Universalumas
Priekyje galite sėdėti net trise

Priekyje ant vientisos keleivių sėdynėsgalite sėdėti trise. Ją galite laikyti atlenktą ar nulenkti, kad padidintumėte krovinių skyrių, arba paversti jį stalu – taip Jūsų „Combo Cargo“ taps tikru biuru ant ratų.

 

1 Papildoma įranga

 
Sukurta erdvė nenueis veltui
Kai važiuojate vienas ir vežate tik krovinį, priekinę keleivio sėdynę galite lengvai nulenkti į grindis ir padaryti dar daugiau vietos kroviniui.  
Apsaugokite savo krovinį

Krovinių skyriaus pertvaros1 padeda užtikrinti Jūsų, Jūsų keleivių ir krovinio saugumą, nes neleidžia vežamiems daiktams išsikišti į priekyje esantį saloną. Jas galite rinktis kaip vientisą sienelę arba pertvarą su langu ir grotelėmis.

 

1 Papildoma įranga

 

 
Išsiteksite ir siaurose vietose

Viengubos arba dvigubos stumdomosios durys1 leis lengvai pasiekti „Combo“ galą, be to, išvengsite apibraižymų, kai automobilį reikės pastatyti siauroje vietoje.

 

1 Dvigubos stumdomosios durys.

 
Pasirinkite jums tinkamas duris

„Combo“ gale galite rinktis pakeliamas duris1 arba skirtingo dydžio atveriamas duris su langu, kad būtų geresnis matomumas – kiekvienos jų atitiks individualius Jūsų poreikius.

 

1 Papildoma įranga

 
Padidinkite savąjį „Combo Cargo“
„Combo Cargo“ gali būti dviejų ilgių – 4,4 m pasirinkus įprastinę versiją arba 4,75 m pasirinkus „Combo Cargo XL“ su didesniu krovinių skyriumi. Jei norite, kad kartu su vairuotoju galėtų keliausi 5 žmonės, rinkitės furgoną su dviguba kabina.