Skip To Content
Apžvalga

Combo Life N1

Idealus darbo ir gyvenimo balansas

Kasdienio vienatūrio komfortas ir suderinamumas su komercinio automobilio kraulumo galimybėmis, naujasis Combo Life N1 yra idealus įvairaus dydžio darbams. Darbštus ir praktiškas, tačiau kartu ir universalus, kad komfortiškai galėtų vežti iki 5 asmenų.
Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą

Verslo sukūryje

Combo Life N1 vidus pasižymi funkcionalumu ir itin paprastu naudojimu. Visa komanda keliaus komfortiškai erdvioje ir šviesioje kabinoje dėka panoraminio stogo su dėtuvėmis virš galvų. Tuo tarpu už 5 sėdynių liks dar net 983 litrai erdvės bagažui. Tvirta, iš metalo pagaminta pertvara leis transportuoti sunkius krovinius saugiai, ir atskirai nuo keleivių.

Geriau sujungtas

Kiekviena kelionė bus efektyvesnė su Informaciniu Vairuotojo Skydeliu ir Multimedia Navi Pro sistema. Perkelkite savo logistiką į kitą lygį su Navigacijos Gyvai paslaugimos ir pilnu Apple CarPlayTM and Android AutoTM palaikymu, leidžiančiu sujungti du telefonus vienu metu su 8" liečiamuoju ekranu.

Visiškai įrengta kabina

Interjeras pasižymi drąsiu ir tyru dizainu ir siūlo gerai išplanuotą, intuityvią erdvę, kuri kartu tarnauja kaip mobili kontora darbui kelyje. Combo Life N1 galima pasirinkti su 5-iomis vietomis komandai ir praktiška 40/60 santykiu nulenkiama galine sėdyne arba trimis individualiomis sėdynėmis gale komandai ir bet kokio dydžio kroviniams.

Ateitis yra elektrinė

Pasiruošę persijungti?

FlexCare

Opel FlexCare

Jauskitės gerai su Opel FlexCare! Tai yra patogi viskas viename programa jūsų ramiai galvai. Mes siūlome individualius paketus, į kuriuos įeina Pagalba Kelyje, Pratęsta Garantija ir Serviso padengimas.

 

Peržiūrėkite mūsų FlexCare paketus ir pasirinkite labiausiai tinkantį sau!

Dar yra ką pamatyti

Gaukite svarbiausią informaciją ir susikonfigūruokite.

Kas įeina?
Į savybes