Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


PRIEKYJE GALITE SĖDĖTI NET TRISE.

Priekyje ant vientisos keleivių sėdynės1 galite sėdėti trise. Ją galite laikyti atlenktą ar nulenkti, kad padidintumėte krovinių skyrių, arba paversti jį stalu – taip Jūsų „Combo Cargo“ taps tikru biuru ant ratų.

 

1Papildoma įranga

SUKURTA ERDVĖ NENUEIS VELTUI.

Kai važiuojate vienas ir vežate tik krovinį, priekinę keleivio sėdynę galite lengvai nulenkti į grindis ir padaryti dar daugiau vietos kroviniui. 

APSAUGOKITE SAVO KROVINĮ.

Krovinių skyriaus pertvaros1 padeda užtikrinti Jūsų, Jūsų keleivių ir krovinio saugumą, nes neleidžia vežamiems daiktams išsikišti į priekyje esantį saloną. Jas galite rinktis kaip vientisą sienelę arba pertvarą su langu ir grotelėmis.

 

1Papildoma įranga

 

1Standartinė „Dynamic“, papildoma „Selection“ ir „Enjoy“ įranga.

2Veikia automatiškai, kai greitis yra didesnis nei 5 km/h ir mažesnis nei 85 km/h. Važiuojant nuo 0 iki 30 km/h greičiu ir lėtėjant, smūgio poveikis sumažėja 0,9 g. Važiuojant nuo 30 iki 85 km/h greičiu, sistema sumažina greitį iki ne daugiau nei 22 km/h. Pasiekus šią ribą, vairuotojas privalo stabdyti pats, galutinai sumažindamas greitį. AEBPD darbinio greičio diapazonas priklauso nuo aptiktos kliūties (judantis objektas: nuo 5 iki 85 km/h; fiksuotas objektas: nuo 5 iki 80 km/h; pėsčiasis: nuo 5 iki 60 km/h). „Opel“ pagalbinės vairavimo sistemos padeda vairuotojui tik iki tam tikros ribos. Vairuotojas lieka atsakingas už vairavimą.

DAUGIAU MAŽIAU

IŠSITEKSITE IR SIAUROSE VIETOSE.

Viengubos arba dvigubos stumdomosios durys1 leis lengvai pasiekti „Combo“ galą, be to, išvengsite apibraižymų, kai automobilį reikės pastatyti siauroje vietoje.

 

1Dvigubos stumdomosios durys.

PASIRINKITE JUMS TINKAMAS DURIS.

„Combo“ gale galite rinktis pakeliamas duris1 arba skirtingo dydžio atveriamas duris su langu, kad būtų geresnis matomumas – kiekvienos jų atitiks individualius Jūsų poreikius.

 

1Papildoma įranga

PADIDINKITE SAVĄJĮ „COMBO CARGO“.

„Combo Cargo“ gali būti dviejų ilgių – 4,4 m pasirinkus įprastinę versiją arba 4,75 m pasirinkus „Combo Cargo XL“ su didesniu krovinių skyriumi. Jei norite, kad kartu su vairuotoju galėtų keliausi 5 žmonės, rinkitės furgoną su dviguba kabina.