Išskirtinumai


Efektyvus variklis
Sukurtas vežti žmones, bagažą ar abu: Nepaisant dydžio, naujoji „Zafira“ yra lanksti ir dinamiška vairuojant, suteikianti lengvą vairavimo pojūtį. 
Premium klasės interjeras 

Įlipę į vidų, visi įvertinsit naujosios „Zafira“ salono erdvumą, kuris prilygsta verslo klasės komforto standartams. Ji siūlo sėdimų vietų sprendimus visiems poreikiams, su galimybėmis iki devynių žmonių ir daiktų ar net atvirkščios kėdės funkcijas kelionėms "veidu į veidą".

 

Interjeras pasižymi prabangia pramogų ir ryšio sistema su 10 colių liečiamu ekranu ir navigacijos sistema, įskaitant "live" navigacijos paslaugas. Vairuotojai ir keleiviai lengvai pasiekia visą savo muziką ir turinį per savo išmaniuosius telefonus. Su belaidžiu Android Auto™ arba Apple CarPlay™, galite užtikrinti geriausią pramogą kiekvienai kelionei.

 
Gebantis daug
Naujoji „Zafira“ nustato savo klasėje pirmaujančius lankstumo standartus kasdieniniam naudojimui. Jame yra iki devynių sėdimų vietų ir itin patogus interjeras, kuriame yra įvairių sėdimų vietų jūsų keleiviams. Nors į galą atsukta antroji eilė ir į priekį atsukta trečia eilė siūlo keleiviams Vis-à-Vis sėdėjimo padėtį, galite lengvai stumdyti šias eiles pirmyn arba atgal, kad padidintumėte vietos kojoms.  
Elektrinės durys
Naujoji Zafira turi dideles elektra stumdomas šonines duris (i) Neprivaloma  , todėl keleiviai gali patogiai pasiekti galą. Automobilio gale esančios didelės į viršų atsidarančios bagažinės durelės palengvina bagažo pakrovimą ir iškrovimą.