Saugumas ir pagalbinės vairuotojo sistemos
Elektroninė stabilumo programa (ESP)
Kartu su traukos kontrole ESP sistema naudoja ratų stabdžius ir stabdymą varikliu, kad sumažintų ratų prasisukimą esant prastam sukibimui su keliu. Integruota adaptyvi pakrovimo kontrolės sistema padeda transporto priemonei išlaikyti norimą trajektoriją sudėtingomis sąlygomis pritaikydama ESP veikimą pagal krovinio svorį ir jo pasiskirstymą tarp ašių.   
Greičio ženklų atpažinimas
Veikdama kartu su pastovaus greičio palaikymo kontrole ši sistema vizualiai atpažįsta kelio ženklus ir perspėja vairuotoją apie greičio apribojimus.   
 
Pastovaus greičio kontrolė su greičio ribojimu
Leidžia vairuotojui palaikyti pastovų greitį arba apriboti maksimalų automobilio greitį.   
Nuokrypio iš eismo juostos perspėjimas
Nuolat stebi kelią per viršuje virš galinio vaizdo veidrodėlio įtaisytą kamerą. Jeigu automobilis išklysta iš savo eismo juostos, sistema apie tai vairuotoją perspės garsiniu signalu.   
„IntelliGrip“
Su integruota išmaniaja sukibimo kontrole vairavimas sudėtingomis sąlygomis yra pagerinamas sistemai perduodant didesnę dalį galios tam ratui, kuriam tenka daugiau sukibimo su keliu. Nusileidimo nuokalne sistema taip pat yra dalis šios novatoriškos įrangos ir leidžia vairuotojui užtikrintai valdyti furgoną leidžiantis purvo sluoksniu padengta arba akmenuota nuokalne žemyn be jokio prisilietimo prie akceleratoriaus.   
Galinio šoninio eismo perspėjimas
Naudodama galinį jutiklį sistema aptinka atvažiuojančias iš galo transporto priemones ir garsu perspėja apie jas vairuotoją padėdama išvengti susidūrimų važiuojant atbulomis iš parkavimo vietos.   
Pažangus stabdymo asistentas
Sistema (i) „Opel“ vairuotojo pagalbinės sistemos sukurtos padėti vairuotojui tiek, kiek leidžia jų galimybės. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą.    automatiškai perspėja vairuotoją apie pavojingą situaciją priekyje. Jei kita transporto priemonė per greitai artėja, o vairuotojas nesiima saugumą užtikrinančių veiksmų, sistema automatiškai pradeda stabdymą. 
Šoninės nematomos zonos perspėjimas
Šoninės nematomos zonos perspėjimo sistema perspėja vairuotoją, kai keisti eismo juostas tampa pavojinga dėl nematomoje zonoje esančių objektų.   
 
Priekabos saugumo asistentas

Siūlomos trys „Opel Movano“ specialios priekabos saugumo funkcijos:

 

·       Automatinis priekabos aptikimas – skirta nustatyti priekabos buvimą arba nebuvimą

·       Priekabos ilgio nustatymas – skirta nustatyti priekabos ilgį

·       Padidintos nematomos zonos perspėjimas – skirta aptikti šalia transporto priemonės su priekaba judėjimo trajektorijoje esančius objektus keičiant eismo juostas