Universalumas
Lanksčios sėdynės
Naujasis Combo, kurį galima įsigyti su penkiomis arba septyniomis (i) Pasirenkama Combo XL     sėdimomis vietomis, pasižymi lengvu pritaikymu. Reikia daugiau vietos bagažinėje? Dvi stumdomos sėdynės1 trečioje eilėje gali būti lengvai nuimamos.  
Padalintos galinės sėdynės

Naujojo Combo erdvumas auga kartu su jumis. Pasirinkite tarp praktiškos 40/60 dalijamos galinės sėdynės arba trijų atskirų galinių sėdynių (i) Pasirinktinai tam tikrame komplektacijos lygyje  , kiekviena su standartiniais Isofix vaikiškų sėdynių tvirtinimais, kad galėtumėte savo mažuosius vežti iš taško A į tašką B visiškai saugiai ir patogiai.

 

 
Daiktadėžės
Idealus tiek kasdieniam gyvenimui, tiek šeimos išvykoms: Su daugybe protingų saugojimo skyrių, naujasis Combo turi vietos visiems jūsų daiktams, nesvarbu, ar vairuojate, ar sėdite ant vienos iš galinių sėdynių. 
Durys ir liukai
Išlipkite patogiai, net ir labiausiai apstatytoje automobilių stovėjimo aikštelėje: Vienos ar dvigubos stumdomos durys (i) Pasirinktinai   palengvina įlipimą ir išlipimą iš jūsų naujojo Combo. Galinę dalį galima pritaikyti su funkcionaliu bagažinės dangčiu (i) Pasirinktinai   arba bagažinės dangčiu su atidaromu langeliu (i) Pasirinktinai  , kad būtų greitas ir paprastas prieinamumas prie bagažo. 
Variantai

Naujasis Combo prieinamas dvejose ilgio versijose – 4,41 m įprastai versijai ir 4,76 m Combo XL versijai, suteikiant dar daugiau erdvės salone ir bagažo skyriuje.

 

Pridėjus 35 cm ilgio, prie naujojo Combo XL  rato bazės versijos bagažinės tūris padidėja įspūdingais 253 litrais, sudarant iš viso 850 litrų (i) Matuota bagažinės erdvė 5 sėdimų vietų Combo XL versijai su visomis sėdynėmis vietoje.   standartinės krovinių erdvės, leidžiančios sutalpinti viską.