Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


SKLANDUS PRIJUNGIMAS.

Moderni „Multmedia Navi Pro“1 sistema yra visiškai suderinama su „Apple CarplayTM2 ir „Google“ sukurta „Android AutoTM“2, todėl savo išmaniojo telefono funkcijomis galite naudotis 8" jutikliniame ekrane.

 

„Apple CarPlayTM2 ir „Google Android AutoTM2 leidžia vairuojant patogiai naudotis suderinamomis išmaniųjų telefonų programėlėmis ir funkcijomis:

 

  • Telefoną naudokite kaip navigacijos sistemą, pasitelkdami žemėlapius
  • Transliuokite mėgstamos muzikos grojaraščius per „Spotify“
  • Siųskite ir gaukite žinutes per „WhatsApp“ ir „Skype“

 

Šias funkcijas galite lengvai pasiekti pasitelkdami valdymą balsu, kad rankas galėtumėte laikyti ant vairo, o akis sukoncentruoti į kelią.

 

1Papildoma įranga

2Suderinamumas ir tam tikros funkcijos gali skirtis – tai priklauso nuo įrenginio tipo ir operacinės sistemos versijos. „Apple CarPlay“ yra „Apple Inc.“ prekių ženklas, registruotas JAV ir kitose šalyse. „Android“ yra „Google Inc.“ prekių ženklas.

DAUGIAU MAŽIAU

PASIRUOŠTI. DĖMESIO. PIRMYN.

„Multimedia Navi Pro“1 su modernia valdymo balsu ir navigacijos funkcijomis leis lengvai pasiekti kelionės tikslą – be jokio streso. Tiesiog pasirinkite kelionės tikslą ir sekite maršrutą palydovinės navigacijos žemėlapyje.

 

1Papildoma įranga

DAUGIAU JOKIŲ LAIDŲ.

„Combo Life“ įrengta belaidžio įkrovimo sistema1 leidžia įkrauti savo telefoną bet kuriuo metu – ir nereikia jokių laidų.

 

1Papildoma įranga