Highlights
Profesionalus universalumas
Naujojo Movano modelių gama. Pagamintas verslui ir sukonstruotas dirbti taip sunkiai, kaip dirbate jūs, Naujasis Movano atitinka jūsų poreikius siūlydamas milžiniškas galimybes ir universalumą imtis bet kokio darbo. Movano yra pasiruošęs prisitaikyti prie jūsų poreikių, jį galima rinktis keturių skirtingų ilgių ir trijų skirtingų aukščių kėbulu ir susikonfigūruoti kaip tik jums reikia: krovininis, keleivinis, rėminis, rėminis keleivinis mikroautobusas, ar gamykliškai pritaikytas savivartis, šoninis savivartis ar paruoštas kemperio platformai. Kad ir koks jūsų verslas, Movano yra idealus partneris. 
Erdvė darbui
Naujojo Movano kabina. Išmaniai suprojektuotos Movano kabinos viduje jūs rasite realaus pasaulio praktiškumą, kurio reikia profesionalų sėkmei. Taip pat čia yra universali mobili kontora su pažangiu OpelConnect junglumu. Milžiniška erdvė vairuotojui ir dviems keleiviams ir komandai iki keturių asmenų, visa brigada gali keliauti komfortiškai. Kiekvienas galės mėgautis kelione nesukdamas galvos su bekompromisiais Opel Movano Vairuotojo Asistentais, į kuriuos įeina Automatinis Avarinis Stabdymas, Aklųjų Zonų Perspėjimas ir Nuklydimo iš Eismo Juostos Perspėjimo sistemos. 
Padarykite darbą kokybiškai
Naujojo Opel Movano galimybės. Naujasis Opel Movano siūlo praktiškus sprendimus modernaus verslo iššūkiams. Netgi su 2,1 tonos kraulumu 4 tonų versijoje ir 17m3 erdve kroviniams, Naujasis Movano vis dar išlaiko pagirtiną stabilumą ir puikias važiavimo charakteristikas. Užsitikrinkite ateitį savo verslui su milžiniška krovinių erdve ir saugumu.  
Profesionali galia
Naujojo Movano varikliai. Opel Movano perkelia konkurencingą efektyvumą į naują lygį su patvariu 2,2 litro dyzeliniu varikliu. Visiškai Euro 6d reikalavimus atitinkanti mažo pasipriešinimo turbininė jėgainė yra sukurta tam, kad sumažintų eksploatacijos išlaidas ir suteiktų didelę trauką išlaikant išskirtinę degalų ekonomiją ir mažas CO2 emisijas.