Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


4x4 = DAUGIAU SMAGUMO KIEKVIENAM RATUI.

„MOKKA X“ padės visada. Papildomai užsakoma 4x4 išmani visų varančiųjų ratų sistema sudėtingomis sąlygomis sukuria didesnę trauką, suteikia stabilumo ir manevringumo.

 

  • AWD jutikliai stebi pagrindinius rodiklius, pvz., ratų sukimosi greitį
  • Prireikus AWD priekinių varančiųjų ratų sistema perjungia į 4x4 sistemą
  • Važiuojant galia paskirstoma priekinėje ir galinėje ašyse
  • Tikrai praverčia esant plikledžiui mieste, važiuojant klampia bekele arba sniegu
DAUGIAU MAŽIAU

JOKIOS BAIMĖS ĮKALNĖSE.

Nesvarbu, ar važiuojate įkalne, ar tiesiog pasistatote automobilį nuokalnėje – naudojant pagalbinę važiavimo įkalnėn sistemą ir pagalbinę važiavimo nuokalne kontrolės sistemą nekils jokio pavojaus nuriedėti.

 

  1. Pagalbinė važiavimo įkalnėn sistema (HSA). Pradėjus važiuoti įkalne arba įkalnėje pasistačius automobilį, HSA kelioms akimirkoms automatiškai sulaiko stabdžius. Nėra jokio pavojaus nuriedėti. 
  2. Pagalbinė važiavimo nuokalne kontrolės sistema (HDC). HDC kontroliuoja greitį važiuojant nuokalne, kad Jums nereikėtų jaudintis dėl stabdymo – net kai važiuojate stačia nuokalne arba ten pasistatote automobilį. 
DAUGIAU MAŽIAU

EFEKTYVUMAS, KAI TO REIKIA.

Galia puikiai dera su kontrole – štai kodėl „MOKKA X“ automobiliui sukūrėme išmaniąją 4x4 visų varančiųjų ratų pavaros technologiją ir naujus, taupiai degalus vartojančius variklius. 

 

  • Lengva važiuoklė lemia didesnį „Mokka X“ manevringumą
  • Jei norite iki minimumo sumažinti degalų išlaidas ir išskiriamo anglies dvideginio kiekį, ieškokite „ECOTEC®“ ženklelio
  • Sumažinkite išlaidas. Tai padaryti padės „Start/Stop“ sistema, įtraukta į degalus taupantį ir taršą mažinantį „ECOTEC®“ Technology“ komplektą.
DAUGIAU MAŽIAU

SKLANDUS PERJUNGIMAS.

Patogi 6 laipsnių automatinė ar mechaninė 5 arba 6 laipsnių transmisija? Tereikia apsispręsti, kuri „MOKKA X“ transmisija tinka Jums.

TAUPO DEGALUS IR MAŽINA TARŠĄ.

Jei norite sumažinti išlaidas degalams ir išskiriamą anglies dvideginio kiekį, ieškokite „ECOTEC® ženklelio ir teiraukitės „Start/Stop“ sistemos, kuri pateikiama kartu su degalus taupančiu ir taršą mažinančiu „ECOTEC® “ technologijos komplektu.