Skip To Content
Ypatybės

Opel Combo-e Cargo

Metas sužinoti pagrindines savybes

Krovinių skyrius

Matmenys
Su iki 3440mm1 siekiančiu krovinių skyriaus ilgiu, Cargo yra kompaktiškas išorėje, bet itin talpus viduje.  
1 Matmenys gali skirtis priklausomai nuo konfigūracijos. Maksimalus krovinių skyriaus ilgis standartinės ratų bazės Combo-e siekia 3090mm, 3440 ilgis pasiekiamas ilgos ratų bazės Combo-e modelyje atlenkus pertvarą ir nulenkus keleivio sėdynę. 
Krovinių erdvė
Su iki 3,8m3(1) siekiančia erdve kroviniams Combo-e Cargo turi pakankamai vietos visiems jūsų poreikiams, taigi net ir itin dideli objektai gali būti vežami komfortiškai.  
1 Iki 3,8m3 dydžio siekiantis krovinių skyrius yra standartinę ratų bazę turinčiame Combo-e modelyje. Ilgą ratų bazę turinčiame modelyje krovinių skyriaus talpa atidarius pertvarą ir nulenkus keleivio sėdynę siekia 4,4m3
Kaulumas

Iki 800kg siekiantis kraulumas reiškia, kad Combo-e Cargo nebus perkrautas, taigi jis taps puikiu partneriu jūsų verslui. Perkrovos Indikatorius1 tikrina krovinio svorį gale ir aktyviai praneš vairuotojui, jei krovos limitas bus peržengtas. 

 

1 Papildoma įranga galima kai kuriose rinkose. 

 
Įkrovimo atvartas

Nuimamas liukas1 krovinių skyriaus perdangoje už prikeinės keleivio sėdynės leis jums lengvai transportuoti itin ilgus objektus.

 

1 Papildoma įranga

 
Galinis stogo atvartas

Reikia pervežti itin ilgą krovinį, kaip, pavyzdžiui, kopėčios? Patogus galinis stogo atvartas1 atsidaro 40° kampu ir leis saugiai sudėti daiktus transportavimui. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
Vidaus daiktadėžės
Dėl gausybės išmanių daiktadėžių Combo-e Cargo turi vietos visiems jūsų įrankiams.  

Universalumas

Keleivių sėdynės

Sėdėkite trise ant priekinių sėdynių1. Arba sulankstykite jas norėdami padidinti krovinių skyrių, arba transformuokite jas į stalą Combo-e Cargo paversdami mobiliu biuru. 

 

1 Papidloma įranga

 
Sulankstoma keleivio sėdynė
Tuomet, kai jūs važiuojate vienas tik su kroviniu, priekinė keleivio sėdynė lengvai susilanksto į grindis ir sukuria dar universalesnį krovinių skyrių. 
Kabinos pertvara

Krovinių pertvarkos1 suteiks saugumą jums ir jūsų kroviniui neleisdamos jam išsikišti į priekinę kabiną. Galima pasirinkti vientisą sieną arba stiklinį langelį su grotelėmis. 

 

1 Papildoma įranga

 
Durys

Viengubos arba dvigubos slankiajončios durys1 leidžia patekti į Combo-e galą itin lengvai ir eliminuoja įbrėžimų pavojų prisiparkavus siaurose vietose. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
Liukai

Susikonfigūruokite savo Combo-e galą su bagažinės dangčiu1 arba asimetrinėmis užtrenkiamomis durimis su langu matomumo pagerinimui. Visos jos sukurtos atitikti inndividualiems jūsų poreikiams. 

 

1 Papildoma įranga

 
Variantai
Combo-e Carbo parduodamas su dviejų skirtingų ilgių kėbulais - 4,4m reguliaroje versijoje, arba 4,75m prailgintos ratų bazės versijoje su didesniu krovinių skyriumi. Pasirinkite Crew Van modifikaciją, kad galėtumėte važiuoti penkiese.  

Dizainas

Išorė
Tikras Opel su tvirtu ir funkcionaliu dizainu įprasminantis Vokišką kokybę. Combo-e Cargo puikiai reprezentuos jūsų verslą.  
Interjeras
Su paaukštinta sėdėjimo pozicija, nesuskaičiuojamu dėtuvių kiekiu, intuityviu valdymu ir rimtu iniversalumu Combo-e išmani kabina yra multifunkcinė bei suteikia lengvojo automobilio komfortą keleiviams.  
LED dienos žibintai

LED Dienos žibintai1 yra efektyvūs ir padės tiek jus, tiek kitus eismo dalyvius iišlaikyti saugiai matomus dieną. 

 

1 Papildoma įranga

 

Saugumas ir inovacijos

Automatinis avarinis stabdymas
Automatinis avarinis stabdymas1 su Pėsčiųjų Aptikimu perspėja apie potencialius susidūrimus su pėsčiaisiais arba kitomis transporto priemonėmis2. Jeigu vairuotojas nesiima jokio veiksmo, automobilis stabdys automatiškai.  

1 Papildoma įranga

2 Veikia automatiškai važiuojant greičiau nei 5 km/h ir lėčiau nei 85 km/h. Nuo 0 iki 30 km/val metrinė deakseleracija smūgio padarinių sumažinimui siekia 0,9g. Nuo 30 iki 85 km/h greičio sistema sumažins greitį 22 km/h. Po to vairuotojas turi imtis stabdymo veiksmo pats. Operacinis AEBPD greitis priklauso nuo aptikro objekto (mobilus objektas: nuo 5 iki 85 km/h; stovintis objektas: nuo 5 iki 80 km/h; pėstysis: nuo 5 iki 60 km/h). Opel vairuotojo pagalbos sistemos sukurtos padėti vairuotojui tiek, kiek leidžia sistmos galimybes. Už vairavimą atsakomybė lieka vairuotojui. 

Juostos palaikymo asistenas

Juostos Palaikymo Asistenas1 perspėja vairuotoją apei išvažiavimą iš eismo juostos ir švelniai koreguoja automobilio kursą jei jūsų Combo-e pradeda neprognozuojamai migruoti tarp juostų. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
Greičio ribojimo ženklų atpažinimas

Greičio Ribojimo Ženklų Atpažinimas1 skaito kelio ženklus, aptinka maksimalaus leistino greičio pakitimus per apie tai perspėja vairuotoją. 

 

1 Papildoma įranga.

 
Saugumas ir oro pagalvės

Vairuotojo oro pagalvė yra standartinėje įrangoje visuose modeliuose. Crew Van modelis gauna priekinę keleivio oro pagalvę ir dvi šonines oro pagalves. 

Visiems modeliams galima užsisakyti šešias oro pagalves įskaitant užuolaidines pagalves maksimaliai apsaugai1

 

1 Papildoma įranga. 

 
Akslosios zonos eprspėjimas

Aklosios Zonos Perspėjimas1 automatiškai stebi ir perspėja apie artėjančias transporto priemones paralelinėse linijose aklojoje zonose ir suteikia vairuotojui užtikrintumą juostos kirtimo metu palengvindamas vairavimą. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
Riedėjimo nuokalhe kontrolė

Riedėjimo Nuokalne Kontrolė1 yra IntelliGrip sistemos funkcija, kuri leidžia vairuotojui saugiai naviguoti net važiuojant nuo stčiausių šlaitų ir išlaikant pilną automobilio kontrolę, kol šis automatiškai moderuoja greitį ir stabdymą. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
Šonų apsauga

Šonų apsaugos1 sistema naudoja 12 sensorių, kad praneštų apie kliūtis, kurių jūs galite nematyti lėtai manevruojant. Jis praneša garsiniais ir vizualiniais pranešimais multimedijos ekrane. 

 

1 Papildoma įranga

 
Erdvinis galo vaizdas

Erdvinio Galo Vaizdo1 sistema naudoja dvi kameras, kad perduotų aplinkinį furgono vaizdą į 5" skaitmeninį ekraną. Tai suteikia vairuotojui visapusišką aplinkinį matomumą, kuris leidžia įvažiuoti ir išvažiuoti iš ankštų stovėjimo vietų be jokių problemų. 

 

1 Papildoma įranga

 
Galinio vaizdo kamera

Galinio Vaizdo Kamera1 perduoda vaizdą į 8" liečiamąjį ekraną su virtualiomis trajektorijų linijomis, kad jums būtų paprasčiau važiuoti atbulomis. 

 

1 Papildoma įranga. 

 
Projekcinis ekranas

Su Projekciniu Ekranu1, pagrindinė informacija, tokia kaip greitis, navigacija ir Vairuotojo Nuovargio Perspėjimas pasirodys stikliniame ekrane už vairo, kad jūsų akims nereikėtų nukrypti nuo kelio. 

 

1 Papildoma įranga

 
Priekabos stabilumo kontrolė
Priekabos stabilumo kontrolė yra išmani sistema, kuri matuoja tempiamos priekabos pastovumą ir pagal tai automatiškai adaptuoja automobilio greitį naudojant variklio sukimo momentą ir visų ratų stabdymą, kad sumažintų potencialiai pavojingas vibracijas.  
Perkrovos indikatorius

Norint toliau išlaikyti saugumą transportuojant sunkius krovinius, patogus Perkrovos Indikatorius1 krovinių skyriuje jus perspės apie tai, kada svoris priartės prie kraulumo limito arba jį peržengs. 

 

1 Papildoma įranga galima kai kuriose rinkose. 

 

Junglumas

Navigacija

Multimedija Navi Pro1 su pažangiu valdymu balsu ir pilna navigacija nukreips jus rinkamu keliu. Tiesiog nurodykite kelionės tikslą ir leiskite satelitinei navigacijai parinkti jūsų maršrutą. 

 

1 Papildoma įranga

 
Bevielis įkrovimas

Combo-e Cargo bevielio įkrovimo sistema1 leidžia jums įkrauti savo telefoną kelyje bet kuriuo metu - be jokių laidų. 

 

Papildoma įranga

 
OpelConnect paslaugos1
Išmani paslaugų gama suteikia naują saugumo laipsnį, o mūsų palaikymas padės jums likti prisijungusiems kelyje.  
  • Rami galva: Pagalbos Skambutis, Gedimo Skambutis ir Automobilio Statusas bei Informacija.
  • Patogumas: Nuotolinės funkcijos durų atrakinimui, garso signalui ir žibintams. 
  • Išmanus vairavimas: Mėgaukitės atpalaiduojančiu vairavimu dėka

 

OpelConnect Paslaugų prieinamumas priklauso nuo šalies ir automobilio. Paslaugos gali reikalauti prenumeratos mokesčio ir yra priklausomos nuo mobilaus ryšio padengimo

Važiavimo dinamika

IntelliGrip

Išmani Intelligrip1 sistema adaptuojasi prie mažo sukibimo sąlygų, tokių kaip vairavimas purvu, smėliu ir sniegu. Galima rinktis vieną iš 5 važaivimo režimų. 

 

1 Papildoma įranga. 

 

Įdomūs faktai

Opel+ priedai

Atitiks jūsų individualius poreikius

Išreikškite save su originaliais Opel+ priedais ir išnaudokite savo Combo Cargo galimybes. Sukurti ir išbandyti jūsų Opel. 

Paveikslėlis gali skirtis nuo produkto prekyboje.

Išmanus sieninis įkroviklis
Rodyti detales 
Įkrovimo kabelis
Rodyti detales
Įkrovimo kabelio krepšys
Rodyti detales
Kokybiškos grindys
Rodyti detales
Stogo bagažinės laikikliai
Rodyti detales
Guminiai kilimėliai
Rodyti detales

Kas toliau?

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą