Junglumas
Multimedija
Suraskite greičiausią kelią į savo tikslą su „Zafira-e Life 7“ liečiamuoju ekranu (i)  Papildoma įranga.   ir „Navi Multimedia“ (i)  Papildoma įranga.   su navigacijos atnaujinimais gyvai (i) Į realiu laiku teikiamus navigacijos atnaujinimus įeina eismo situacijos atnaujinimai, degalų kainos, parkavimo informacija, lankytinų vietų paieška internete, orų prognozė ir eismo saugumo perspėjimai (negalima Vokietijoje ir Šveicarijoje).  . Turėkite prieigą prie visos mėgstamiausios muzikos ir turinio savo išmaniajame telefone su „Android Auto“(i) Papildoma įranga. Prieinamumas ir kai kurios funkcijos gali skirtis priklausomai nuo įrenginio ir operacinės sistemos versijos. „Apple CarPlay“ yra „Apple Inc.“ JAV ir kitose šalyse registruotas prekių ženklas. „Android Auto“ yra „Google Inc.“ registruotas prekės ženklas.   ar „Apple CarPlay“(i) Papildoma įranga. Prieinamumas ir kai kurios funkcijos gali skirtis priklausomai nuo įrenginio ir operacinės sistemos versijos. „Apple CarPlay“ yra „Apple Inc.“ JAV ir kitose šalyse registruotas prekių ženklas. „Android Auto“ yra „Google Inc.“ registruotas prekės ženklas.  .  
OpelConnect paslaugos (i) „OpelConnect“ paslaugos skirtingose šalyse gali skirtis. Už paslaugas gali reikėti mokėti abonentinį mokestį ir jos priklauso nuo mobiliojo ryšio tinklo aprėpties ir prieinamumo.   

Išmaniųjų paslaugų asortimentas užtikrina naują saugumo lygį, ir leidžia likti prisijungus kelyje. 

 

·       Ramybė: pagalbos skambučiai ištikus nelaimei ar sugedus automobiliui, pranešimai apie automobilio būklę

·       Patogumas: galimybė nuotoliniu būtu atrakinti duris, įjungti šviesas ar panaudoti garsinį signalą (i) Pristatymas planuojamas 2021-ųjų pabaigoje.  

·       Išmanusis vairavimas: realiu laiku pateikiami navigacijos sistemos atnaujinimai ir kelionės valdymo sistema užtikrins mėgavimąsi atpalaiduojančiu važiavimu.