Skip To Content
Apžvalga

Movano-e

Nuo 30 590 €

Naujasis „Movano-e“ su visiškai elektrine pavara užbaigia visą atsinaujinusią ir elektrifikuotą „Opel“ lengvųjų komercinių automobilių gamą. Naujasis „Movano-e“ – puiki vokiška transporto priemonė bet kokiai transportavimo užduočiai atlikti. Jis išsiskiria legendinėmis „Opel“ krovumo funkcijomis ir pažangiomis pagalbinėmis vairuotojo sistemomis, padedančiomis optimizuoti našumą ir eksploatacines išlaidas.


223 km (pagal WLTP)1
Maksimalus nuvažiuojamas atstumas viena įkrova
17 m3
Maksimali krovinių skyriaus talpa: furgonas be langų (telpa 4 europinio standarto padėklai)
kėbulo tipai
Krovininis furgonas, keleivinis furgonas, rėminis furgonas, rėminis keleivinis furgonas, furgonas su atvira važiuokle ir platforma su kabina

Elektrifikuotas verslas

Sužinokite daugiau apie „Movano-e“ važiavimo dinamiką, akumuliatoriaus technologijas, regeneracinį stabdymą ir kitus privalumus.

Apžiūrėti vidųTechnologijos
Nuvažiuojamas atstumas, įkrovimas ir kita informacija
Pereinate prie elektromobilio? Protingas verslo sprendimas visais aspektais Savaime suprantama, jums norisi apie tai sužinoti daugiau.
Universalumas
Jūsų poreikiams pritaikytas furgonas
Jūsų pasirinkimui siūlome kelias skirtingo kėbulo ilgio ir tipo „Movano-e“ versijas su įdiegtais patogiais sprendimais, kad galėtumėte tinkamai aptarnauti savo klientus.
Krovinių skyrius
Gabenkite bet kokius krovinius
Krovinių gabenimo galimybės labai priklauso nuo naudingosios apkrovos ir matmenų, tačiau ne mažiau svarbūs ir papildomi sprendimai, tokie kaip elektra valdomos dvigubos slankiojamosios durelės ir bekontaktė prieiga.
Ryšys
Žinokite, kur keliaujate
Navigacijos sistemos funkcijos ir „OpelConnect“ paslaugos leis padidinti efektyvumą ir užtikrinti, kad jūsų komanda būtų saugi ir nenukryptų nuo kelio.
„Movano-e Cabin“
Darbas iš bet kurios vietos
Jums nebereikės vargti mėginant išlaikyti nešiojamąjį kompiuterį ant kelių vairavimo metu. Paverskite „Movano-e“ savo nuosavu biuru ant ratų.
Saugumas ir pagalbinės vairuotojo sistemos
Saugumas aukščiau visko
Žmonės, furgonas, kroviniai. Pasirūpinkite visų jų apsauga naudodamiesi pažangiomis technologijomis, kurios padeda išvengti nelaimingų atsitikimų ir palengvina vairavimą.
„Opel+“ priedai ir daugiau pasiūlymų
Sieniniai įkrovikliai, laidai ir kiti priedai
Į standartinę „Movano-e“ komplektaciją įtrauktas įkrovimo laidas. Mes atrinkome geriausius elektromobiliams skirtus priedus.

Daugiau informacijos

Sieniniai įkrovikliai

Visą reikiamą informaciją apie sieninius įkroviklius ir įkrovimą namuose rasite mūsų e-mobilumo centre.

Įkrovimas ir nuvažiuojamas atstumas

Daugiau apie įkrovimą ir nuvažiuojamą atstumą galite sužinoti mūsų e-mobilumo informacijos centre. Sužinokite dabar.