Saugumas ir inovacijos
Saugumas ir saugos oro pagalvės
Su vairuotojo ir keleivio priekinėmis saugos oro pagalvėmis, šoninėmis ar užuolaidos tipo saugos oro pagalvėmis keleiviams visose trijose eilėse (i) Šoninės užuolaidos tipo saugos oro pagalvės antrai ir trečiai eilėms įeina į papildomą įrangą.  , „Zafira-e Life“ užtikrina Jūsų saugumą.  
Ksenoniniai žibintai
Tolimieji ksenoniai žibintai (i) Papildoma įranga.   kartu su LED dienos šviesos žibintais1 automobilio dizainui suteikia aštrumo ir geresnį matomumą vairuotojui bet kokiu paros metu. 
„Isofix“
Visos sėdynės antroje ir trečioje „Zafira-e Life“ eilėse gali būti montuojamos kartu su „ISOFIX“ tvirtinimais (i) Papildoma įranga. Negalima su kai kuriomis sėdynių konfigūracijomis.  , kurie leidžia saugiai pritvirtinti iki 6 vaikiškų kėdučių. 
Galinio vaizdo kamera
Daugiafunkcinės kameros priekyje ir gale (i) Papildoma įranga.   leidžia veikti tokioms sistemoms, kaip greičio ribojimo ženklų atpažinimas1perspėjimas apie vairuotojo nuovargį (i) Papildoma įranga.   ir 180° galinio vaizdo kamera1 parkavimui.  
Projekcinis ekranas
Šiame segmente tai unikalu: „Zafira-e Life“ turi projekcinį ekraną (i) Papildoma įranga.  , kuris leidžia vairuotojui matyti būtiniausios informacijos, tokios kaip greitis, pastovaus greičio kontrolės duomenys, projekciją ant priekinio lango vairuotojo apžvalgos lauke.  
Saugumo sistemos
Automatinė pastovaus greičio kontrolė sumažina arba atstato Jūsų automobilio greitį automatiškai išlaikydama saugų atstumą iki prieš Jus važiuojančio automobilio.  
Vairuotojo pagalbininkai

Nuokrypio iš eismo juostos įspėjimo sistema (i) Papildoma įranga.   atpažįsta, kada automobilis laviruoja tarp juostų ir perspėja vairuotoją garsiniu ir vizualiniu signalu. Tai yra viena iš pagalbinių vairavimo sistemų gamos dalių, palengvinanti kasdienį vairavimą

 

Vairuotojo nuovargio perspėjimo sistema (i) Papildoma įranga.   analizuoja Jūsų vairavimo stilių, naudodama priekinę kamerą ir vairo judesių duomenis, kad galėtų Jums praneši, jog jau atėjo laikas pertraukai. 

Greičio ribojimo prisitaikymo sistema (i) Papildoma įranga.   naudoja greičio ribojimo ženklų atpažinimo funkciją ir analizuoja leistino greičio pokyčius kelyje. Vienu atminties mygtuko paspaudimu Jūs leisite pastovaus greičio kontrolei nustatyti Jūsų automobilio greitį. 

 
Išmanūs žibintai
„Zafira-e Life“ intuityvi „Smart Beam“ (i) Papildoma įranga.   sistema automatiškai perjungia tolimuosius ir artimuosius žibintus, kad neakintumėte kitų vairuotojų.