Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


 „OPEL ULTIMATE EDITION“.

Kelionė pirmąja klase: sužinokite daugiau apie „Mokka X“ modelį, išsiskiriantį į standartinę komplektaciją įtraukta prabangia įranga.

TIKROJI KLASĖ SLYPI VIDUJE.

Aukščiausios kokybės „MOKKA X“ salonas suteikia pirmai klasei būdingą rafinuotumo pojūtį ir siūlo novatoriškas parinktis. Dėl didesnio aukščio galėsite žvalgytis virš daugumos automobilių.

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS DIZAINAS.

„MOKKA X“ aukščiausios klasės dizainas pritaikytas dideliems miestams - tai išmanus pasirinkimas SUV kategorijoje. Ryškios ir tvirtos linijos traukia žvilgsnius, o aukštesnė važiuoklė ir dideli lengvojo lydinio ratlankiai atskleidžia galimybes bekelėje.

KĄ GAUNATE JŪS?

Naujasis „MOKKA X“ pateikiamas su įspūdingais naujais audinių ir apsauginių juostelių deriniais. Dėmesys smulkioms detalėms sustiprina aukščiausiai klasei būdingą charakterį Jūsų automobilio viduje.

SUSIKURKITE CHARAKTERĮ.

Kad ir kokius ratlankius uždėtumėte – Jūsų „MOKKA X“ garantuotai švytės žavesiu. Rinkitės iš 16, 17, 18 ir 19 colių lengvojo lydinio ratlankių.

VIDUJE LYG LAUKE.

Viduje lyg lauke. Didelis papildomai įsigyjamas stoglangis sukuria didelės erdvės pojūtį viduje.

PRIDĖKITE NAŠUMO.

Pridėkite energijos ir tvirtumo pasitelkdami „Opel Performance Center“ (OPC) „Line Sport Pack“1. Šoniniai slenksčiai ir apsauginiai dugno skydai priekyje ir gale įkūnija lenktynių dvasią.

 

1Netrukus jau galėsite įsigyti