Universalumas
Keleivių sėdynės

Sėdėkite trise ant priekinių sėdynių1. Arba sulankstykite jas norėdami padidinti krovinių skyrių, arba transformuokite jas į stalą Combo-e Cargo paversdami mobiliu biuru. 

 

1 Papidloma įranga

 
Sulankstoma keleivio sėdynė
Tuomet, kai jūs važiuojate vienas tik su kroviniu, priekinė keleivio sėdynė lengvai susilanksto į grindis ir sukuria dar universalesnį krovinių skyrių.  
Kabinos pertvara

Krovinių pertvarkos1 suteiks saugumą jums ir jūsų kroviniui neleisdamos jam išsikišti į priekinę kabiną. Galima pasirinkti vientisą sieną arba stiklinį langelį su grotelėmis. 

 

1 Papildoma įranga

 
Durys

Viengubos arba dvigubos slankiajončios durys1 leidžia patekti į Combo-e galą itin lengvai ir eliminuoja įbrėžimų pavojų prisiparkavus siaurose vietose. 

 

Papildoma įranga. 

 
Liukai

Susikonfigūruokite savo Combo-e galą su bagažinės dangčiu1 arba asimetrinėmis užtrenkiamomis durimis su langu matomumo pagerinimui. Visos jos sukurtos atitikti inndividualiems jūsų poreikiams. 

 

1 Papildoma įranga

 
Variantai
Combo-e Carbo parduodamas su dviejų skirtingų ilgių kėbulais - 4,4m reguliaroje versijoje, arba 4,75m prailgintos ratų bazės versijoje su didesniu krovinių skyriumi. Pasirinkite Crew Van modifikaciją, kad galėtumėte važiuoti penkiese.