Saugumas ir inovacijos
LED® matrix žibintai
Prisitaikantys ir neakinantys Intelli-Lux LED Matrix žibintai užtikrina puikų matomumą bet kokioje situacijoje ir leidžia jums ryškiai matyti kelią dėka galingų ilgųjų šviesų žibintų neakinant kitų vairuotojų.   
Automatinė kruizo kontrolė
Automatinė kruizo kontrolė (i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų. Veikia važiuojant nuo 30 iki 180 km/h greičiu. Pagalbinės Opel vairavimo sistemos sukurtos padėti varuotojui. Vairuotojas visuomet išlieka atsakingas už patį vairavimą.   leis jums neieškoti kompromiso tarp saugumo ir patogaus, atpalaiduojančio važiavimo. Ji automatiškai akseleruos ir stabdys automobilį išlaikydama pastovų saugų atstumą iki priešais jus važiuojančios transporto priemonės.  
Automatinė avarinio stabdymo sistema

Kaip dalis saugumo sistemų paketo, į kurį įeina eismo juostos palaikymo ir nukrypimo nuo eismo juostos perspėjimo sistemos, Mokka modelyje komplektuojama automatinė avarinio stabdymo sistema seka priekyje esančias transporto priemones ir pėsčiuosius, kad galėtų išvengti avarijos arba ženkliai sumažinti avarijos pasėkmes. 

 

Važiuojant iki 30 km/h, o tokiu greičiu daugiausia susidūrimų ir įvyksta, Mokka sistema visiškai sustabdys automobilį. Važiuojant didesniu greičiu sistema sumažins automobilio greitį  iki 50 km/h ir tokiu būdu ženkliai sumažins avarijos pasėkmes.

 
Skaitmeninis prietaisų skydelis
Opel Pure Panel prietaisų skydelyje atsispindi rafinuotumas ir paprastumas. Supaprastintas ir pagal poreikius pritaikomas 12 colių vairuotojo informacinis prietaisų skydelis suteikia visą jums reikiamą informaciją be jokios netvarkos ir trikdžių. Vizualiai blaškantys elementai yra eliminuoti, paliktas tik vientisas skaitmeninis vaizdas.   
180 laipsnių panoraminė galinio vaizdo kamera
Panoraminė kamera suteikia jums vaizdą už automobilio 180 laipsnių kampu, išryškina arti esančius objektus ir leidžia jums pamatyti iš šonų atvažiuojančias transporto priemones. Tai itin naudinga vairuojant automobilį atbuline eige į gatvę iš parkavimo vietos.  
Parkavimo asistentas
Idealus parkavimas gali būti itin lengvas. Mokka Advanced Park Assist pati išvairuos automobilį, jums tereikės naudotis akseleratoriaus ir stabdžio pedalais. Sistema padės surasti tinkamiausią parkavimo vietą nurodydama, ar joje pakanka erdvės automobiliui. Taip pat sistema padės jums išvairuoti automobilį  atgal į važiuojamąją dalį.