Klasėje pirmaujančios savybės
Ideali integruota baterija
Galią naujajai, visiškai elektrinės, emisijų neišskiriančios „Zafira-e Life“ pavarai tiekia galinga 50 arba 75 kWh talpos ličio jonų baterija, užtikrinanti iki 230 arba 330 km nuvažiuojamą atstumą. Aukšto energijos tankio elementai, pažangus šilumos valdymas ir subalansuota važiuoklės integracija lemia ne tik ilgaamžiškumą ir didelį nuvažiuojamą atstumą, bet ir žemesnį svorio centrą didesniam stabilumui ir geresniam automobilio valdymui. (i) Energijos sąnaudos (vidutinės) 23,3-29,5 kWh/100 km; CO2 emisija 0 g/km; nuvažiuojamas atstumas (vidutinis) nuo 230 km iki 330 km (priklausomai nuo įrengtos įrangos). Nurodyti ridos ir elektros energijos sąnaudų duomenys yra preliminarūs ir atitinka WLTP bandymų procedūrą, kuria remiantis nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. suteikiamas naujų transporto priemonių tipo patvirtinimas. EG tipo patvirtinimas ir atitikties sertifikatas dar nepateikti. Preliminarios vertės gali skirtis nuo oficialių galutinio tipo patvirtinimo duomenų. Jos gali skirtis priklausomai nuo faktinių naudojimo sąlygų ir įvairių veiksnių, pavyzdžiui: greičio, šildymo/šaldymo įrangos naudojimo, vairavimo stiliaus ir lauko temperatūros. Įkrovimo trukmė visų pirma priklauso nuo transporto priemonėje esančio įkroviklio galios, įkrovimo kabelio ir naudojamos įkrovimo stotelės tipo bei galios. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į pardavėją. Daugiau informacijos [žr. interneto svetainėje, kuri sukurta paaiškinti apie WLTP].   
Begarsis
Pilnai baterijose sukaupta elektra varoma ir iš prigimties tyli naujosios „Zafira-e Life“ jėgainė užtikrina tylų, atpalaiduojantį ir nepaprastai tolygų važiavimą. Ar Jūsų keleiviams reikia pasikalbėti, ar tiesiog pabūti su savimi galvojant, naujosios „Zafira-e Life“ interjeras taps ramybės oaze kelyje. Puikiai tinka pavežėti keleivius gyvenamosiose teritorijose.  
Regeneracinis stabdymas
Naujoji „Zafira-e Life“ pasižymi švelniu ir maloniu važiavimu, bet ir maksimaliu energijos vartojimo bei kaštų efektyvumu. Kai važiuojant vos tik nukeliate koją nuo akceleratoriaus pedalo, regeneracinio stabdymo sistema susigražina kinetinę energiją stabdant ir konvertuoja ją į didesnį nuvažiuojamą nuotolį. Pasirinkus galingiausią regeneracijos režimą („B-Mode“), dauguma trumpų kelionių gali būti nuvažiuojamos nenaudojant tradicinių stabdžių taip juos taupant ir mažinant eksploatacijos išlaidas. 
Greitas ir lengvas įkrovimas
Dėl greitojo naujosios „Zafira-e Life“ įkrovimo Jūsų keleiviams niekada nereikės laukti. Jos aukšto energijos tankio 75 kWh baterijai tereikia 30 minučių norint ją įkrauti iki 80 proc. optimalaus lygio naudojant 100 kW galios viešąjį įkroviklį. Naudojantis namų įkrovikliu, įkrovimo per naktį arba dienos metu pakaks, kad galėtumėte įveikti maksimalų nuvažiuojamą atstumą, tad naujoji „Zafira-e Life“ yra idealus automobilis švariai, paprastai bei ekonomiškai vežti keleivius. 
Sužinokite apie aksesuarus įkrovimui Sužinokite daugiau apie įkrovimo galimybes
Automobilio duomenų stebėjimas
Naujosios „Zafira-e Life“ automobilio duomenų stebėjimo sistema naudoja modernius jutiklius ir vidines sistemas, kad suteiktų išsamią kiekvienos kelionės apžvalgą, kuri leidžia prognozuoti nuvažiuojamą atstumą, eismo sąlygas ir energijos kainą, kad Jūs galėtumėte važiuoti taip efektyviai, kaip tik galima.  
Elektra atsiperka
Įlaipinkite savo keleivius ir palikite tolumoje augančias degalų kainas, patekimo į zonas be emisijų ribojimus ir didėjančius automobilių mokesčius. Elektrinis transportas yra kiekvieno urbanistinio verslo, norinčio būti efektyviu, ateitis. Naujosios „Zafira-e Life“ elektros variklis automobilį daro itin konkurencingu žvelgiant į bendrą eksploatavimo kainą, ypač kai prie jo pirkimo prisideda ir valstybės skiriama parama.