Saugumo ir vairavimą palengvinančios sistemos
Automatinis avarinis stabdymas
Bet kokia kelionė, saugi kelionė: automatinis avarinis stabdymas (i) Veikia automatiškai nuo 5 km/h iki 85 km/h greičio. Nuo 0 iki 30 km/h avarinio stabdymo metrika, skirta sumažinti susidūrimo greičio poveikį, yra 0,9 g. Nuo 30 iki 85 km/h sistema sumažina greitį maksimaliai 22 km/h. Viršijus šią ribą, vairuotojas pats turi stabdyti, kad dar labiau sumažintų greitį. Automatinio ekstremalaus stabdymo įrenginio (AEBPD) veikimo greičių diapazonas priklauso nuo aptikto kliūties tipo (mobilusis taikinys: nuo 5 iki 85 km/h; fiksuotas taikinys: nuo 5 iki 80 km/h; pėstysis: nuo 5 iki 60 km/h). Opel vairuotojo pagalbos sistemos skirtos padėti vairuotojui, laikantis sistemos ribojimų. Vairuotojas visada lieka atsakingas už savo vairavimą.   su pėsčiųjų aptikimo funkcija įspėja apie susidūrimą su pėsčiuoju ar kita transporto priemone. Jei nesiimsite jokių veiksmų, automobilis stabdys automatiškai.  
Vairavimo pagalbos paketas
Pažangi sauga jums ir jūsų artimiesiems: „Opel“ vairavimo pagalbos paketas apima „Highway Integrated Assist“, kuris suteikia pritaikomą greičio palaikymo funkciją su sustojimo ir vėl pajudėjimo galimybe, taip pat juostos pozicionavimo pagalbą ir išplėstinį eismo ženklų atpažinimą. 
Šoninės aklosios zonos įspėjimas
Naujojo „Combo“ šoninės aklosios zonos įspėjimas (i) Neprivaloma   automatiškai stebi ir įspėja apie artėjančias transporto priemones lygiagrečiose juostose ir aklosiose zonose, suteikdamas didesnį pasitikėjimą keičiantis eismo juosta ir palengvindamas gyvenimą. 
Šoninė "Flank Guard" apsauga
Flank Guard sistema (i) Neprivaloma   naudoja 12 jutiklių, perspėjančių apie nematomas kliūtis posūkiuose važiuojant mažu greičiu, ir pateikia vaizdo bei garso įspėjimus ekrane. 
IntelliGrip
Nepriklausomai nuo oro ar kelio sąlygų: su IntelliGrip (i) Pasirinktinai.   sukibimo kontrolės sistema jūs ir jūsų šeima visada saugiai pasieksite tikslą. Išmanioji vairavimo sistema prisitaiko prie mažo sukibimo sąlygų, tokiose kaip važiavimas purve, smėlyje ar snygyje, ir siūlo penkis atskirus vairavimo režimus. 
Galinio vaizdo kamera
Naujojo „Combo“ 180° plataus kampo panoraminė galinio vaizdo kamera (i) Pasirenkama Combo (bazinė versija), standartinė Combo (XL)   rodoma 10 colių jutikliniame ekrane su virtualiomis gairėmis, padedančiomis važiuoti atbuline eiga ir išvengti nereikalingų įbrėžimų ar smūgių.