Skip To Content
Apžvalga

Combo-e Cargo

Naujasis Combo-e Cargo suderina Opel verslo patirtį su preciziška inžinerija, kad sukurtų visiškai elektrinę komercinę transporto priemonę su optimaliu efektyvumu ir bekompromisiu e-mobilumu. Net su kompaktišku profiliu Combo-e Cargo gali pasiūlyti didžiulę 4.4m³ erdvę kroviniams, papildytą išmanių sprendimų, kaip flex cargo įkrovimo sistema

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą

Viskas, ko jums reikia darbui atlikti

Vidus

Erdvės ir technologijų sąjunga
Combo-e Cargo  buvo sukurtas nuo pat pradžių galvojant apie panaudojimą verslui. Ar jūs vairuojate galvodamas, kaip kiekvieną kelioną padaryti dar efektyvesnę stebėdami duomenis informaciniame vairuotojo skydelyse ir skaitmeniniame e-multimedijos ekrane, ar protingai dirbate su segmente pirmaujančia erdve kroviniams, Combo-e Cargo jumis pasirūpins. Tai daygiau nei tik kompaktiškas, tačiau universalus transportas, Combo-e Cargo yra meniškai suderintas mobilus biuras darbui kelyje su plačiomis junglumo galimybėmis, kurios praturtins jūsų verslą kar ir kur keliautumėte. 

Elektrinė patirtis

Sudėkite viską į vieną vietą
Papildykite savo verslą su pilna galimybe pasiekti bet kokias vietas metropoliuose ir urbanistinėse erdvėse be jokių ribojimų dėl emisijų. Įkraukite, iškraukite, vykdykite pristatymus bet kuriuo paros metu dėl visiškai elektrinio variklio, kuris veikia neskleisdamas praktiškai jokio garso. Sumažinkite savo verslo ribotumą dėl CO2 ribojimų ir aplinkosaugos mokesčių transportui, taip pat džiaukitės gerokai sumažėjusiais priežiūros ir eksploatacijos kaštais.

Galimybės

Suderinkite verslą su komfortu
Praplėskite savo verslo akiratį nuvažiuodami iki 275 km viena įkrova, įkraukite naujos kartos bateriją iki 80% vos per 30 minučių. Atpalaiduojantis miesto mobilumas dėl tylios ir itin sklandžiai veikiančios pavaros sistemos suderintas su staigia trauka ir 130 km/val maksimaliu greičiu padaro Combo-e Cargo komfortišku, kompetetingu ir maloniu vairuoti tiek miesto gatvėse, tiek greitkeliuose.

Klasėje pirmaujančios ypatybės

Pažangi baterija
Su naujos kartos Combo-e Cargo technologijomis jūsų verslas visada bus pasiruošęs įveikti ekstra mylią. Energiją sugrąžinančių technologijų paketas, į kurį įeina Regeneracinis Stabdymas, reiškia maksimalų efektyvumą ir minimalias eksploatacines išlaidas. Visiems elektriniams Opel automobiliams suteikiama 8 metų arba 160 000 km garantija baterijai, kad ši išlaikys 70% savo talpos.  
Begarsis
Combo-e Cargo nėra sukurtas vien tik padėti jums vykdyti verslą be problemų, jis sukurtas ir užtikrinti, kad kiekviena jūsų kelionė būtų sklandi. Praktiškai be garso dirbantis elektros motoras reiškia, kad Combo-e Cargo nesukurs ne tik emisijų, bet ir garso taršos. Tuo tarpu gerą garso izoliaciją turinti kabina užtikrins atpalaiduojančią ir komfortišką vairavimo patirtį.  
Važiavimo režimai
Opel žino, kad raktas į verslo sėkmę yra tinkamas įrankis. Todėl Combo-e Cargo Vairavimo Režimų pasirinkimas suteiks jums geresnę transporto priemonės kontrolę, leis užtikrinti didesnį nuvažiuojamą nuotolį ir sumažinti eksploatacijos išlaidas. Vairuotojas gali pasirinkti POWER režimą maksimaliai galiai ir komfortui vežant sunkius krovinius, NORMAL - balansui tarp galios ir efektyvumo ir ECO - maksimaliam nuvažiuojamam atstumui ir energijos naudojimo efektyvumui užtikrinti. 
Įkraukite iki 80% vos per 30 minučių

Combo-e Cargo turi didelio tankio 50 kWh talpos 18-os modulių bateriją, kurią nuo nulio iki 80% maksimalios įkrovos galima užpildyti per 30 minučių naudojantis viešą DC greitojo įkrovimo jugntį.1

1 Įkrovimo laikas priklauso nuo įkrovimo stotelės tipo ir galingumo, lauko ir baterijos temperatūros bei prijungto kabelio tipo. Susisiekite su savo Opel atstovu norėdami sužinoti daugiau arba apsilankykite Opel.com

 
Automobilio duomenų stebėsena
Modernūs Combo-eCargo sensoriai ir Automobilio Duomenų Stebėsenos sistema jums pateiks detalią važiavimo sąlygų, prognozuojamo nuvažiuoti atstumo ir energijos sunaudojimo apžvalgą bei projekciją.  
Maži eksploatacijos kaštai
Kai auga susidomėjimas apie oro kokybę miestuose ir zonas be emisijų urbanizuotose vietovėse - pritapkite. Elektrinių transporto priemonių reikalingumas efektyviam verslui tik auga. Combo-e Cargo reiškia laisvę nuo augančių degalų kainų ir automobilių mokesčių. Taip prie jų populiarumo prisideda itin konkurencingi eksploatacijos kaštai ir valstybių paramos iniciatyvos.  
Iki 275km nuvažiuojamas nuotolis
Pažangi Combo-e Cargo elektros pavaros sistema reiškia, kad net ir besidalinant automobiliui laiko patikrinta ir patvaria platforma su deyzelinėmis ir benzininėmis versijomis, kurios gali vežti net iki 4.4m3 dydžio krovinius, ji užtikrina važiavimą be emisijų, tolimą nuvažiiuojamą atstumą viena įkrova ir važiavimą be garso. Su iki 275km nuvažiuojamu nuotoliu pilna baterija Combo-e Cargo yra pasiruošęs nuvažiuoti jums reikalingą kelią.  

Opel paslaugos elektrinėms transporto priemonėms

Nuo įkrovimo galimybių iki mobilumo paslaugų, Opel Paslaugos elektra varomoms transporto priemonės siūlo ramų startą be jokių rūpesčių į e-mobilumą. 

FlexCare

Opel FlexCare

Jauskitės gerai su Opel FlexCare! FlexCare yra patogi viskas-viename paslauga jūsų ramiai galvai. Mes siūlome individualius paketus, į kuriuos įeina Pagalba Kelyje, Pratęsta Garantija ir Serviso padengimas

 

Peržiūrėkite mūsų FlexCare paketus ir lanksčiai pasirinkite savo padengimo lygį! 

Sužinokite daugiau

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą