Skip To Content
Ypatybės

Tai Mokka

Tyras vairavimo malonumas

Dizainas

Prikaustantis žvilgsnius
Atletiška ir dinamiška naujosios Mokka išvaizda yra daugiau nei drąsus progresyvaus dizaino pareiškimas. Jis išreiškia visiškai naują vokiškos inžinerijos filosofiją ir viziją, kuria ateities Opel modeliai prikaustys žvilgsnius. 
Papildoma GS Line apdaila akį traukiančiais išskirtiniais vizualiniais akcentais suteiks jūsų Mokka'i sportišką įvaizdį.
Malonumas akims
Jaudinančios Mokka kėbulo linijos tėra tik pradžia žengiant į naujos kartos vokiškos inžinerijos pasaulį. Viduje jūs atrasite, kaip proporcijų, šviesos, erdvės ir technologijų harmonija vairavimą perkelia į naują lygį. 
Genialumas detalėse
Mokka iš kiekvieno kampo atrodo įdomiai. Kiekviena linija, kiekviena detalė iki itin plonų galinių LED žibintų buvo sukurta derinant dinamiškas formas su pažangiausiomis funkcijomis. 
Užgniaužianti išvaizda
Mokka savo išvaizda iš karto žymi išskirtinumą. Tokį, kokio nesutiksite niekur kitur kelyje. Ir jūs tą išskirtinumą galite dar praplėsti padabindami savo Mokka stulbinančiomis spalvomis bei drąsaus dizaino 16, 17 arba 18 colių ratlankiais. 
Stogo ir antvožo personalizavimas
Turėkite savitą stilių. Atraskite išskirtines dizaino detales ir jas patobulinkite pagal savo pageidavimą. Susikurkite savo Mokka pasirinkdami skirtingas stogo ir variklio antvožo spalvas. 
Dailiai įrėmintas
Be jokių abejonių, Mokka turi savitą vizualinį identitetą, į kuris pasižymi natūraliomis formomis ir ryškiu funkcionalumu. Jos dizainas tikslingas, idealių proporcijų nuo pat Opel Vizor skiriamojo ženklo priekyje iki "plaukiančio stogo" architektūros, kuri tarsi nulieja kėbulą iki pat galo ir įrėmina šoninius langus. 

Susikurkite savo Mokka išorę kad ji atrodytų tiek gyvibinga, kiek jūs drįstate. Tą galite padaryti nudažydami šoninių langų rėmus pasirenkamomis raudona, sidabrine arba juoda spalvomis.

 

1 Raudona ir sidabrinė spalvos galimos nuo pristatymo, juoda - nuo 2021 metų pavasario.

Saugumas ir inovacijos

LED matrix žibintai
Prisitaikantys ir neakinantys Intelli-Lux LED Matrix žibintai užtikrina puikų matomumą bet kokioje situacijoje ir leidžia jums ryškiai matyti kelią dėka galingų ilgųjų šviesų žibintų neakinant kitų vairuotojų. 
Automatinė kruizo kontrolė
Automatinė kruizo kontrolė 1 2 leis jums neieškoti kompromiso tarp saugumo ir patogaus, atpalaiduojančio važiavimo. Ji automatiškai akseleruos ir stabdys automobilį išlaikydama pastovų saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. 

1 Papildoma įranga. Veikia važiuojant nuo 30 iki 180 km/val greičiu. 

2 Pagalbinės Opel vairavimo sistemos sukurtos padėti varuotojui, tačiau vairuotojas lieka atsakingas už patį vairavimą.

Automatinė avarinio stabdymo sistema
Kaip dalis saugumo sistemų paketo, į kurį įeina eismo juostos palaikymo ir nukrypimo nuo eismo juostos perspėjimo sistemos, Mokka automatinė avarinio stabdymo sistema seka priekyje esančias transporto priemones ir pėsčiuosius, kad galėtų išvengti avarijos arba ženkliai sumažinti avarijos pasėkmes. 
Iki 30 km/val, o tokiu greičiu daugiausia susdūrimų ir įvyksta, Mokka sistema visiškai sustabdys automobilį. Važiuojant didesniu greičiu sistema automobilio greitį  iki 50 km/val ir ženkliai sumažins avarijos pasėkmes.
Skaitmeninis prietaisų skydelis
Opel Pure Panel prietaisų skydelyje atsispindi rafinuotumas ir paprastumas. Supaprastintas ir pagal poreikius pritaikomas 12 colių vairuotojo informacinis prietaisų skydelis suteikia visą jums reikiamą informaciją be jokios netvarkos ir trikdžių. Vizualiai blaškantys elementai yra eliminuoti, paliktas tik vientisas skaitmeninis vaizdas. 
180 laipsnių panoraminė atbulinio vaizdo kamera
Panoraminė kamera suteikia jums vaizdą už automobilio 180 laipsnių kampu, išryškina arti esančius objektus ir leidžia jums pamatyti iš šonų atvažiuojančias transporto priemones. Tai itin naudinga stumiant automobilį atbulomis į gatvę 
Parkavimo asistentas
Idealus parkavimas gali būti itin lengvas. Mokka Advanced Park Assist 1 pati išvairuos automobilį, jums tereikės naudotis akseleratoriaus ir stabdžio pedalais. Sistema padės surasti geriausią parkingo vietą nurodydama, ar joje pakanka erdvės automobiliui ir vėliau pati išvairuos mašiną atgal į gatvę. 

Aukščiausio lygio komfortas

Pažangus komfortas
Mokka kiekvieną kelionę padaro įdomesne, o su patogiai kūną prilaikančiomis sėdynėmis ir vairuotojo sėdynės masažo funkcija dar ir atpalaiduojančia. Keliaukite komfortiškai, atvykite stilingai. 
Šildomi elementai
Šaltą dieną prabanga mažai kas gali pranokti šildomas sėdynes. Priekines Mokka sėdynės turi tris šildymo lygius, o vairuotojas galės mėgautis ir šildomu vairu. 
Universalumas
Kad ir kur jums reikėtų keliauti, erdvus Mokka interjeras ir išradingi sprendimai leis sutalpinti didžiulį krovinį arba visą šeimą su bagažu. 
Galinės sėdynės gali būti sulankstomos santykiu 40:60 ir ženkliai padidina bagažo erdvę bei leidžia patogiai įkrauti daiktus.

Junglumas

Navigacijos sistema
Moderni liečiamuoju ekranu valdoma Opel navigacijos sistema į tikslą jus nuves geriausiu maršrutu, kurį sudarydama atsižvelgs į eismo situaciją realiu laiku. Pasirinkite Multimedia Media Pro su 10 clių ekranu 1 ir nuolatiniais atnaujinimais 2 arba Multimedia Navi su 7 colių ekranu 1

1 Papildoma įranga 

2 Neprieinama Airijoje

Multimedija
Mokka modelyje savo išmaniuoju telefonu galėsite naudotis automobilyje per  Apple CarPlay TM1 ir Android Auto TM2, 3 programėles, sujungti telefoną su multimedijos sistema per Bluetooth 4 ar USB lizdais. Mėgaukitės muzika per 6 garsiakalbių garso sistemą. 

1 Apple CarPlay TM ir Apple Siri yra Apple Inc. Registruoti prekės ženklai JAV ir kitose šalyse. 

2 Android Auti TM yra Google Inc. Registruotas prekės ženklas. 

3 Kai kurios funkcijos ir galimybės gali skirtis priklausomai nuo įrenginio ir jo operacinės sistemos. Norėdami patikrinti savo įrenginio galimybes eikite į www.apple.com arba www.android.com arba susisiekite su savo Opel atstovu. 

4 Bluetooth yra Bluetooth SIG Inc. registruotas prekės ženklas.

Bevielis įkrovimas
Kad išlaikytumėte savo Mokka interjerą erdviu ir neperkrautu, kraukite savo mobiliuosius įrenginius integruotu bevieliu krovikliu 1. Integruotas įrenginio laikiklis apsaugos jūsų įrenginio bateriją nuo prisijungimų perkrovų važiuojant nelygiu keliu. 
1. Papildoma įranga. Gali reikėti priedo išmaniajam telefonui. Indukcinis krovimas galimas tik su PMA arba Qi palaikymą turinčiais telefonais. Kad pasitikrintumėte krovimo galimybes, susisiekite su savo Opel atstovu.
OpelConnect paslaugos1
Sumanus paslaugų asortimentas siūlo aukštą saugumo lygį, o paslaugų tiekėjai padės jums būti prisijungus ir kelyje. 

Važiavimo dinamika

Variklis
Mokka išreiškia naująją Opel dizaino kryptį. Tačiau ji ne tik apie ją kalba. Mokka nėra apie žodžius. Ji naują Opel erą rodo veiksmais. Itin efektyviomis jėgainėmis ir išskirtinėmis valdymo savybėmis. 
Dinamiškas Opel 1.2 litro DIT tiesioginio įpurškimo variklis su turbina generuoja iki 130 AG pajėgumą, o pažangus 1.5 litro dyzelinis agregatas turi gyvibingas 110 AG. Abu jėgos agregatai itin ekonomiški ir švarūs.
Transmisijos ir vairavimo režimai
Susipažinkite su jūsų vairavimo stilių atitiksiančiu transmisijų ir technologijų pasirinkimu. Mokka galima rinktis su 6 pavarų mechanine arba technologiškai pažangia 8 pavarų automatine pavarų dėžėmis. 
Kad geriau įsitrauktumėte į vairavimą, ir pats jaustumėtės atsakingas už automobilio teikiamą malonumą kelio vingiuose naudokitės sportiškomis pavarų perjungimo mentelėmis už vairo. 8 laipsnių automatinė pavarų dėžė sukurta suteikti vairuotojui pasirinkimo laisvę, o ne ją atimti. O vieno vairavimo režimų mygtuko paspaudimu galima pakeisti automobilio charakterį: Sport režimas pabrėš dinamiškumą, Eco nuramins maksimaliai degalų ekonomijai o Normal subalansuos automobilį patogiam kasdieniam vairavimui.
Pajėgi technologija
Vien tik pažiūrėję į išbaigtas Mokka proporcijas galite pasakyti, kad automobilio kūrėjai suprato, jog galia dar nėra viskas. Reikia suprasti kur ir kaip ją išnaudoti. Ir tai yra Mokka filosofija - integravus išmanius sprendimus ir pažangias technologijas kiekvienas gali mėgautis automobiliu ir visiška jo kontrole. 
Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą