Skip To Content
Apžvalga

Zafira-e Life

Nuo 60 990 €

Zafira-e Life yrapoilsio kambario ant ratų e-voliucija ir Zafira Life modelių gamos vėliavnešys, siūlantis aukščiausio lygio komfortą, dabar ir su pilna elektrine pavara tolygesniai, tylesnei ir prabangesnei kelionei jūsų verslo keleiviams. 

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą

Akcentai

Efektyvumas

Jokių emisijų keleiviniam transportui

Naujasis Zafira-e Life yra Premium lygio žmonėms vežioti skirtas elektromobilis. Mėgaukitės pirmos klasės universalumu ir patogumu tiek viduje, tiek kelyje. Kadangi Zafira-e Life neišskiria jokių emisijų, ja galima įvažiuoti į kiekvieno miesto centrą. Ją galima rinktis su vienu iš trijų skirtingų ilgių kėbulu ir dviem baterijų dydžiais, kurie užtikrina iki 330 km nuvažiuojamą atstumą viena įkrova, o tai - unikali maksimalaus komforto ir patrauklių eksploatacijos kaštų kombinacija. 

 

Automobilis saugus tiek, kiek ir prabangus: Zafira-e Life galima vairuoti ramia galva pasitikint pilna gama pažangių pagalbinių vairavimo sistemų, tokių kaip Aktyvus linijos palaikymo asistenas, Vairuotojo nuovargio perspėjimas, Projekcinis ekranas, priekinė ir 180 laipsnių galinio vaizdo kameros ir adaptyvūs Xenon žibintai. 

Bekompromisis lankstumas

Pritaikytas jūsų poreikiams

Naujoji Zafira-e Life yra labiausiai adaptuojama, reaguojanti ir pilnai elektrinė Premium transporto priemonė žmonėms vežti kelyje. Galima su trimis skirtingo ilgio ratų bazėmis kad puikiai atitiktų jūsų poreikius - nuo kompaktiško 4.60m ilgio automobilio, iki talpaus 5.30m ilgio modelio. 

 

Su galimybe sumontuoti iki 9 sėdynių naujoji Zafira-e Life gali būti sukonfigūruota tiksliai pagal jūsų poreikius darbui ar pagal specifinius norus verslui. Antroji ir trečioji sėdynių eilės slankioja pirmyn ir atgal suteikdamos daugiau erdvės keleivių kojoms, taip pat gali būti lengvai apsuktos sukuriant veidas į veidą konfigūraciją. 

e-Info

Planuokite savo kelionę
Naujosios Zafira-e Life specialus e-INFO prietaisų skydelis suteikia vairuotojui intuityvią ir neperkrautą grafinę vizualizaciją, kurioje pateikiama tokia informacija kaip energijos sąnaudos, nuvažiuojamas nuotolis, įkrovimas realiu laiku, kad būtų galima planuoti visas dienos keliones tiksliai ir patikimai. 

Tinkamas greitkeliams

Važiuokite toliau

Jūs turite galimybę rinktis bateriją, kuri lies nuvažiouti iki 230 arba iki 330 km, tad ar jūs važinėsite trumpais atstumais, iki oro uosto, po miestą, ar į tolimesnes keliones, naujoji Zafira-e Life suteiks jums visą reikiamą lankstumą neišskirdama jokių emisijų. 

 

Netgi ilgiausiuose pervažiavimuose vairuotojas jausis užtikrintai dėl į jį orientuotos panelės, kurioje yra patobulintas Vairuotojo Informacinis Skydelis, sėdynė su masažo funkcija1 ir puiki ergonomika. Vairuotojai įvertins vikrią, dinamišką ir nespainiojamai Opel vairavimo patirtį su staigia elektros motoro sukuriama trauka ir tolygiu, tikslingu charakteriu. 

 

1 Galima tik su odinėmis sėdynėmis. 

Komfortas

Poilsio kambario ant ratų e-voliucija

Įlipę į vidų keleiviai iš karto įvertins Zafira-e Life interjero erdvę, profeionaliai suprojektuotą saloną ir verslo klasės komfortą. Sėdynes galima pritaikyti bet kokiems poreikiams, sutalpinti iki 9 žmonių su bagažu ar apsukti galines sėdynes, kad keleiviai galėtų patogiai bendrauti tarpusavyje. 

Interjere sumontuota Premium multimedijos ir junglumo sistema Multimedia Navi1 su gyvais navigacijos atnaujinimais2 su liečiamuoju 7" ekranu. Vairuotojas ir keleiviai gali klausyti savo muziką ir pasiekti norimą turinį iš išmaniųjų telefonų per Android Auto™1,3 arba Apple CarPlay™1,3.

 

1 Papildoma įranga. 

2 Gyvi navigacijos atnaujinimai pasižymi eismo, degalų kainų, stovėjimo vietų informacija, internetine aktualių vietų paieška, orų ir kelių saugumo pranešimais (negalimi Vokietijoje ir Šveicarijoje). 

3 Prieinamumas ir kai kurios funkcijos gali skirtis priklausomai nuo įrenginio ir operacinės sistemos versijos. Apple CarPlay™ yra Apple Inc. JAV ir kitose šalyse registruotas prekės ženlas. Android Auto™ yra Google Inc. Registruotas prekės ženklas. 

Moeliai

Comfort

 • Priekinės oro pagalvės vairuotojui ir keleiviui, Šoninės oro pagalvės 1-ai eilei (galvai ir krūtinės ląstai), užuolaidinės pagalvės 2-ai ir 3-iai eilėms  
 • ESP stabilumo programa & Pajudėjimo įkalnėje asistentas
 • Centrinis užraktas su nuotoliniu pultu
 • Halogeniniai priekiniai žibintai, LED dienos šviesos žibintai
 • Priekiniai rūko žibintai
 • Automatiniai valytuvai
 • Automatinis stovėjimo stabdis
 • Klimato kontrolė
 • Šildoma vairuotojo sėdynė
 • Padangų slėgio matavimo sistema (TPMS)
 • Plieniniai ratlankiai 16 x 7.0 J (juodi), su gaubtais
 • Elektra kilnojami priekiniai langai
 • Kruizo kontrolė
 • Odinis vairas su radijo valdymu
 • 6-iomis kryptimis reguliuojama vairuotojo sėdynė su porankiu
 • Priekinis suolas keleiviams su įmontuota dėtuve
 • 2+1 sėdynės antroje ir trečioje eilėse
 • 2 Slankiojamos šoninės galinės durys kairėje ir dešinėje
 • Privatumo tipo langai
 • Galinės durys su langu, kuris šildomas ir su valytuvu
 • Elektra valdomi ir šildomi išoriniai veidrodėliai, 12V rozetė gale
 • Išvaizdos paketas, Kėbulo spalvos bamperiai, veidrodėlių dangteliai, durų rankenėlės, moldingai, rūko žibintai
 • Statymo davikliai gale
 • Multimedija su 7" spalvotu liečiamuoju ekranu, Bluetooth, DAB+, USB, Apple CarPlay ir Android Auto
 • 3,5" spalvotas vairuotojo informacijos skydelis

Klasėje pirmaujančios savybės

Ideali integruota baterija
Galią naujajai, visiškai elektrinės, emisijų neišskiriančios Zafira-e Life pavarai tiekia galinga 50 ir 75 kWh ličio jonų baterija, užtikrinanti iki 230 arba 330 km nuvažiuojamą atstumą. Aukšto energijos tankio elementai, pažangus šilumos valdymas ir subalansuota integracija į važiuoklę reiškia ne tik ilgaamžiškumą ir patikimą nuvažiuojamą atstumą, bet ir žemesnį svorio centrą didesniam stabilumui ir geresniam automobilio charakteriui.  
Begarsis
Pilnai baterijų elektra varoma ir iš prigimties tyli naujosios Zafira-e Life jėgainė sukuria tylų, atpalaiduojantį ir nepaprastai tolygų važiavimą. Ar jūsų keleiviams reikia pasikalbėti ar tiesiog pasiklausyti savęs galvojant, naujosios Zafira-e Life interjeras taps ramybės oaze kelyje. Puikiai tinka paimti ir paleisti keleivius gyvenamose teritorijose.  
Regeneracinis stabdymas
Naujoji Zafira-e Life pasižymi švelniu važiavimu ne tik dėl keleivių gerovės, bet ir dėl maksimalaus energijos bei kaštų efektyvumo. Važiuojant vos tik jūs nukeliate koja nuo akseleratoriaus pedalo, Regeneracinio Stabdymo sistema susigražina kinetinę energiją stabdant ir konvertuoja ją į didesnį nuvažiuojamą nuotolį. Pasirinkus galingiausią regeneracijos režimą (B-Mode), dauguma trumpų kelionių gali būti nuvažiuojamos nenaudojant tradicinių stabdžių taip juos taupant ir mažinant eksploatacijos išlaidas.  
Greitas ir lengvas įkrovimas
Naujosios Zafira-e Life greitasis įkrovimas reiškia, kad jūsų keleiviams niekada nereikės laukti. Jos aukšto energijos tankio 75 kWh baterijai tereikia 30 minučių norint ją įkrauti iki 80% optimalaus lygio naudojant 100 kW galios viešąjį įkroviklį. Vidinis ir namų įkroviklis suteikia maksimalų nuvažiuojamą atstumą per naktį arba tarp darbų, tad naujoji Zafira-e Life yra idealus transporteris švariai, paprastai bei pigiai vežti keleivius.  
Automobilio duomenų stebėjimas
Naujosios Zafira-e Life Automobilio Duomenų Stebėjimo sistema naudoja modernius sensorius ir vidines sistemas, kad suteiktų detalią kiekvienos kelionės apžvalgą, kuri leidžia prognozuoti nuvažiuojamą atstumą, eismo sąlygas ir energijos kainą, kad jūs galėtumėte važiuoti taip efektyviai, kaip tik galima.  
Elektra atsiperka
Paimkite savo keleivius ir palikite už savęs augančias degalų kainas, zonas be emisijų ir didėjančius automobilių mokesčius. Elektrinis transportas yra kiekvieno urbanistinio verslo, norinčio būti efektyviu, ateitis. Naujosios Zafira-e Life elektros variklis automobilį daro itin konkurencingu žvelgiant į bendrą eksploatavimo kainą, ypač kai prie jo pirkimo prisideda ir valstybės.  

Tolesni veiksmai

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą