Ypatybės

ELEGANTIŠKAS DIZAINAS IR UNIVERSALIOS FUNKCIJOS.

LANKSTUMAS.

IKI 9 SĖDYNIŲ
Zafira Life nurodo naują lankstumo kasdieniam naudojimui standartą. 
Priklausomai nuo jūsų individualių šeimos ar verslo poreikių, jūs galite Zafira Life sukomplektuoti su iki 9 sėdynių. Taigi ar jūs keliaujate į pliažą, ar vedate susirinkimą, vietos užteks visiems, visomis progomis. 
SĖDYNIŲ GALIMYBĖ
Zafira Life sukurta galvojant apie universalumą ir komfortą. Stumdykite antrąją ir trečiąją sėdynių eiles pirmyn ar atgal, kad sukurtumėte daugiau erdvės kojoms.  
Nulenkite ar išimkite sėdynes, jei jums reikia daugiau erdvės kroviniams. Arba pasirinkite veidas į veidą sėdėjimo poziciją draugiškesnėms kelionėms. 

PATOGUMAS ĮLIPTI.

ELEKTRA SLANKIOJANČIOS DURYS

Dvigubos elektrinės slankiojančios durys1 sukuria plačią nišą iš abiejų automobilio pusių, ad keleiviams būtų saugiau ir patogiau įlipti ir išlipti iš automobilio. 

 

1 Papildoma įranga.

 
Jus nustebins tai, kad specialūs sensoriai jums leis atidaryti šias duris nepakeliant rankos - puiku tiems momentams, kai jūsų rankos užimtos. 
LENGVA ATIDARYTI IR UŽVESTI

Su paprasta Berakte atrakinimo ir užvedimo sistema1 tiesiog įsėskite ir važiuokite negalvodami, kur padėti raktus. Tegu jie būna kišenėje, krepšyje ar kur nors kitur šalia. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
ATIDAROMAS BAGAŽNĖS LANGAS
Atidarykite Zafira Life bagažinės langą nepriklausomai nuo bagažinės norėdami paprasčiau ir patogiau padėti mažesnius daiktus.  
MATMENYS
Zafira Life galima rinktis skirtingų ilgių kėbulu. Kiekvienas variantas siūlo idealų balansą tarp sąlyginai kompaktiškų išorės matmenų ir erdvaus, itin lankstaus interjero. Visi trys variantai yra iki 1.9 m aukščio - idealūs požeminėms stovėjimo aikštelėms.  

Vidutinio kėbulo ilgis siekia 4.95m, o didysis variantas išsitęsia iki 5.3 m. 

 

Iki 1.9m siekiantis aukštis netaikomas automobiliams, kurių didžiausias kraulumas siekia 1 400 kg. 

SAUGUMAS IR INOVACIJOS.

SAUGUMAS IR ORO PAGALVĖS

Su vairuotojo ir keleivio priekinėmis oro pagalvėmis, šoninėmis ar užuolaidinėmis oro pagalvėmis keleiviams visose trijose eilėse1, Zafira Life rimtai rūpinasi jūsų saugumu. 

 

1 Šoninės užuolaidinės oro pagalvės antrai ir trečiai eilėms įeina į papildomą įrangą. 

 
XENON ŽIBINTAI

Tolimieji Xenon žibintai1 kartu su LED dienos šviesos žibintais1 automobilio dizainui suteikia aštrumo ir geresnį matomumą vairuotojui bet kokiu paros metu. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
ISOFIX

Visos sėdynės antroje ir trečioje Zafira Life eilėse gali būti montuojamos kartu su ISOFIX tvirtinimais1, kurie leidžia saugiai pritvirtinti iki 6 vaikų kėdučių. 

 

1 Papildoma įranga. Negalima su kai kuriomis sėdynių konfigūracijomis. 

 
GALINIO VAIZDO KAMERA

Daugiafunkcinės kameros priekyje ir gale1 leidžia veikti tokioms sistemoms, kaip Greičio ribojimo ženklų atpažinimas1, Vairuotojo nuovargio perspėjimas1 ir 180o galinio vaizdo kamera1 parkavimui. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
SAUGUMO SISTEMOS
Automatinė kruizo kontrlė1 sumažina arba atstato jūsų greitį automatiškai palaikydama saugų atstumą iki prieš jus važiuojančio automobilio. 

Jeigu būtina, Automatinė avarinio stabdymo sistema1 imsis veiksmų norint išvengti avarijos panaudodama stabdžius automatiškai. Aklosios zonos perspėjimas1 naudoja sensorius ir vizualinę projekciją ant veidrodėlio, kad vairuotojas būtų perspėtas apie Zafira Life aklojoje zonoje esančus automobilius ir apsaugotų nuo avarijų atliekant persirikiavimo ar lenkimo manevrą. Priekinio susidūrimo perspėjimas1 skenuoja kelią priekyje ir perspėja vairuotoją apie potencialią susidūrimo grėsmę su automobiliu ar pėsčiuoju. 

 

1 Papildoma įranga.

VAIRUOTOJO PAGALBININKAI
Nuokrypio iš eismo juostos įspėjimas1 atpažįsta, kada automobilis dreifuoja tarp juostų ir perspėja vairuotoją garsiniu ir vizualiniu signalu. Tai yra viena iš pagalbinių vairavimo sistemų gamos dalių, palengvinanti kasdienį vairavimą.  

Vairuotojo nuovargio perspėjimas1 analizuoja jūsų vairavimo stilių per priekinę kamerą ir vairą, kad galėtų jums praneši, jog au atėjo laikas pertraukai. 

Greičio limito prisitaikymas1 naudoja Greičio Ribojimo Ženklų Atpažinimą ir analizuoja leistino greičio pokyčius kelyje. Vienu atminties mygtuko paspaudimu jūs leisite kruizo kontrolei parinkti jums greitį. 

 

1 Papildoma įranga. 

PROJEKCINIS EKRANAS

Šiame segmente tai unikalu: Zafira Life turi projekcinį ekraną1, kuris leidžia vairuotojui matyti būtiniausios informacijos, tokios kaip greitis, kruizo kontrolės duomenys, projekciją ant priekinio lango vairuotojo apžvalgos lauke. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
IŠMANŪS ŽIBINTAI

Zafira Life intuityvi Smart Beam1 sistema automatiškai perjungia tolimuosius ir artimuosius žibintus, kad neapakintumėte kitų vairuotojų. 

 

1 Papildoma įranga.

 

POILSIO KAMBARYS ANT RATŲ.

PANORAMINIS STOGAS

Zafira Life turi įspūdingą Panoraminį stogą1, kuris leidžia interjerą užpildyti saulės šviesa taip suteikdamas energingą atmosferą. Jei saulė šviečia per daug skaisčiai, tiesiog užtraukite žaliuzes ir užtikrintumėte keleivių komfortą visos kelionės metu. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
PREMIUM KOMFORTAS

Pajuskite aukštesnio lygio prabangą su Zafira Life masažo funkciją turinčiomis sėdynėmis1 vairutojui ir keleiviui, kurios padės sukurti visiškai atpalaiduojančią aplinką. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
AUTOMATINĖ KLIMATO KONTROLĖ

Su dviejų zonų Automatine klimato kontrole1 keleiviai priekyje ir gale galės pasirinkti idealius nustatymus sau. Daugiau jokių ginčų apie idealią temperatūrą. 

 

1 Papildoma įranga. 

 

JUNGLUMAS.

MULTIMEDIJA
Suraskite greičiausią kelią į savo tikslą su Zafira Life 7" liečiamuoju ekranu ir Navi Multimedija1. Turėkite prieigą prie visos mėgstamiausios muzikos ir turinio savo išmaniajame telefone su Android Auto™1,2 or Apple CarPlay™1,2

1 Papildoma įranga. 

2 Prieinamumas ir kai kurios funkcijos gali skirtis priklausomai nuo įrenginio ir operacinės sistemos versijos. Apple CarPlay™ yra Apple Inc. JAV ir kitose šalyse registruotas prekės ženlas. Android Auto™ yra Google Inc. Registruotas prekės ženklas. 

OPELCONNECT

Išlikite saugūs ir prisijungę kelyje su išmania paslaugų gama: 

 

- Rami galva: Jauskitės saugus su pagalbos skambučiu, skambučiu gedimo atveju ir reguliaria informacija apie automobilį. 

 
  • Patogumas: Naudokitės savo mobiliuoju telefonu nuotolinėms funkcijoms (pvz. durų atsakinimas/užrakinimas) ir naudokitės jomis apmokėti už stovėjimą bei kelius
  • Išmanus vairavimas: Mėgaukitės atpalaiduojančia kelione gyvus atnaujinimus siūlančios navigacijos1 ir kelionės valdymo sistemos dėka
 
1 OpelConnect paslaugos pradėjo veikti 2021 metų rudenį. Paslaugoms gali reikėti prenumeratos mokesčio ir mobilaus tinklo padengimo. 

VAŽIAVIMO DINAMIKA.

VALDYMO SAVYBĖS
Nespręskite pagal dydį - Zafira Life yra vikri ir dinamiška, sukurianti tolygų ir tikslingą vairavimo pojūtį, kokio jūs ir tikėtumėtės iš Opel.  
VARIKLIAI IR TRANSMISIJOS
Zafira Life siūlo galingų ir taupių variklių gamą, pasiekiančių iki 180 AG. Plius, jie pasižymi mažais eksploatacijos kaštais, sumažintomis emisijomis ir puikiu efektyvumu.  

Mėgaukitės tiksliais pavarų perjungimais ir maloniu važiavimu rinkdamiesi tarp rafinuotų mechaniniės ar automatinės pavarų dėžių. Pasirinkus 2.0 dyzelinį variklį, pasiekiantį 130 KW / 180 AG su 8 pavarų automatine dėže ir start-stop sistema jums nereikės galvoti apie kompromisus tarp galios ir ekonomijos. 

 

Visi varikliai atitinka Euro 6d-TEMP reikalavimus. 

INTELLIGRIP

Zafira Life IntelliGrip1 sistema suteikia papildomą sukibimo lygį ant sudėtingos keio dangos, tokios kaip purvas, smėlis ar sniegas ir padeda jums tvirta laikytis savo trajektorijos. 

 

1 Papildoma įranga. 

 

OPEL+ PRIEDAI.

Patenkinkite savo individualius poreikius.

Išreikškite save su originaliais Opel+ priedais ir dar geriau išnaudokite savo Zafira Life. Suprojektuota ir išbandyta Opel. 

 

Produktas paveikslėlyje gali skirtis nuo produkto prekyboje. 

Tempimo kablys
RODYTI DETALES
Vėjo deflektoriai
RODYTI DETALES
Stogo skersiniai
RODYTI DETALES
Grindų kilimėliai
RODYTI DETALES
Dviračių laikiklis
RODYTI DETALES
Stogo bagažinė
RODYTI DETALES

KAS TOLIAU?