žibintų buvo sukurta derinant dinamiškas formas su pažangiausiomis funkcijomis. 
Užgniaužianti išvaizda
Mokka savo išvaizda iš karto žymi išskirtinumą. Tokį, kokio nesutiksite niekur kitur kelyje. Ir jūs tą išskirtinumą galite dar praplėsti padabindami savo Mokka stulbinančiomis spalvomis bei drąsaus dizaino 16, 17 arba 18 colių ratlankiais. 
Stogo ir antvožo personalizavimas
Turėkite savitą stilių. Atraskite išskirtines dizaino detales ir jas patobulinkite pagal savo pageidavimą. Susikurkite savo Mokka pasirinkdami skirtingas stogo ir variklio antvožo spalvas. 
Dailiai įrėmintas

Be jokių abejonių, Mokka turi savitą vizualinį identitetą, į kuris pasižymi natūraliomis formomis ir ryškiu funkcionalumu. Jos dizainas tikslingas, idealių proporcijų nuo pat Opel Vizor skiriamojo ženklo priekyje iki "plaukiančio stogo" architektūros, kuri tarsi nulieja kėbulą iki pat galo ir įrėmina šoninius langus.

 

Susikurkite savo Mokka išorę kad ji atrodytų tiek gyvibinga, kiek jūs drįstate. Tą galite padaryti nudažydami šoninių langų rėmus pasirenkamomis raudona, sidabrine arba juoda spalvomis.(i) Raudona ir sidabrinė spalvos galimos nuo pristatymo, juoda - nuo 2021 metų pavasario.