Skip To Content
Ypatybės

Naujasis Opel Movano

Idealus vokiškas įrankis darbui

Dizainas

Išorės dizainas
Parodykite pasauliui, kad jūs esate verslas. Naujasis Movano išsiskiria moderniu nauju stiliumi, kuris pateikia rimtą pareiškimą, papildo legendinį funkcionalumą su profesionalia išvaizda ir pojūčiu. 
Kabinos komfortas
Naujojo Movano erdvus interjeras suteikia itin funkcionalią ir tuo pačiu komfortišką aplinką darbui. Tai universalus mobilus ofisas su pažangiu skaitmeniniu junglumu per OpelConnect. Čia yra vietos trims priekyje ir dar iki keturių asmenų gale keleiviniame furgono modelyje.  

Universalumas

Kėbulo tipai ir dydžiai

Naująjį Opel Movano galite pasirinkti su jums tinkamiausiu kėbulu, kurių yra keturi skirtingi ilgiai ir trys skirtingi aukščiai:

 

  • Krovininis furgonas, Keleivinis furgonas, Keleivinio furgono važiuoklė ir važiuoklės su platforma
  • Gamykliškai įrengti savivarčiai, verčiantys atgal ir į šonus
  • Keturių pilnai įkrauto automobilio svorių: 3.0t, 3.3t, 3.5t ir 4.0t
 
Krovinių skyriaus universalumas

Opel Movano krovinių skyrius yra bene geriausias klasėje su lengvu priėjimu dėl plačiai atidaromų durų ir iki 17.0m3 erdve kroviniams. Erdvę, kurioje galima sutalpinti iki 4 europalečių jūs galite konfigūruoti savo Movano maksimaliai talpai kraudami daiktus iki pat stogo. Jūsų kroviniams bus užtikrintas maksimalus saugumas su grindų ir šonų apsauga1

 

1 Papildoma įranga. 

 

Kroviniai

Kraulumas

Galimi keturi didžiausios leistinos masės variantai: iki 3000kg, 3300kg, 3500kg ir 4000kg.

Didžiausias kraulumas iki 2100kg.

Didžiausia tempiamos priekabos masė iki 3000kg.

 
Įkrovimo saugumas ir pertvara
Erdvė ir komfortas jums, jūsų komandai ir jūsų kroviniui. Erdvi ir praktiška krovimo erdvė yra pasiekama ranka per kabiną. Automobilyje yra daiktadėžės po sėdynėmis. Susikonfigūruokite savo erdvę pagal savo verslo poreikius įskaitant pertvarą su ar be lango, komplektuokite krovinių tvirtinimo taškus taip, kad jūsų kroviniai keliautų saugiai. 

Junglumas

Multimedija
Vairuotojas ir keleiviai yra gerai aprūpinti su skaitmeniniu radiju, Bluetooth ir USB junglumu. Aukštesnio lygio komplektavimą turinčiuose modeliuose yra 5 colių liečiamasis ekranas ir galimybė įdiegti integruotą navigacijos sistemą.  
Galinio vaizdo kamera
Galinio vaizdo kamera leidžia manevruoti su naujuoju Movano atbulomis saugiai ir preciziškai. Ji leidžia vairuotojui matyti, kas darosi už automobilio liečiamajame ekrane ir spalvotai rodo trajektorijas ekrane pagal vairo kampą. Ji įsijungia automatiškai kai tik pasirenkama atbulinė pavara arba kai galinės durys būna atidarytos ir gali būti derinama su Galiniais Parkingo Davikliais papildomam saugumui.  

Movano kabina

Priekinės sėdynės
Individualios priekinės sėdynės turi nuimamus ir reguliuojamus galvos atlošus, reguliuojamas nugaros atramas ir yra slankiojančios. 
Nulenkiama centrinė sėdynė
Sukuria naudingą staliuką nešiojamam kompiuteriui arba pietų dėžei kai stovite. Ji turi du patogius gėrimų laikiklius. 
Webasto autonominis šildytuvas
Programuojamas stovėjimo šildytuvas pašildo variklį ir saloną prieš užkuriant automobilį. Sistema turi integruotą laikmatį, kuris leis jums suprogramuoti šildymą ateinančioms 24-ioms valandoms. Sistema greitai sušildo kabiną, atitirpdo langus ir pašildo variklį bei jo skysčius.  
Amortizuojama vairuotojo sėdynė
Ideali blogiems keliams arba ilgoms distancijoms. Keturiomis kryptimis reguliuojama su pritaisytu ranktūriu ir reguliuojamu amortizavimo lygiu skirtu vairuotojams nuo 40kg iki 130 kg.  
Daiktadėžių gausa

Kabinoje gausu daiktadėžių visiems jūsų dokumentams ir reikalingiems verslo įrankiams: yra daiktadėžė, erdvės daiktams žemesniame lygyje, erdvės virš galvos, puodelių laikikliai ir patogios kišenės duryse1

 

1 Priklauso nuo rinkos

 
Mobili kontora
Naudingas dokumentų laikiklis gali būti paslėptas panelėje kai jo nereikia. Taip pat jis gali laikyti išmanųjį telefoną arba planšetę su tam tikrais adapteriais.  

Važiavimo efektyvumas

Varikliai ir transmisijos
Opel Movano suteikia galią darbui atlikti gerai. Sunkiam darbui sukurta naujų Euro 6d reikalavimus atitinkančių 2,2 litro dyzelinių variklių gama yra galima su skirtingos galios variantais: 88kW/120AG, 103kW/140AG ir 123kW/ 165AG. Maksimalus sukimo mementas iki 370 Nm, varikliai komplektuojami su patvariomis 6 pavarų mechaninėmis transmisijomis. 
Eksploatacijos kaštai
Opel Movano siūlo bet kokio dydžio verslui itin konkurencingus išlaikymo kaštus, puikų ir prognozuojamą aptarnavimų samatą, išskirtinę degalų ekonomiją ir mažas emisijas.  

Saugumo ir pagalbinės sistemos

Elektroninė stabilumo programa (ESP)
Kartu su Traukos Kontrole ESP sistema naudoja ratų stabdžius ir stabdymą varikliu, kad sumažintų ratų prasisukimą praradus sukibimą su keliu. Integruota Adaptyvi Pakrovimo Kontrolės sistema padeda transporto priemonei išlaikyti norimą trajektoriją sudėtingomis salygomis adaptuodama ESP veikimą pagal krovinio svorį ir jo pasiskirstymą tarp ašių.  
Greičio ženklų atpažinimas
Veikdama kartu su Kruizo Kontrole ši sistema vizualiai atpažįsta kelio ženklus ir perspėja vairuotoją apie greičio apribojimus.  
Kruizo kontrolė su greičio ribojimu
Leidžia vairuotojui palaikyti pastovų greitį arba apriboti maksimalų automobilio greitį.  
Nuokrypio iš eismo juostos perspėjimas
Nuolat stebi kelią per viršuje virš galinio vaizdo veidrodėlio įtaisytą kamerą. Jeigu automobilis išklysta iš savo eismo juostos, ji apie tai vairuotoją perspės garsiniu signalu. 
IntelliGrip
Su integruota išmania sukibimo kontrole vairavimas sudėtingomis salygomis yra pagerinamas sistemai perduodant didesnę dalį galios tam ratui, kuris turi daugiau sukibimo su keliu. Nusileidimo Nuokalne Sistema taip pat yra dalis šios novatoriškos opcijos ir leidžia vairuotojui išlaikyti pilną furgono kontrolę leidžiantis purvina arba akmenuota nuokalne žemyn be jokio prisilietimo prie akseleratoriaus.  
Galinio šoninio eismo perspėjimas
Naudodama galinį sensorių sistema aptinka atvažiuojančias transporto priemones iš galo furgonui ir garsu perspėja vapie jas vairuotoją padėdama išvengti incidentų važiuojant atbulomis iš parkingo vietos.  
Pažangus stabdymo asistentas

Sistema1 automatiškai perspėja vairuotoją apie pavojingą situaciją priekyje. Jei kita transporto priemonė greitai atsiranda per arti, sistema automatiškai inicijuoja stabdymą, jei vairuotojas į tai nereaguotų.

 

1 Opel vairuotojo pagalbinės sistemos sukurtos padėti vairuotojui tiek, kiek leidžia jų galimybės. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą. 

 
Šoninės aklosios zonos perspėjimas
Šoninės aklosios zonos perspėjimo sistema perspėja vairuotoją, kai keisti eismo juostas tampa pavojinga dėl aklojoje zonoje esančių objektų.  
Priekabos saugumo asistentas

Opel Movano siūlo tris specialias priekabos saugumo funkcijas:

 
  • Automatinį Priekabos Aptikimą, kuris nustato priekabos buvimą arba nebuvimą
  • Priekabos Ilgio Nustatymą, kuris nustato priekabos ilgį
  • Padidintos Aklosios Zonos Perspėjimą, kuris aptinka šalia esančias transporto priemones priekabos trajektorijoje keičiant eismo juostas
 

Opel+ priedai

Meeting your individual needs

Make the most out of your Movano. No matter what your plans are, this practical accessories will make your journey easier. 

PIcture may differ from product on sale.

Stogo laikikliai
Rodyti detales
Aliuminis stogo krepšys ir kopetėlės ant galinių durų
Rodyti detales
Guminiai kilimėliai
Rodyti detales
Aukštos kokybės faneros grindys ir pilno aukščio sienų apsauga
Rodyti detales
Galinio vaizdo kamera
Rodyti detales
Tempimo kablys
Rodyti detales

Tolimesni žingsniai

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą