Akcentai
Efektyvumas

Jokių emisijų keleiviniam transportui.

Naujasis Zafira-e Life yra Premium lygio žmonėms vežioti skirtas elektromobilis. Mėgaukitės pirmos klasės universalumu ir patogumu tiek viduje, tiek kelyje. Kadangi Zafira-e Life neišskiria jokių emisijų, ja galima įvažiuoti į kiekvieno miesto centrą. Ją galima rinktis su vienu iš trijų skirtingų ilgių kėbulu ir dviem baterijų dydžiais, kurie užtikrina iki 330 km nuvažiuojamą atstumą viena įkrova, o tai - unikali maksimalaus komforto ir patrauklių eksploatacijos kaštų kombinacija. 

 

Automobilis saugus tiek, kiek ir prabangus: Zafira-e Life galima vairuoti ramia galva pasitikint pilna gama pažangių pagalbinių vairavimo sistemų, tokių kaip Aktyvus linijos palaikymo asistenas, Vairuotojo nuovargio perspėjimas, Projekcinis ekranas, priekinė ir 180 laipsnių galinio vaizdo kameros ir adaptyvūs Xenon žibintai.

 
Bekompromisis lankstumas

Pritaikytas jūsų poreikiams.

Naujoji Zafira-e Life yra labiausiai adaptuojama, reaguojanti ir pilnai elektrinė Premium transporto priemonė žmonėms vežti kelyje. Galima su trimis skirtingo ilgio ratų bazėmis kad puikiai atitiktų jūsų poreikius - nuo kompaktiško 4.60m ilgio automobilio, iki talpaus 5.30m ilgio modelio. 

 

Su galimybe sumontuoti iki 9 sėdynių naujoji Zafira-e Life gali būti sukonfigūruota tiksliai pagal jūsų poreikius darbui ar pagal specifinius norus verslui. Antroji ir trečioji sėdynių eilės slankioja pirmyn ir atgal suteikdamos daugiau erdvės keleivių kojoms, taip pat gali būti lengvai apsuktos sukuriant veidas į veidą konfigūraciją.

 
e-info

Planuokite savo kelionę.

Naujosios Zafira-e Life specialus e-INFO prietaisų skydelis suteikia vairuotojui intuityvią ir neperkrautą grafinę vizualizaciją, kurioje pateikiama tokia informacija kaip energijos sąnaudos, nuvažiuojamas nuotolis, įkrovimas realiu laiku, kad būtų galima planuoti visas dienos keliones tiksliai ir patikimai.

 
Tinkamas greitkeliams

Važiuokite toliau.

Jūs turite galimybę rinktis bateriją, kuri lies nuvažiouti iki 230 arba iki 330 km, tad ar jūs važinėsite trumpais atstumais, iki oro uosto, po miestą, ar į tolimesnes keliones, naujoji Zafira-e Life suteiks jums visą reikiamą lankstumą neišskirdama jokių emisijų. 

 

Netgi ilgiausiuose pervažiavimuose vairuotojas jausis užtikrintai dėl į jį orientuotos panelės, kurioje yra patobulintas Vairuotojo Informacinis Skydelis, sėdynė su masažo funkcija1 ir puiki ergonomika. Vairuotojai įvertins vikrią, dinamišką ir nespainiojamai Opel vairavimo patirtį su staigia elektros motoro sukuriama trauka ir tolygiu, tikslingu charakteriu. 

 

1 Galima tik su odinėmis sėdynėmis.

 
Komfortas

Poilsio kambario ant ratų e-voliucija.

Įlipę į vidų keleiviai iš karto įvertins Zafira-e Life interjero erdvę, profeionaliai suprojektuotą saloną ir verslo klasės komfortą. Sėdynes galima pritaikyti bet kokiems poreikiams, sutalpinti iki 9 žmonių su bagažu ar apsukti galines sėdynes, kad keleiviai galėtų patogiai bendrauti tarpusavyje. 

Interjere sumontuota Premium multimedijos ir junglumo sistema Multimedia Navi1 su gyvais navigacijos atnaujinimais2 su liečiamuoju 7" ekranu. Vairuotojas ir keleiviai gali klausyti savo muziką ir pasiekti norimą turinį iš išmaniųjų telefonų per Android Auto™1,3 arba Apple CarPlay™1,3.

 

1 Papildoma įranga. 

2 Gyvi navigacijos atnaujinimai pasižymi eismo, degalų kainų, stovėjimo vietų informacija, internetine aktualių vietų paieška, orų ir kelių saugumo pranešimais (negalimi Vokietijoje ir Šveicarijoje). 

3 Prieinamumas ir kai kurios funkcijos gali skirtis priklausomai nuo įrenginio ir operacinės sistemos versijos. Apple CarPlay™ yra Apple Inc. JAV ir kitose šalyse registruotas prekės ženlas. Android Auto™ yra Google Inc. Registruotas prekės ženklas.