Važiavimo dinamika
Variklis

Mokka išreiškia naująją Opel dizaino kryptį. Ir tai ne viskas. Mokka modelis taip pat pasižymi itin efektyviomis jėgainėmis ir išskirtinėmis valdymo savybėmis.

 

Dinamiškas Opel 1.2 litro DIT tiesioginio įpurškimo variklis su turbina generuoja iki 130 AG pajėgumą, o pažangus 1.5 litro dyzelinis agregatas turi gyvibingas 130 AG. Abu jėgos agregatai itin ekonomiški ir draugiški aplingai.

 
Transmisijos ir vairavimo režimai

Susipažinkite su jūsų vairavimo stilių atitiksiančiu transmisijų ir technologijų pasirinkimu. Mokka modelį galima rinktis su 6 pavarų mechanine arba technologiškai pažangia automatine 8  laipsnių pavarų dėžėmis. 

 

Kad geriau įsijaustumėte į vairavimą, ir pats jaustumėtės atsakingas už automobilio teikiamą malonumą kelio vingiuose naudokitės sportiškomis pavarų perjungimo mentelėmis, esančiomis už vairo. 8 laipsnių automatinė pavarų dėžė sukurta suteikti vairuotojui pasirinkimo laisvę, o ne ją atimti. O vieno vairavimo režimų mygtuko paspaudimu galima pakeisti automobilio charakterį: Sport režimas pabrėš dinamiškumą, Eco padės pasiekti maksimalią degalų ekonomiją, o Normal subalansuos automobilį patogiam kasdieniam vairavimui.

 
Pajėgi technologija
Vien tik pažiūrėję į išbaigtas Mokka proporcijas galite pasakyti, kad automobilio kūrėjai suprato, jog galia dar nėra viskas. Reikia suprasti kur ir kaip ją išnaudoti. Ir tai yra Mokka filosofija - integravus išmanius sprendimus ir pažangias technologijas kiekvienas gali mėgautis automobiliu ir visiška jo kontrole.