Skip To Content
Ypatybės

Naujasis Opel Movano-e

Idealus vokiškas įrankis darbui

Dizainas

Išorės dizainas
Parodykite pasauliui, kad jūs esate verslas. Naujasis Movano-e išsiskiria moderniu nauju stiliumi, kuris pateikia rimtą pareiškimą, papildo legendinį funkcionalumą su profesionalia išvaizda ir pojūčiu. 
Komfortas viduje
Naujojo Movan-e erdvus interjeras suteikia itin funkcionalią ir tuo pačiu komfortišką aplinką darbui. Tai universalus mobilus ofisas su pažangiu skaitmeniniu junglumu per OpelConnect. Čia yra vietos trims priekyje ir dar iki keturių asmenų gale keleiviniame furgono modelyje. 

Universalumas

Kėbulo tipai ir dydžiai

Naująjį Opel Movano-e galite pasirinkti su jums tinkamiausiu kėbulu, kurių yra keturi skirtingi ilgiai ir trys skirtingi aukščiai:

 
  • Krovininis furgonas, Keleivinis furgonas, Keleivinio furgono važiuoklė ir važiuoklės su platforma
  • Gamykliškai įrengti savivarčiai, verčiantys atgal ir į šonus
  • Keturių pilnai įkrauto automobilio svorių: 3.0t, 3.3t, 3.5t ir 4.0t
 
Krovinių skyriaus universalumas

Opel Movano-e krovinių skyrius yra bene geriausias klasėje su lengvu priėjimu dėl plačiai atidaromų durų ir iki 17.0m3 erdve kroviniams, kuriai po grindimis sumontuota baterija nedaro jokios įtakos. Erdvę, kurioje galima sutalpinti iki 4 europalečių jūs galite konfigūruoti savo Movano-e maksimaliai talpai kraudami daiktus iki pat stogo. Jūsų kroviniams bus užtikrintas maksimalus saugumas su grindų ir šonų apsauga1.

 

1 Papildoma įranga.

 

Kroviniai

Kraulumas
Opel Movano-e siūlo itin konkurencingą kraulumą iki 1890kg. Galima su dviem didžiausios leistinos masės versijomis: 3500kg ir 4000kg. 
Krovinių saugumas ir pertvara
Erdvė ir komfortas jums, jūsų komandai ir jūsų kroviniui. Erdvi ir praktiška krovimo erdvė yra pasiekama ranka per kabiną. Automobilyje yra daiktadėžės po sėdynėmis. Susikonfigūruokite savo erdvę pagal savo verslo poreikius įskaitant pertvarą su ar be lango, komplektuokite krovinių tvirtinimo taškus taip, kad jūsų kroviniai keliautų saugiai. 

Junglumas

Multimedija
Vairuotojas ir keleiviai yra gerai aprūpinti su skaitmeniniu radiju, Bluetooth ir USB junglumu. Aukštesnio lygio komplektavimą turinčiuose modeliuose yra 5 colių liečiamasis ekranas ir galimybė įdiegti integruotą navigacijos sistemą.  
Galinio vaizdo kamera
Galinio vaizdo kamera leidžia manevruoti su naujuoju Movano-e atbulomis saugiai ir preciziškai. Ji leidžia vairuotojui matyti, kas darosi už automobilio liečiamajame ekrane ir spalvotai rodo trajektorijas ekrane pagal vairo kampą. Ji įsijungia automatiškai kai tik pasirenkama atbulinė pavara arba kai galinės durys būna atidarytos ir gali būti derinama su Galiniais Parkingo Davikliais papildomam saugumui. 

Movano-e Kabina

Priekinės sėdynės
Individualios priekinės sėdynės turi nuimamus ir reguliuojamus galvos atlošus, reguliuojamas nugaros atramas ir yra slankiojančios. 
Nulenkiama centrinė sėdynė
Sukuria naudingą staliuką nešiojamam kompiuteriui arba pietų dėžei kai stovite. Ji turi du patogius gėrimų laikiklius. 
Mobili kontora
Naudingas dokumentų laikiklis gali būti paslėptas panelėje kai jo nereikia. Taip pat jis gali laikyti išmanųjį telefoną arba planšetę su tam tikrais adapteriais.  
Amortizuojama vairuotojo sėdynė
Ideali blogiems keliams arba ilgoms distancijoms. Keturiomis kryptimis reguliuojama su pritaisytu ranktūriu ir reguliuojamu amortizavimo lygiu skirtu vairuotojams nuo 40kg iki 130 kg. 
Daiktadėžių gausa

Kabinoje gausu daiktadėžių visiems jūsų dokumentams ir reikalingiems verslo įrankiams: yra daiktadėžė, erdvės daiktams žemesniame lygyje, erdvės virš galvos, puodelių laikikliai ir patogios kišenės duryse1

 

1 Priklauso nuo rinkos

 
Sumaniai išdėstytos dėtuvės
Važiuodami viską galite laikyti vienoje vietoje. Svarbius daiktus tiesiog laikykite viršutinėse uždarose daiktinėse. 

Saugumo ir pagalbinės sistemos

Elektroninė stabilumo programa (ESP)
Kartu su Traukos Kontrole ESP sistema naudoja ratų stabdžius ir stabdymą varikliu, kad sumažintų ratų prasisukimą praradus sukibimą su keliu. Integruota Adaptyvi Pakrovimo Kontrolės sistema padeda transporto priemonei išlaikyti norimą trajektoriją sudėtingomis salygomis adaptuodama ESP veikimą pagal krovinio svorį ir jo pasiskirstymą tarp ašių. 
Greičio ribojimo ženklų atpažinimas
Veikdama kartu su Kruizo Kontrole ši sistema vizualiai atpažįsta kelio ženklus ir perspėja vairuotoją apie greičio apribojimus. 
Kruizo kontrolė su greičio ribojimu
Leidžia vairuotojui palaikyti pastovų greitį arba apriboti maksimalų automobilio greitį.  
Nuokrypio iš eismo juostos perspėjimas
Nuolat stebi kelią per viršuje virš galinio vaizdo veidrodėlio įtaisytą kamerą. Jeigu automobilis išklysta iš savo eismo juostos, ji apie tai vairuotoją perspės garsiniu signalu. 
Galinio šoninio eismo perspėjimas
Naudodama galinį sensorių sistema aptinka atvažiuojančias transporto priemones iš galo furgonui ir garsu perspėja vapie jas vairuotoją padėdama išvengti incidentų važiuojant atbulomis iš parkingo vietos. 
Pažangus stabdymo asistentas

Sistema1 automatiškai perspėja vairuotoją apie pavojingą situaciją priekyje. Jei kita transporto priemonė greitai atsiranda per arti, sistema automatiškai inicijuoja stabdymą, jei vairuotojas į tai nereaguotų.

 

1 Opel vairuotojo pagalbinės sistemos sukurtos padėti vairuotojui tiek, kiek leidžia jų galimybės. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą. 

 
Šoninės aklosios zonos perspėjimas
Šoninės aklosios zonos perspėjimo sistema perspėja vairuotoją, kai keisti eismo juostas tampa pavojinga dėl aklojoje zonoje esančių objektų. 

Opel+ priedai

Pritaikyta jums

Originalūs „Opel“ aksesuarai padės atskleisti Jūsų individualų stilių ir maksimaliai panaudoti visas automobilio galimybes. 
Išmanus sieninis įkroviklis
Rodyti detales
Įkrovimo kabelis
Rodyti detales
Įkrovimo kabelio krepšys
Rodyti detales
Stogo laikikliai
Rodyti detales
Aliuminis stogo krepšys ir kopetėlės ant galinių durų
Rodyti detales
Guminiai kilimėliai
Rodyti detales
Aukštos kokybės faneros grindys ir pilno aukščio sienų apsauga
Rodyti detales
Galinio vaizdo kamera
Rodyti detales

Tolimesni žingsniai

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą