Skip To Content
Ypatybės

Išnagrinėkite „Vivaro“ fukcionalias ir lanksčias ypatybes

Universalumas

Dydžiai
Yra trijų skirtingų dydžių, kiekviename „Vivaro“ variante tobulai subalansuota santykinai kompaktiška išorė ir erdvus, labai lankstus vidus. 
Ypač versija „Small“, tik 4,60 m ilgio, yra nuostabiai judri ankštose miesto gatvėse ir urbanizuotose ribotų erdvių srityse. Į šį variantą galima įkrauti 2 europadėklus, o į variantus „Medium“ ir „Large“ telpa 3 europadėklai. 
Patogu parkuoti
Elektrines stumdomas duris galima plačiai ir patogiai atidaryti į galą keleivio ir krovinio dalyje, o žemesnio 1,9 m1 aukščio „Vivaro“ užtikrina saugų įvažiavimą į požemines automobilių aikšteles. 
1Žemesnio 1,9 m aukščio apribojimas netaikomas ilgos ratų provėžos „Vivaro“ ar variantams su didžiausia 1 400 kg apkrova.
Korpuso stilius
Dviejų korpuso stilių „Vivaro“ sumaniai pateikia daugybę įvairių skirtingų funkcijų pagal individualius jūsų verslo poreikius. 
„Panel Van“ tinka tiems, kas reguliariai vežioja krovinius, priekyje yra iki trijų sėdynių. O „Crew Van“ turi vietos net 6 keleiviams ant galinių keleivių sėdynių. 

Kroviniai

Lanksti krovinių sritis
Inovatyvi „FlexCargo® 2 vietų keleivių sėdynė prideda „Vivaro“ lankstumo, nes sukuriama vieta konkurencingam didelio tūrio kroviniui – iki 6,6 m, o krovinio ilgis gali siekti net 4 m. 
Pasinaudokite didžiausio krovinio ilgio –2,86 m. teikiamu pranašumu ilgos ratų provėžos „Vivaro“ arba naudokite „FlexCargo®“ skiriamąją sienelę ilgesniems nei 4 m objektams.
Apkrovos

Sumažinkite kelionių skaičių veždami didesnį krovinį vienu kartu, pasinaudoję didele „Vivaro“ maksimalia 1 400 kg apkrova.

 

 
Stumdomos durys
Su pasirinktinėmis dviem elektrinėmis stumdomomis durimis ir jutikliu valdoma laisvų rankų prieiga dar niekada nebuvo paprasčiau atidaryti „Vivaro“ užimtomis rankomis ir pasiekti jos didelį krovinių skyrių. 
Matmenys
Iš konkurentų išsiskiriantis „Vivaro“ variantas „Small“ yra tik 4,6 m ilgio – puikiai tinka vairuotojams, kurie reguliariai važinėja miesto gatvėmis ar urbanizuotomis sritimis. 
Nepaisant mažesnių matmenų, mažiausiame variante vis tiek telpa iki 9 vietų (pvz., „Vivaro Combi“), o maksimali apkrova yra 1 400 kg. „Medium“ yra 4,95 m. ilgio. Arba rinkitės „Large“, kurio ilgis vis dar išliko 5,3 m.

Jungiamumas

Informacinės ir pramoginės sistemos
Raskite greičiausią maršrutą į paskirties vietą naudodami 7 colių liečiamąjį ekraną ir multimedijos sistemą „Navi“.  Lengvai pasiekite visą išmaniojo telefono muziką ir turinį, naudodami „Android Auto™1“ arba „Apple CarPlay™1“. 
1 Suderinamumas ir tam tikros funkcijos gali skirtis priklausomai nuo įrenginio versijos ir operacinės sistemos. „Apple CarPlay yra JAV ir kitose šalyse registruotas „Apple Inc.“ prekės ženklas. „Android Auto“ yra „Google Inc.“ prekės ženklas.
OpelConnect
Kelyje nenutraukite ryšio su išmaniąja technologija ir saugos sistemomis.  

Naudingomis funkcijomis, pvz., avarinio skambučio, gedimo skambučio su galimybe naudotis pagalba kelyje ir tiesioginės navigacijos, bus galima naudotis 2020 metais1.

 

1Norint naudotis paslaugomis gali reikėti jas užsisakyti arba mokėti mokestį, taip pat joms įtakos turi mobiliojo tinklo aprėptis ir pasiekiamumas.

Mobilusis biuras

Reguliuojamas biuro stalas
„FlexCargo®“ 2 vietų keleivių sėdynė paverčia jūsų „Vivaro“ į biurą ant ratų su reguliuojamu biuro stalu, skirtu vairuotojui arba keleiviui. 
Pasinaudokite išmaniojo telefono / planšetinio kompiuterio laikiklių teikiamais pranašumais saugiai pritvirtindami savo įrenginius. Mėgaukitės papildoma vieta saugykloje po keleivio sėdynės pagalvėlėmis, kur galite laikyti darbo įrangą ir kitus vertingus daiktus 60 litrų talpinančioje erdvėje.
Šildomos sėdynės
Mėgaukitės didžiuliu komfortu erdvioje „Vivaro kabinoje su šildomomis sėdynėmis priekinėje eilėje, kurios padės sušilti atvėsus orams. 
Saugykla
„Vivaro“ turi vietos visiems daiktams – atidaromose saugyklos dėžėse prietaisų skydelyje, durelių kišenėse esančiuose šulinėliuose, skirtuose 1,5 l buteliams, ir pirštinių skyriuje su aušinimo funkcija. 
Apsauga nuo garso
Su įvairiomis medžiagomis visoje kabinoje, suteikiančiomis papildoma apsaugą nuo garso, galite neįsileisti išorės garso ir labiau atsipalaiduoti važiuodami. 

Pagalba vairuotojui

Pagalbos vairuotojui paketas
Ne visada paprasta likti budriu. Budrumo stebėjimo sistema analizuoja vairavimo šablonus su priekine kamera ir vairu, kad praneštų jums, kai ateina laikas trumpai pertraukai. 
Išklydimo ir eismo juostos įspėjamasis signalas atpažįsta, kai „Vivaro“ kerta eismo juostas ir įspėja vairuotoją garso ir vaizdo signalu. Pažangi „Smart Beam“ sistema automatiškai perjungia priekinių žibintų šviesas iš tolimųjų į artimąsias ir atvirkščiai, kad neapakintumėte kitų vairuotojų. Greičio apribojimų palaikymo sistema naudoja greičio ženklų atpažinimo funkciją greičio apribojimo pasikeitimams analizuoti. Vienu atminties mygtuko paspaudimu leiskite greičio palaikymo sistemai atitinkamai sureguliuoti jūsų greitį.
Vairuotojo saugos paketas
Vienu atminties mygtuko palietimu automatinė greičio palaikymo sistema sumažina jūsų greitį, kad išlaikytų automobilio atstumą nuo kliūčių atitinkamose eismo situacijose, ir atkurtų atstumą, kai kelias švarus.  
Aklosios zonos įspėjimo jutikliai ir vaizdinė projekcija šoniniame veidrodėlyje įspėja vairuotoją apie transporto priemones, esančias „Vivaro“ aklojoje zonoje, kad išvengtumėte avarinių situacijų lenkdami. Įspėjimo apie kliūtį priekyje sistema nuskaito kelią priekyje, kad įspėtų vairuotoją apie susidūrimo su automobiliais ar pėsčiaisiais galimybę. Jei būtina, automatinė avarinio stabdymo sistema imasi veiksmų, kad būtų išvengta nelaimingo atsitikimo, imdama stabdyti, nepriklausomai nuo vairuotojo.
Prietaisų skydelis ant stiklo
Unikali šios srities funkcija – svarbią informaciją, pvz., greitį ir greičio palaikymo sistemos duomenis galite matyti suprojektuotus akių lygyje „Vivaro“ prietaisų skydelyje ant stiklo. 
180° galinio vaizdo kamera
Statykite automobilį ir atlikite kitus manevrus ankštose miesto erdvėse be jokio streso naudodami 180° panoraminę galinio vaizdo kameros technologiją, projektuojamą naudojant 7 colių liečiamą ekraną. 

Efektyvumas

Varikliai ir transmisijos
Nuvažiuokite toliau su vienu baku, naudodami „Vivaro“ galingus, tačiau taupius „Euro 6“ variklius, teikiančius iki 180 AG, mažesnius važiavimo kaštus, mažesnę emisiją ir didžiausią efektyvumą. 
Mėgaukitės tiksliais pavarų perjungimais suktai važiuodami ir rinkdamiesi „Vivaro“ siūlomas rankines ir automatines transmisijas. 
Visi nuosavybės kaštai
„Opel“ leidžia jums važiuoti už žemiausius įmanomus 24 val. per dieną, 365 dienų per metus kaštus – padidindamas verslo pelningumą. 

Mėgaukitės pinigus taupančių pranašumų kombinacija:

 

  • Daugiau nei 4500 „Opel“ aptarnavimo centrų ir daugiau nei 3000 komercinių transporto priemonių aptarnavimo centrų tinklu visoje Europoje
  • Pirmuosius metus pridedama „Opel“ pagalbos kelyje sistema 40 šalių
  • Garantuotomis „Opel“ originaliomis atsarginėmis dalimis
  • Mažais aptarnavimo ir techninės priežiūros kaštais
  • Ilgais intervalais tarp aptarnavimų: iki 2 metų / 50 000 km
IntelliGrip
„Vivaro IntelliGrip“ sistema, įskaitant specialios konstrukcijos padangas, suteikia papildomo lygio sukibimą važiuojant sudėtingais paviršiais, pvz., purvu, smėliu ar sniegu. 

„Opel+“ priedai

Pritaikyti visų poreikiams

Išreikškite save su originaliais Opel+ priedais ir išnaudokite savo Vivaro galimybes. Sukurti ir išbandyti jūsų Opel. 

Paveikslėlis gali skirtis nuo produkto prekyboje.

Krovinių skyriaus apsaugos rinkinys
Rodyti išsamią informaciją
Stogo bagažo laikiklis
Rodyti išsamią informaciją
Vilkimo kablys su rutuliu
Rodyti išsamią informaciją

Kiti veiksmai

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą