Skip To Content
Apžvalga

Movano

Nuo 39 200 €

Naujasis Opel Movano, kuris pasižymi išskirtine Opel surinkimo kokybe ir praktiškumu dabar prieinamas su daugiau specializuotų versijų, atnaujintų funkcionaliu dizainu, papildytomis moderniomis vairavimo pagalbos sistemomis ir didesnėmis kraulumo galimybėmis. Dabar, daugiau nei bet kada anksčiau, naujasis Opel Movano yra puikus vokiškas įrankis darbui. 

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą

Susipažinkite su savo Movano

Ypatybės

Universalumas, komfortas, galimybės, pavaros sistema

Profesionalus universalumas

Naujojo Movano modelių gama
Pagamintas verslui ir sukonstruotas dirbti taip sunkiai, kaip dirbate jūs, Naujasis Movano atitinka jūsų poreikius siūlydamas milžiniškas galimybes ir universalumą imtis bet kokio darbo. Movano yra pasiruošęs prisitaikyti prie jūsų poreikių, jį galima rinktis keturių skirtingų ilgių ir trijų skirtingų aukščių kėbulu ir susikonfigūruoti kaip tik jums reikia: krovininis, keleivinis, rėminis, rėminis keleivinis mikroautobusas, ar gamykliškai pritaikytas savivartis, šoninis savivartis ar paruoštas kemperio platformai. Kad ir koks jūsų verslas, Movano yra idealus partneris.

Erdvė darbui

Naujojo Movano kabina
Išmaniai suprojektuotos Movano kabinos viduje jūs rasite realaus pasaulio praktiškumą, kurio reikia profesionalų sėkmei. Taip pat čia yra universali mobili kontora su pažangiu OpelConnect junglumu. Milžiniška erdvė vairuotojui ir dviems keleiviams ir komandai iki keturių asmenų, visa brigada gali keliauti komfortiškai. Kiekvienas galės mėgautis kelione nesukdamas galvos su bekompromisiais Opel Movano Vairuotojo Asistentais, į kuriuos įeina Automatinis Avarinis Stabdymas, Aklųjų Zonų Perspėjimas ir Nuklydimo iš Eismo Juostos Perspėjimo sistemos.

Padarykite darbą kokybiškai

Naujojo Opel Movano galimybės
Naujasis Opel Movano siūlo praktiškus sprendimus modernaus verslo iššūkiams. Netgi su 2,1 tonos kraulumu 4 tonų versijoje ir 17m3 erdve kroviniams, Naujasis Movano vis dar išlaiko pagirtiną stabilumą ir puikias važiavimo charakteristikas. Užsitikrinkite ateitį savo verslui su milžiniška krovinių erdve ir saugumu. 

Profesionali galia

Naujojo Movano varikliai
Opel Movano perkelia konkurencingą efektyvumą į naują lygį su patvariu 2,2 litro dyzeliniu varikliu. Visiškai Euro 6d reikalavimus atitinkanti mažo pasipriešinimo turbininė jėgainė yra sukurta tam, kad sumažintų eksploatacijos išlaidas ir suteiktų didelę trauką išlaikant išskirtinę degalų ekonomiją ir mažas CO2 emisijas. 

FlexCare

Opel FlexCare

Palaikykite gerą savijautą su Opel FlexCare! FlexCare yra patogi viskas viename programa jūsų ramiai galvai. Mes siūlome individualius paketus, į kuriuos įeina Pagalba Kelyje, Pratęsta Garantija ir Serviso padengimas. 

 

Peržiūrėkite mūsų FlexCare paketus ir lanksčiai pasirinkite savo paketo lygį!

Sužinokite daugiau

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą