Ryšys
Sklandus prijungimas

Moderni „Multimedia Navi Pro“ sistema yra visiškai suderinama su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“, todėl vienu metu galite prijungti du išmaniuosius telefonus ir jais naudotis 8 colių jutikliniame ekrane.

 

„Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ leidžia vairuojant patogiai naudotis suderinamomis išmaniųjų telefonų programėlėmis ir funkcijomis:

 

·       Telefoną naudokite kaip navigacijos sistemą, pasitelkdami žemėlapius

·       Transliuokite mėgstamos muzikos grojaraščius per „Spotify“

·       Siųskite ir gaukite žinutes per „WhatsApp“ ir „Skype“

 

Šias funkcijas galite lengvai pasiekti pasitelkdami valdymą balsu, kad rankas galėtumėte laikyti ant vairo, o akis nukreipti į kelią.

 
Navigacijos sistema su jutikliniu ekranu
„Multimedia Navi Pro“(i) Papildoma įranga.   su modernia valdymo balsu ir navigacijos funkcijomis leis lengvai ir be jokio streso pasiekti kelionės tikslą. Tiesiog pasirinkite kelionės tikslą ir sekite maršrutą palydovinės navigacijos žemėlapyje. 
Daugiau jokių laidų
„Combo Cargo“ įrengta belaidžio įkrovimo sistema(i) Papildoma įranga.   leidžia įkrauti Jūsų telefoną bet kuriuo metu – tam nereikia jokių laidų. 
OpelConnect paslaugos (i) „OpelConnect“ paslaugos skirtingose šalyse gali skirtis. Už paslaugas gali reikėti mokėti abonentinį mokestį ir jos priklauso nuo mobiliojo ryšio tinklo aprėpties ir prieinamumo.  

Išmaniųjų paslaugų asortimentas užtikrina aukštą saugumo lygį, o paslaugų tiekėjai padės Jums būti prisijungus ir kelyje, net vairuojant automobilį. 

 

·       Ramybė: pagalbos skambutis, skambutis gedimo atveju ir automobilio būklės informacija.

·       Patogumas: nuotolinės funkcijos durų užrakinimui, garso signalui ir šviesoms, užvedimas išmaniojo prietaiso pagalba. Papildomos mūsų paslaugos elektrifikuotoms transporto priemonėms: e-Nuotolinis pultas, Kelionės planuotojas, Įkrovimo planavimas – mes pasirūpinsime Jūsų kelione!

·       Išmanus vairavimas: mėgaukitės atpalaiduojančiu vairavimu su realiu laiku atnaujinama navigacijos sistema.