Junglumas
Navigacijos sistema
Moderni liečiamuoju ekranu valdoma Opel navigacijos sistema į tikslą jus nuves geriausiu maršrutu, kurį sudarydama atsižvelgs į eismo situaciją realiu laiku. Pasirinkite Multimedia Media Pro su 10 clių ekranu (i) On-line“ navigacijos paslaugos pasižymi eismo situacijos, degalų kainų, parkavimo informacija, įdomių vietų paieška, įkrovimo stotelių paieška, orų prognozėmis ir kelių saugumo pranešimais (negalima Vokietijoje arba Šveicarijoje).   ir nuolatiniais atnaujinimais arba Multimedia Navi su 7 colių ekranu (i) On-line“ navigacijos paslaugos pasižymi eismo situacijos, degalų kainų, parkavimo informacija, įdomių vietų paieška, įkrovimo stotelių paieška, orų prognozėmis ir kelių saugumo pranešimais (negalima Vokietijoje arba Šveicarijoje).  . 
Multimedija
Mokka modelyje savo išmaniuoju telefonu galėsite naudotis automobilyje per  Apple CarPlayTM  (i) Apple CarPlay TM ir Apple Siri yra Apple Inc. Registruoti prekės ženklai JAV ir kitose šalyse.   ir Android AutoTM  (i) Android Auti TM yra Google Inc. Registruotas prekės ženklas. Kai kurios funkcijos ir galimybės gali skirtis priklausomai nuo įrenginio ir jo operacinės sistemos. Norėdami patikrinti savo įrenginio galimybes eikite į www.apple.com arba www.android.com arba susisiekite su savo Opel atstovu.   programėles, sujungti telefoną su multimedijos sistema per Bluetooth (i) Bluetooth yra Bluetooth SIG Inc. registruotas prekės ženklas.   ar USB lizdais. Mėgaukitės muzika per 6 garsiakalbių garso sistemą.  
Bevielis įkrovimas
Norite išlaikyti savo Mokka modelio interjerą erdviu ir neperkrautu, tuomet kraukite savo mobiliuosius įrenginius integruotu bevieliu krovikliu. Integruotas įrenginio laikiklis apsaugos jūsų įrenginio bateriją nuo prisijungimo perkrovų važiuojant nelygiu keliu.  
OpelConnect paslaugos

Sumanus paslaugų asortimentas siūlo aukštą saugumo lygį, o paslaugų tiekėjai padės jums būti prisijungus ir kelyje. 

 

  • Rami galva: pagalbos skambutis, skambutis gedimo atveju ir automobilio būklės informacija.
  • Patogumas: nuotolinės funkcijos durų užrakinimui, garso signalui ir šviesoms, užvedimas išmaniojo prietaiso pagalba. Papildomos mūsų paslaugos elektrifikuotoms transporto priemonėms: e-nuotolinis pultas, kelionės planavimo galimybės, įkrovimo pasas - mes pasirūpinsime jūsų kelione!
  •  Išmanus vairavimas: mėgaukitės atpalaiduojančiu vairavimu su realiu laiku atnaujinama navigacijos sistema bei važiavimo valdymu.