Funkcionalumas
Iki 9 sėdynių

„Zafira-e Life“ nustato kasdienio funkcionalumo standartus savo klasėje. 

Atsižvelgdami į Jūsų individualius šeimos ar verslo poreikius, galite užsisakyti iki 9 sėdimų vietų turinčią „Zafira-e Life“ versiją. Taigi, ar keliaujate į paplūdimį ar verslo susitikimą, vietos atsiras visiems.

 
Sėdynių transformacija

„Zafira-e Life“ sukurta galvojant apie universalumą ir komfortą. Stumdykite antros ir trečios eilės sėdynes į priekį ir atgal taip padidindami erdvę keleivių kojoms. 

 

Nulenkite arba išimkite sėdynes, jei Jums reikia daugiau erdvės kroviniams. Arba pasirinkite kelionėms su kompanija skirtą poziciją, kad sėdėtumėte vienas priešais kitą.

 
Elektra slankiojančios durys

Dvigubos elektrinės slankiojančios durys (i) Papildoma įranga.   sukuria plačią nišą iš abiejų automobilio pusių, kad keleiviams būtų saugiau ir patogiau įlipti ir išlipti iš automobilio. 

 

Jus nustebins tai, kad specialūs jutikliai Jums leis atidaryti šias duris nepakeliant rankos – tai ypač pravartu tais momentais, kai Jūsų rankos užimtos.

 
Lengva atidaryti ir užvesti

Su lengvai naudojama berakte atrakinimo ir užvedimo sistema (i) Papildoma įranga.   tiesiog įsėskite ir važiuokite negalvodami, kur padėti raktus. Tegu jie būna kišenėje, krepšyje ar kur nors kitur šalia. 

 

 
Atidaromas bagažinės langas
Atidarykite „Zafira-e Life“ bagažinės langą neatidarę bagažinės – taip paprasta ir patogu padėti mažesnius daiktus.  
Matmenys

„Zafira-e Life“ galima rinktis su vienu iš trijų skirtingų ilgių kėbulu. Kiekviename variante atrasite idealų balansą tarp gana kompaktiškų išorės matmenų ir erdvaus, itin lanksčiai pritaikomo interjero. Visi trys variantai yra iki 1,9 m aukščio – idealūs požeminėms stovėjimo aikštelėms. 

 

Mažoji versija – vos 4,6 m ilgio – yra pakankamai vikri ir guvi miesto gatvėms, kur erdvės yra ne itin daug. Vidutinės versijos kėbulo ilgis siekia 4,95 m, o didysis variantas išsitęsia iki 5,3 metro. 

 

Iki 1,9 m aukštis netaikomas automobiliams, kurių didžiausias kraulumas siekia 1 400 kg.