Technologijos
Pažangi baterija
Su naujos kartos „Combo-e Cargo“ technologijomis Jūsų verslas visada bus pasiruošęs padaryti daugiau. Energiją taupančių technologijų paketas, į kurį įeina regeneracinis stabdymas, suteikia maksimalų efektyvumą ir padeda sumažinti eksploatacines išlaidas. Visiems elektriniams „Opel“ automobiliams suteikiama 8 metų arba 160 000 km garantija baterijai, kad ši išlaikys ne mažiau 70 proc. naujos baterijos talpos.  
Begarsis
„Combo-e Cargo“ paskirtis yra ne tik  padėti Jums organizuoti verslą be problemų, jis sukurtas ir tam, kad kiekviena Jūsų kelionė būtų sklandi. Praktiškai be garso dirbantis elektros variklis užtikrina, kad „Combo-e Cargo“ nesukurs ne tik emisijų, bet ir garso taršos. Tuo tarpu gerą garso izoliaciją turinti kabina užtikrins atpalaiduojančią ir komfortišką vairavimo patirtį.  
Važiavimo režimai
„Opel“ žino, kad raktas į verslo sėkmę yra tinkamas įrankis. Todėl „Combo-e Cargo“ vairavimo režimų pasirinkimas suteiks Jums geresnę transporto priemonės kontrolę, leis užtikrinti didesnį nuvažiuojamą atstumą ir sumažinti eksploatacijos išlaidas. Vairuotojas gali pasirinkti POWER režimą maksimaliai galiai ir komfortui vežant sunkius krovinius, NORMAL – balansui tarp galios ir efektyvumo, o ECO – maksimaliam nuvažiuojamam atstumui ir energijos naudojimo efektyvumui užtikrinti.  
Įkraukite iki 80 proc. vos per 30 minučių
„Combo-e Cargo“ turi didelės talpos 50 kWh 18-os modulių bateriją, kurią nuo nulio iki 80 proc. maksimalios įkrovos galima įkrauti per 30 minučių naudojant viešą nuolatinės srovės greitojo įkrovimo jungtį. (i) Įkrovimo laikas priklauso nuo įkrovimo stotelės tipo ir galingumo, aplinkos ir baterijos temperatūros bei prijungto kabelio tipo. Susisiekite su savo „Opel“ atstovu norėdami sužinoti daugiau arba apsilankykite opel.com   
Peržiūrėkite įkrovimo priedus Sužinokite daugiau apie įkrovimo galimybes
Automobilio duomenų stebėsena
Modernūs „Combo-eCargo“ jutikliai ir automobilio duomenų stebėsenos sistema Jums pateiks detalią važiavimo sąlygų, prognozuojamo nuvažiuoti atstumo ir energijos sunaudojimo apžvalgą.    
Maži eksploatacijos kaštai
Kai vis garsiau kalbama apie oro kokybę miestuose ir zonas be emisijų urbanizuotose vietovėse, elektrinių transporto priemonių reikalingumas efektyviam verslui tik auga. „Combo-e Cargo“ simbolizuoja laisvę nuo augančių degalų kainų ir automobilių mokesčių. Taip pat prie jų populiarumo prisideda itin konkurencingi eksploatacijos kaštai ir valstybių siūloma parama.    
Sužinokite daugiau apie finansinę paramą nuosavam įkrovikliui
Iki 275 km nuvažiuojamas atstumas
Pažangi „Combo-e Cargo“ elektros pavaros sistema montuojama laiko patikrintoje ir patvarioje platformoje, kuri yra tokia pati ir dyzelinėmis bei benzininėmis versijomis ir gali vežti net iki 4,4 m3 dydžio krovinius, tačiau ši transporto priemonė užtikrina važiavimą be emisijų, viena įkrova nuvažiuojamą tolimą atstumą ir važiavimą be garso. Visiškai įkrauta baterija suteikia energijos nuvažiuoti iki 275 km, tad „Combo-e Cargo“ yra pasiruošęs nuvažiuoti Jums reikalingą kelią.   
Sužinokite, kaip padidinti nuvažiuojamą atstumą