Saugumas ir inovacijos
Visada teisingame kelyje
Pagalbinė važiavimo eismo juosta sistema (i)  Standartinė „Dynamic“, papildoma „Selection“ ir „Enjoy“ įranga.   įspėja vairuotoją išvažiavus iš eismo juostos ir švelniai pasuka vairą, jei „Combo“ netikėtai nukrypsta iš eismo juostos. 
Sumaniai įspėja apie greitį
Greičio apribojimo ženklų atpažinimo sistema (i) Standartinė „Dynamic“, papildoma „Selection“ ir „Enjoy“ įranga.   stebi kelių ženklus ir atpažįsta greičio apribojimo pasikeitimus, tada pasiūlo vairuotojui atitinkamai pakoreguoti greitį. 
Saugaus atstumo išlaikymas
Automatinė pastovaus greičio palaikymo sistema (i) Standartinė „Dynamic“ ir „Enjoy“ įranga, papildoma „Selection“.   išlaiko pasirinktą greitį nuo 30 iki 160 km/val. ir pristabdo arba padidina greitį, kad būtų išlaikytas fiksuotas atstumas iki priekyje važiuojančio automobilio, todėl galėsite vairuoti saugiai ir ramiai. 
Išmaniosios saugumo sistemos
Automatinis avarinis stabdymas (i) Standartinė „Dynamic“, papildoma „Selection“ ir „Enjoy“ įranga.   su pėsčiųjų aptikimo funkcija įspėja Jus apie galimą susidūrimą su pėsčiuoju ar kitu automobiliu (i) Veikia automatiškai, kai greitis yra didesnis nei 5 km/val. ir mažesnis nei 85 km/val. Važiuojant nuo 0 iki 30 km/val. greičiu ir lėtėjant, smūgio jėga sumažėja iki 0,9 g. Važiuojant nuo 30 iki 85 km/val. greičiu, sistema sumažina greitį iki ne daugiau nei 22 km/val. Pasiekus šią ribą, vairuotojas privalo stabdyti pats, visiškai sumažindamas greitį. AEBPD veikimo greičio diapazonas priklauso nuo aptiktos kliūties (judantis objektas: nuo 5 iki 85 km/val.; nejudantis objektas: nuo 5 iki 80 km/val.; pėsčiasis: nuo 5 iki 60 km/val.). „Opel“ pagalbinės vairavimo sistemos padeda vairuotojui tik iki tam tikros ribos. Vairuotojas lieka atsakingas už vairavimo saugumą.  . Jei nesiimsite jokių veiksmų, automobilis automatiškai pradės stabdyti.   
Saugumu pasirūpinta
Keturios saugos oro pagalvės, įskaitant vairuotojo, keleivio ir šonines, užtikrina aukščiausią saugumo lygį Jums ir Jūsų keleiviams. 
Neužmikite vairuodami
Vairuotojo mieguistumo įspėjimo funkcija (i) Po 2 valandų važiavimo didesniu nei 65 km/val. greičiu, vairuotoją perspėja garsinis signalas. Tuo pat metu sistema pagal vairavimo metu atliekamus veiksmus, pvz., automobilio išlaikymą eismo juostoje, apskaičiuoja dėmesingumo lygį. Jei nustatomas pavojingas vairavimas, stiprėjančiu garsumu pasigirsta keli garsiniai perspėjimai, kuriais nurodoma vairuotojui nedelsiant imtis veiksmų. Po dešimties saugaus vairavimo minučių, garsinis įspėjimas išsijungia. Stebėjimas išjungiamas, kai automobilio greitis sumažėja iki 65 km/val.    analizuoja Jūsų vairavimo veiksmus ir nustato vairuotojo nuovargio požymius. Keli įspėjimai iš eilės nurodo vairuotojui imtis veiksmų.  
Šone esančių kliūčių apsauga
Šone esančių kliūčių apsaugos (i) Papildoma įranga.   sistema, pasitelkdama 12 jutiklių, įspėja apie kliūtis, kurių galite nepastebėti sukdami, ir pateikia vaizdinius bei garsinius įspėjimus informacijos ir pramogų sistemos ekrane. 
Erdvinis galinis vaizdas
Erdvinio galinio vaizdo (i) Papildoma įranga.   sistema naudoja dvi kameras, kad perduotų aplink furgoną esantį vaizdą į 5 colių skersmens skaitmeninį ekraną. Tai suteikia vairuotojui visapusišką aplinkinį matomumą, kuris leidžia įvažiuoti ir išvažiuoti iš ankštų stovėjimo vietų be jokių rūpesčių.  
Matykite, kas gale, neatsisukdami atgal
Galinio vaizdo kamera(i) Papildoma įranga.   8 colių skersmens jutikliniame ekrane parodo vaizdą aplink automobilį. Virtualios nurodomosios linijos ekrane padeda lengvai važiuoti atbuline eiga.  
Daugiau nebeteks šalti rankų
Šildomos sėdynės(i) Papildoma įranga.   ir šildomas oda aptrauktas vairas(i) Papildoma įranga.   padės sušilti šaltomis dienomis, taigi „Combo“ pasirūpins, kad jaustumėtės patogiai visais metų laikais. 
Dėmesys visada į kelią
Projekciniame ekrane (i) Papildoma įranga.   už vairo rodoma svarbiausia informacija, pvz. greitis, navigacijos nurodymai ir vairuotojo dėmesingumo įspėjimas, todėl dėmesį visada būsite sutelkę į kelią. 
Valdykite sukibimą
Išmanioji „IntelliGrip“ (i) Papildoma įranga.   sistema prisitaiko prie prasto sukibimo sąlygų, pvz. važiuojant per purvą, smėlį ar sniegą, o Jūs galite rinktis iš penkių atskirų važiavimo režimų.