Skip To Content
Apžvalga

Movano-e

Nuo 30 590 €

Naujasis Movano-e upildo atsinaujinusią ir elektrifikuotą Opel komercinių automobilių gamą su galimybe pasirinkti 100% elektros pavarą. Naujasis Movano-e yra puikus vokiškas įrankis bet kokiai transportavimo užduočiai, pasižymintis legendiniu Opel funkcionalumu ir pažangiomis pagalbinėmis vairavimo sistemomis, pagamintas maksimaliam prodyktyvumui ir pagerintoms eksploatacijos sąnaudoms. 

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą

Susipažinkite su savo Movano-e

Ypatybės

Universalumas, komfortas, galimybės ir pavara

Ekspertų lygio universalumas

Naujojo Movano-e gama
Sukonstruotas dirbti taip sunkiai, kaip dirbate jūs, Naujasis Movano-e atitinka jūsų verslo poreikius siūlydamas milžiniškas galimybes ir universalumą kaip ir dyzeliniai modeliai be jokių kompromisų ir gali vežti net 1285kg krovinį. Movano-e yra pasiruošęs prisitaikyti prie jūsų poreikių, jį galima rinktis keturių skirtingų ilgių ir trijų skirtingų aukščių kėbulu ir susikonfigūruoti kaip tik jums reikia: krovininis, keleivinis, rėminis, rėminis keleivinis mikroautobusas, ar gamykliškai pritaikytas savivartis, šoninis savivartis ar paruoštas kemperio platformai. Kad ir koks jūsų verslas, Movano-e yra idealus partneris.

Erdvė darbui

Naujojo Movano-e Kabina
Išmaniai suprojektuotos Movano-e kabinos viduje jūs rasite realaus pasaulio praktiškumą, kurio reikia profesionalų sėkmei. Taip pat čia yra universali daug erdvės vairuotojui ir dviems keleiviams siūlanti mobili kontora . Keleivinė versija keturiems papildomiems asmenims leis visai komandai  keliauti komfortiškai. Kiekvienas galės mėgautis kelione nesukdamas galvos su bekompromisiais Opel Movano-e Vairuotojo Asistentais, į kuriuos įeina Automatinis Avarinis Stabdymas, Aklųjų Zonų Perspėjimas ir Nuklydimo iš Eismo Juostos Perspėjimo sistemos.

Padarykite darbą kokybiškai

Movano-e galimybės
Naujasis Opel Movano-e siūlo praktiškus sprendimus modernaus verslo iššūkiams. Galinga 90kW elektros pavara, pasiekianti iki 260NM sukimo momentą ir 110km/h didžiausią greitį reiškia, kad net susikrovus iki 2,1 tonos svorio didžiausios leistinos 4 tonų masės modelyje su 17m3 krovinių skyriumu naujasis Movano-e išlaikys stebinantį stabilumą ir puikias vairavimo savybes. Užsitikrinkite savo verslo ateitį su įspūdingu ir saugiu krovinių skyriumi.

Profesionali galia

Naujojo Movano-e gpavaros sistema
Naujasis Movano-e konkurencingą efektyvumą perkelia į kitą lygį su galimybe pasirinkti 100% elektrinę pavaros sistemą, kad jūs pajustumėte visus elektros pavaros privalumus vienu žingsniu. Su patvariu 122AG (90kW) motoru ir iki 224km nuvažiuojamu nuotoliu jūs gausite įspūdingas kraulumo savybes, bet su mažesnėmis eksploatacijos išlaidomis, išvengsite degalinių ir emisijų mokesčių, taip pat galėsite pasinaudoti valstybių finansine parama kelių mokesčiams ir įkrovimo sprendimams. 

Klasėje pirmaujančios ypatybės

Puikiai integruota baterija
Baterijų paketas įtaisytas patogiai po grindimis be jokių išsikišimų, o tai reiškia, kad tai nepadarė jokios įtakos 17.0m3 dydžio krovinių erdvei ir 1285kg kraulumui, kuris  furgone tik su važiuokle gali siekti iki 1890kg. Sukurtas dirbti, Naujasis Movano-e išvysto 122AG (90kW) galią ir 260NM sukimo momentą vos tik prisiliesite prie akceleratoriaus ir gali įsibėgėti iki 110 km/h greičio.  
Be garso
Pritraukite dėmesį savo verslui tinkamomis priemonėmis. Naujojo Movano-e itin tyli elektros pavara yra ideali darbui tankiai urbanizuotose ir apgyvendintose vietose. "Nulis emisijos" čia reiškia ne tik išmetamąsias dujas, bet ir garso taršą. Naujasis Movano-e važiuoja tyliai tiek viduje, tiek išorėje ir sumažina įtampą vairuotojams, dirbantiems ilgas valandas.  
Regeneracinis stabdymas
Naujasis Opel Movano-e yra labai paprastai valdomas. Čia tėra trys aiškūs važiavimo režimai (Į priekį, neturalus ir atgal) valdomi trimis patogiai įtaisytais mygtukais. Su naujuoju Movano-e nebus iššvaistytas joks kelionės laikas. Kol važiuojate, kai tik nukelsite koją nuo akseleratoriaus pedalo, Regeneracinio Stabdymo sistema susigražins kinetinę energiją ir konvertuos ją į elektrą didesniam nuvažiuojamam nuotoliui užtikrinti. 
Greitas ir paprastas įkrovimas
Nauajsis Movano-e siūlomas su dviem baterijų paketais - 37kWh ir 75kWh, kuriuos galite rinktis priklausomai nuo to, kiek važinėjate įprastą dieną. Įkrovimas nuo nulio iki 80% baterijos optimaliam nuvažiuojmam atstumui trunka apie valandą abiems paketams 50kW viešoje įkrovimo stotelėje ir reiškia, kad įkrovimui išnaudosite itin mažai laiko. Naujasis Movano-e taip pat turi dvigubą vidinį įkroviklį (vienfazį 7kW ir trifazį 22kW), idealų naudoti su įvairiais įkrovimo sprendimų tipais ir per naktį gali įkrauti naująjį Movano-e visos kitos dienos darbui.  
Automobilio duomenų stebėsena
Naujojo Movano-e pažangūs sensoriai ir Automobilio Duomenų Stebėsenos sistema pateikia jums detalią vairavimo sąlygų, nuvažiuojamo nuotolio ir energijos naudojimo apžvalgą. Vairavimo režimai, nuvažiuojamas nuotolis ir įkrovos lygiai jums patogiai pateikiami ties galinio vaizdo veidrodėliu.  
Privažiuosite visur
Kai miestai pradeda rūpintis tarša, o zonos be emisijų urbanizuotose vietovėse tampa norma, elektra varomas komercinis transportas tampa būtinu efektyviam verslui. Naujasis Movano-e jums suteiks laisvę nuo augančių degalų kainų ir mokesčių automobiliams, taip pat leis sutaupyti su itin konkurencingais išlaikymo kaštais ir valstybių iniciatyvomis žaliam transportui.  

Opel paslaugos elektrinėms transporto priemonėms

Nuo įkrovimo galimybių iki mobilių paslaugų, Opel Paslaugos Elektrinėms Transporto Priemonėms siūlo startą į e-mobilumą be jokių rūpesčių. 

FlexCare

Opel FlexCare

Išlaikykite gerą savijautą su Opel FlexCare! FlexCare yra patogi viskas viename programa ramiai jūsų galvai. Mes siūlome individualius paketus, į kuriuos įeina Pagalba Kelyje, Pratęsta Garantija ir Serviso padengimas. 

 

Peržiūrėkite mūsų FlexCare paketus ir lanksčiai pasirinkite tinkamiausią jums!

Sužinokite daugiau

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą