Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


SEPTYNIOS VIETOS. DAR DAUGIAU GALIMYBIŲ.

Galima rinktis penkias arba septynias sėdynes1 – „Combo Life“ svarbiausia funkcionalumas. Reikia daugiau vietos bagažinėje? Dvi stumdomas sėdynes2 trečiojoje eilėje galima lengvai išimti.

 

1Papildoma įranga

2Trečiosios eilės sėdynes galima rinktis ir standartinėje, ir ilgos ratų bazės versijose. Tačiau viena stumdoma sėdynė įrengiama tik ilgos ratų bazės versijoje.

DAUGIAU MAŽIAU

DAR DAUGIAU VIETOS.

Minimali krovinių skyriaus talpa yra 597 l1 tačiau ją galima padidinti iki 2126 l2, todėl „Combo Life“ yra išskirtinai funkcionalus automobilis – vienintelis klausimas, kaip rasti tiek daiktų.

 

Reikia dar daugiau vietos? Užsisakykite ilgos ratų bazės „Combo Life XL“ su 2693 l2 talpos bagažine.

 

1Nenulenkus nė vienos sėdynės 5 vietų standartinės ratų bazės „Combo Life“ galėsite mėgautis 597 l bagažine. O 5 vietų ilgos ratų bazės versijoje yra mažiausiai 850 l talpos bagažinė.

2Iki 2693 l „Combo Life“ modeliuose su ilga ratų baze ir iki 2126 l standartiniame „Combo Life“ modelyje, prikraunant iki lubų ir nulenkus galines sėdynes, pagal ISO 3832.

DAUGIAU MAŽIAU

ČIA TILPS VISA ŠEIMA.

Galite rinktis praktiškąją 40/60 santykiu perskirtą galinę vientisą sėdynę arba 3 atskiras galines sėdynes1, o su jomis standartiškai bus įrengta „Isofix“ vaikų; kėdučių tvirtinimo sistema, kad Jūsų mažieji keliautų visiškai saugiai ir patogiai.

 

Reikia pervežti labai ilgą krovinį, pvz., baldus? Pasitelkdami „FlexFold“ mygtuką2 tiesiog nulenkite galines sėdynes paslėpdami jas grindyse ir nulenkite priekinio keleivio sėdynę, tada automobilyje tilps iki 2,7 m ilgio krovinys (arba iki 3,05 m ilgos ratų bazės versijoje). Nesvarbu, kokie Jūsų poreikiai, funkcionalias sėdynes galima sutvarkyti taip, kad būtų lengviau Jums.

 

1Papildoma „Enjoy“, standartinė „Innovation“ įranga.

2Prekyboje nuo 2019 m. antrojo ketvirčio.

DAUGIAU MAŽIAU

IŠPLĖSKITE MĄSTYMO RIBAS.

Net 28 skyriai, kurie sudaro 186 l – „Combo Life“ yra vietos visiems daiktams.

DAIKTUS SUDĖTI NEĮTIKĖTINAI PATOGU.

Vienerios arba dvejos stumdomosios durys1 suteikia galimybę lengvai sudėti arba išimti daiktus. Užsisakykite skirtingo dydžio galines duris arba į viršų pakeliamas duris2 su atidaromu langu3 ir galėsite greitai, lengvai pasiekti bagažinę.

 

1Dvejos stumdomosios durys yra papildoma „Selection“, standartinė „Enjoy“ ir „Innovation“ įranga.

2Į viršų pakeliamos galinės durys yra papildoma „Selection“, standartinė „Enjoy ir „Innovation“ įranga.

3Į viršų pakeliamos galinės durys su atidaromu langu yra papildoma „Selection“ ir „Enjoy“, standartinė „Innovation“ įranga.

DAUGIAU MAŽIAU

IŠPLĖSKITE GALIMYBES.

„Combo Life“ galima rinktis dviejų ilgių – 4,4 m įprastos versijos ir 4,75 m „Combo Life XL“, kurioje bus dar daugiau vietos salone ir bagažinėje.