Skip To Content
Apžvalga

„Combo Cargo“

Tvirtas ir itin praktiškas bei universalus „Combo Cargo“ gali lengvai gabenti žmones ir krovinius. Tai Jūsų idealus verslo partneris.


3.4 m
Maksimalus krovinių skyriaus ilgis1
4.4 m3
Maksimali krovinių skyriaus talpa2
934 kg
Maksimali naudingoji apkrova3

Naujoviški sprendimai

Dėl įdiegtų sumanių dizaino sprendimų „Combo Cargo“ išsiskiria kompaktiška išore ir erdviu vidumi, taip pat Jums ir Jūsų komandai neabejotinai patiksiančių funkcijų gausa.

Apžiūrėti vidų


Elektrinė ateitis

Susipažinkite su „Combo-e“. Bekompromisis našumas. Ar esate pasirengę pokyčiams?

Universalumas
Jūsų poreikiams pritaikytas furgonas
Jūsų pasirinkimui siūlome kelias skirtingo kėbulo ilgio ir tipo „Combo Cargo“ versijas su įdiegtais patogiais sprendimais, kad galėtumėte tinkamai aptarnauti klientus.
Krovinių skyrius
Gabenkite bet kokius krovinius
Krovinių gabenimo galimybės itin priklauso nuo naudingo tūrio ir matmenų, tačiau ne mažiau svarbūs ir papildomi sprendimai, tokie kaip elektra valdomos dvigubos slankiojamosios durelės ir bekontaktė prieiga.
Ryšys
Žinokite, kur keliaujate
Navigacijos sistemos funkcijos ir „OpelConnect“ paslaugos leis padidinti efektyvumą ir užtikrinti, kad Jūsų komanda būtų saugi ir nenukryptų nuo kelio.
Saugumas ir inovacijos
Svarbiausia saugumas
Žmonės, furgonas, kroviniai. Pasirūpinkite visų jų apsauga naudodamiesi pažangiomis technologijomis, kurios padeda išvengti nelaimingų atsitikimų ir palengvina vairavimą.
Efektyvumas
Veiksmai, o ne žodžiai
„Combo Cargo“ komplektuojami itin efektyvūs ir galingi varikliai, leidžiantys maksimaliai išnaudoti visas galimybes. Tai atitinka Jūsų verslo poreikius.
„Opel+“ priedai ir daugiau pasiūlymų
Pritaikykite pagal savo poreikius
Jūsų pasirinkimui siūlome platų asortimentą įvairių priedų – nuo ratų gaubtų iki papildomų apsaugos elementų.