Ankstesnis
 • Opel, Onstar, Overview, Header

  *Visos ONSTAR paslaugos nustos galioti 2020 gruodžio 31d.

Kitas
 • Automatinis pranešimas apie avariją
 • Pagalbos skambučių paslauga
  24 val. per parą
 • Pagalba automobilio vagystės atveju
 • Pagalba kelyje
 • Išmaniojo telefono programėlė
 • Viešbučių rezervavimas
 • Stovėjimo vietų paieška
 • Automobilio diagnostika
 • Kelionės tikslo atsisiuntimas

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Ankstesnis
Kitas

ONSTAR.

Visos ONSTAR paslaugos nustos galioti 2020 gruodžio 31d.

Ankstesnis
 • Opel, OnStar, Crash Assistance

  SKUBI PAGALBA.

  Vairuokite ramiai: avarijos atveju „OnStar“ bus su jumis. Net jei patys negalėsite išsikviesti pagalbos.

 • Opel, OnStar, Emergency Call

  PAGALBOS SKAMBUČIŲ PASLAUGA IŠTISĄ PARĄ.

  Svaigulys, alpimas, smarkus širdies plakimas: jei jums, vienam iš jūsų keleivių ar praeivių reikia medicininės pagalbos, padėsime jums.

 • Opel, OnStar, Stolen Vehicle Assistance

  PAGALBA AUTOMOBILIO VAGYSTĖS ATVEJU. PADĖSIME ATGAUTI AUTOMOBILĮ.

  Pavogė jūsų automobilį? Mes galime padėti policijai surasti jūsų automobilį. „OnStar“ mins vagims ant kulnų.

 • SUGEDO AUTOMOBILIS? KREIPKITĖS Į „ONSTAR“!


  Naktį kelyje sugedo automobilis – o telefono baterija beveik išsikrovė? Tiesiog paspauskite „OnStar“ programėlėje paslaugų užklausos mygtuką („Service“), ir jus sujungs su „Opel“ pagalbos kelyje tarnyba.

Kitas
Ankstesnis
 • PAGALBA AVARIJOS ATVEJU

 • PAGALBOS SKAMBUČIŲ PASLAUGA 24 VAL. PER PARĄ

 • PAGALBA AUTOMOBILIO VAGYSTĖS ATVEJU

 • PAGALBA KELYJE

Kitas
Ankstesnis
 • Opel, OnStar, Smartphone App

  VISKAS VALDOMA IŠMANIOJO TELEFONO PROGRAMOJE.

  Kokį atstumą galima nuvažiuoti nesipilant degalų? Ar slėgis padangose yra tinkamas? Kur pastačiau automobilį? Sužinokite naudodamiesi išmaniuoju telefonu dar prieš išeidami pro duris.

Kitas
Ankstesnis
 • IŠMANIOJO TELEFONO PROGRAMĖLĖ

Kitas
Ankstesnis
 • Opel, OnStar, Hotel Booking

  VIEŠBUČIO REZERVAVIMAS LAISVOMIS RANKOMIS.

  Pasikeitė planai? Pavargote ir nebegalite vairuoti? Mūsų konsultantai pasirūpins jumis ir rezervuos pakeliui esančio viešbučio¹ kambarį. Tiesiog paspauskite mėlyną paslaugų mygtuką.

 • Opel, OnStar, Find Parking

  VISADA RASITE VIETĄ SAVO AUTOMOBILIUI.

  Daugiau nebeteks sukti ratų mieste ieškant laisvos vietos automobiliui! Paspauskite mygtuką ir mūsų konsultantai suras jums stovėjimo vietą.¹

 • Opel, OnStar, Vehicles Diagnostics

  JOKIŲ NEMALONIŲ STAIGMENŲ – AUTOMOBILIO DIAGNOSTIKA.

  Į automobilio variklį neįlįsite, o „OnStar“ tai padaryti gali!
  Jei prietaisų skydelyje užsidega įspėjamoji lemputė arba automobilio veikimas kelia įtarimų, paklauskite „OnStar“.

 • Opel, OnStar, Destination Download


  TIESIAI Į REIKIAMĄ VIETĄ – KELIONĖS TIKSLO ATSISIUNTIMAS.

  Ieškote konkretaus restorano ar artimiausios degalinės? Jokių problemų: naudodamiesi kelionės tikslo atsisiuntimo¹ funkcija tikrai neprapulsite.

Kitas
Ankstesnis
 • VIEŠBUČIŲ REZERVAVIMAS

 • STOVĖJIMO VIETŲ PAIEŠKA

 • AUTOMOBILIO DIAGNOSTIKA

 • KELIONĖS TIKSLO ATSISIUNTIMAS

Kitas
Opel, OnStar, Smartphone App

KAIP „ONSTAR“ SAUGO JŪSŲ PRIVATUMĄ.

Ką „OnStar“ gali, o ko ne, sprendžia tik vienas žmogus − JŪS.

KAIP PRISIJUNGTI PRIE „ONSTAR“?


„OnStar“ mygtukai jūsų automobilyje


Programa išmaniesiems telefonams


Pakanka vieno skambučio

Close

Tiesiai į reikiamą vietą – kelionės tikslo atsisiuntimas

 • Kur norite vykti? Paspauskite paslaugų mygtuką ir pasakykite mums. „OnStar“ konsultantas suras reikiamos vietos adresą ir atsiųs jos adresą į integruotąją „Opel“ navigacijos sistemą. Jums tereikia patogiai įsitaisyti ir važiuoti.
 • Sutaupysite laiko ir nervų: „OnStar“ kelionės tikslo atsisiuntimo funkcija padės lengvai pakeisti kelionės tikslą ir važiuojant.

¹Kelionės tikslo atsisiuntimo funkcijai reikalinga integruotoji „Opel“ navigacijos sistema ir žemėlapių duomenys. „OnStar“ paslaugas reikia suaktyvinti, be to, galimybė jomis naudotis priklauso nuo mobiliojo ryšio tinklo ir GPS veikimo diapazono bei prieinamumo. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Kai kurios funkcijos tam tikrų modelių ar apdailos variantų automobiliuose gali neveikti. Yra papildomų sąlygų.

Close

Jokių nemalonių staigmenų – automobilio diagnostika.

Dėl sistemingai atliekamos automobilio diagnostikos visada žinosite savo automobilio būklę ir laiku galėsite imtis priemonių, jei dėl ko nors kiltų abejonių.¹

 

 • Realiuoju laiku pateikiami įspėjimai leis visada žinoti savo automobilio būklę. Jei „OnStar“ aptiks kokią nors bėdą, pvz., jei išsileis kuri nors padanga, automatiškai gausite pranešimą – nesvarbu, ar būsite automobilyje. Be to, „OnStar“ kiekvieną mėnesį atsiųs el. laišką. Jame bus pateikti svarbiausi automobilio veikimo duomenys: pradedant alyvos keitimo laiku, baigiant slėgiu padangose, kad galėtumėte peržiūrėti reikiamą informaciją.
 • Prietaisų skydelyje užsidegė įspėjamoji lemputė? Tiesiog paspauskite paslaugų mygtuką ir pasikalbėkite su „OnStar“ konsultantu. Pasitelkdamas pagal poreikį atliekamą diagnostiką „OnStar“ konsultantas gali nustatyti, ar yra kokių nors gedimų, ar jie rimti ir ar juos reikia pašalinti.
 • Ar tikrai reikia vykti į automobilių servisą gedimo pašalinti? „OnStar“ aiškiai praneš, ar tai būtina: „OnStar“ konsultantas tiesiai į „Opel“ navigacijos sistemą atsiųs artimiausio „Opel“ techninės priežiūros partnerio adresą.²

¹ „OnStar“ paslaugas reikia suaktyvinti, be to, galimybė jomis naudotis priklauso nuo mobiliojo tinklo ir GPS veikimo diapazono bei pasiekiamumo. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Kai kurios funkcijos tam tikrų modelių ar apdailos variantų automobiliuose gali neveikti. Yra papildomų sąlygų.

² Norint naudotis kelionės tikslo atsisiuntimo paslauga, būtinas integruotasis „Opel“ navigacijos įrenginys ir žemėlapių duomenys.

Close

Viskas valdoma išmaniojo telefono programoje

Pažangi ir paprastai naudojama „OnStar“ pritaikyta „myOpel“ išmaniųjų telefonų programa suteikia dar didesnį patogumą. Be to, ja naudotis smagu.¹

 • Bet kuriuo metu mobiliajame telefone peržiūrėkite svarbią automobilio informaciją, pvz., slėgį padangose, alyvos keitimo laiką ir degalų lygį.
 • Pamiršote užrakinti automobilio duris? Ne bėda! Duris galite užrakinti arba atrakinti išmaniuoju telefonu.²
 • Pamiršote, kur pastatėte automobilį? Suraskite savo automobilį internetu.
 • Įjunkite žibintus ir signalą: taip galėsite išgirsti ir pamatyti, kur stovi jūsų automobilis.
 • Patogiai suraskite kelionės tikslą išmaniajame telefone ir reikiamą adresą nusiųskite į integruotąją „Opel“ navigacijos sistemą.³

Visomis „OnStar“ funkcijomis galite naudotis turėdami „myOpel“ programą. Atsisiųskite „myOpel“ programėlę iš „Google Play Store“ („Android“ aplinkoje) arba „App Store“ („Apple iOS“ aplinkoje), įdiekite ją savo telefone ir mėgaukitės „OnStar“ paslaugomis.

Jei pasitaikytų, kad nepasiėmėte su savimi išmaniojo telefono su „OnStar“ skirta „myOpel“ programa, pakaks paskambinti „OnStar“ tarnybai. Patikrinęs jūsų saugos PIN kodą, „OnStar“ konsultantas nustatys jūsų automobilio buvimo vietą ir nuotoliniu būdu užrakins ar atrakins jo duris. Tai pravers ir tuo atveju, jei netyčia užsirakinsite automobilyje.

¹Jei pageidaujate naudotis „myOpel“ programėlės funkcijomis, privalote turėti aktyvią „OnStar“ paskyrą. Taip pat svarbu prisiminti, jog galimybė naudotis paslaugomis priklauso ir nuo mobiliojo tinklo bei GPS veikimo diapazono ir pasiekiamumo. Yra papildomų sąlygų. Kai kurios funkcijos veikia ne visų modelių ar apdailos variantų automobiliuose ir su ne visais „OnStar“ rinkiniais. Jei reikia daugiau informacijos, spustelėkite čia. Yra papildomų sąlygų.
²Durų užrakinimo ir atrakinimo funkcija negalima „Meriva“ automobiliuose. Jei reikia daugiau informacijos, spustelėkite čia.
³Norint naudotis kelionės tikslo atsisiuntimo paslauga, būtinas integruotasis „Opel“ navigacijos įrenginys ir žemėlapių duomenys.

Close

Sugedo automobilis? kreipkitės Į „OnStar“!

Automobilis sugedo nežinomoje vietoje? O mobiliojo ryšio signalas ten labai silpnas? Tikriausiai ir telefono baterija beveik išsikrovė? Tiesiog paspauskite paslaugų užklausos mygtuką („Service“) ir pasikalbėkite su „OnStar“ konsultantu.¹ Jis užregistruos jūsų problemą ir padės jums kreiptis pagalbos. „OnStar“ susisieks su skubios pagalbos tarnybomis ir į jūsų buvimo vietą bus išsiųsta profesionali pagalbos komanda.²

¹„OnStar“ paslaugas reikia suaktyvinti, be to, galimybė jomis naudotis priklauso nuo mobiliojo tinklo ir GPS veikimo diapazono. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Kai kurios funkcijos tam tikrų modelių ar apdailos variantų automobiliuose gali neveikti. Yra papildomų sąlygų.

²„OnStar“ į jūsų buvimo vietą išsiųs profesionalią pagalbos komandą. Jei jūsų automobiliui galioja „Opel“ naujo automobilio pagalbos kelyje paslauga, „OnStar“ sujungs jus su „Opel“ pagalbos kelyje tarnybomis, kurios išsiųs nemokamą pagalbą pagal „Opel“ pagalbos kelyje sutarties sąlygas. Jei be pertraukimų išlaikysite savo „OnStar“ paskyrą aktyvią, „Opel“ pasiūlys jums pagalbos kelyje paslaugą pratęsti nemokamai XX metams nuo 1-osios automobilio registracijos datos. Jei jūsų automobiliui „Opel“ naujo automobilio pagalbos kelyje paslauga negalioja, pagalbos paslaugų teikėjas gali taikyti mokestį už suteiktas paslaugas.

Close

Mūsų „OnStar“ konsultantai mielai padės jums surasti stovėjimo vietą ir praneš jums apie jos užimtumą realiuoju laiku, stovėjimo aikštelės darbo laiką ir kainą (per „Parkopedia“).¹ Jei pageidaujate, jie gali į jūsų palydovinę navigaciją atsiųsti stovėjimo aikštelės adresą.

¹ Per Parkopedia.com – veikia tik su automobilių stovėjimo aikštelėmis, įtrauktomis į Parkopedia.com – informacija apie laisvas vietas galioja tik skambinimo „OnStar“ metu.

Close

Kam gi nepatinka asmeninis rūpestis? Jei būdami nepažįstamame mieste norėsite apsistoti viešbutyje, mūsų „OnStar“ konsultantai mielai jums padės¹:

 

 • mūsų konsultantai gali surasti, palyginti ir rezervuoti viešbučio kambarį (paslauga teikiama per booking.com).
 • Jums tereikia: žodžiu patvirtinti, kurio kambario pageidaujate, ir pateikti kredito kortelės duomenis.
 • „OnStar“ konsultantai gali net atsiųsti viešbučio adresą į integruotąjį palydovinės navigacijos įrenginį.
 • Norite pakeisti atliktą rezervaciją? Ne bėda! Tiesiog nurodykite konsultantui kelionės numerį ir savo el. pašto adresą, o konsultantas pasirūpins viskuo kitu.

¹„OnStar“ konsultantas padės jums užsisakyti viešbutį per booking.com. Jei naudojatės šia paslauga, viešbučio rezervavimo sąlygos ir „OnStar“ konsultantui pateikti duomenys bus siunčiami tiesiai į booking.com. Jiems bus taikomos booking.com naudotojų sąlygos ir privatumo nuostatos, kurias rasite www.booking.com, bei viešbučio taikomos sąlygos. Iš booking.com gausite užsakymą patvirtinantį el. laišką. Jei nenorite, kad booking.com būtų perduota jūsų asmeninė informacija, šia paslauga neturėtumėte naudotis. Atminkite, kad „OnStar“ padeda jums atlikti užsakymą ir nėra atsakinga už booking.com ar susijusio viešbučio teikiamas paslaugas. Reikia el. pašto adreso ir galiojančios kredito kortelės.

Close

Jokių nemalonių staigmenų – automobilio diagnostika.

Apsaugokite savo privatumą – tereikia paspausti vieną mygtuką. Be jūsų sutikimo „OnStar“ nieko nedaro.

 • Siekdami užtikrinti saugumą, kurdami paskyrą turite nustatyti PIN kodą. Jei kartais prireiktų, kad nuotoliniu būdu atrakintume duris ar prireiktų pagalbos automobilio vagystės atveju, šį kodą reikės nurodyti „OnStar“ konsultantui. Taip užtikrinama, kad savo automobilį valdyti galėtumėte tik jūs.
 • Jei automobilyje paspausite privatumo mygtuką ir palaikysite maždaug penkias sekundes, galėsite paslėpti savo automobilio buvimo vietą. Jei persigalvosite, tiesiog dar kartą paspauskite ir penkias sekundes palaikykite privatumo mygtuką, kad automobilio vietą vėl būtų galima nustatyti. Vienintelė išimtis: realus pavojus.²
 • Mums svarbus jūsų privatumas: jūsų asmeninių duomenų niekada niekam neperduosime be jūsų leidimo. Jūsų informacija bus atskleista tik „OnStar“ ir „GM Holdings LLC“ (JAV), jos filialams (pvz., „Adam Opel GmbH“), jūsų pasirinktiems prekybos atstovams, įmonėms, kurios teikia arba dalyvauja teikiant „OnStar“ paslaugas, ir jūsų prašymu kitoms įmonėms.

¹ Durų užrakinimo ir atrakinimo funkcija negalima „Meriva“ automobiliuose. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą www.opel.lt/onstar.

²Avarijos arba automobilio vagystės atveju.

Close

Pagalba automobilio vagystės atveju. Padėsime jums atgauti automobilį.

Nerandate savo automobilio toje vietoje, kurioje jį palikote, – tikėtina, kad jį pavogė. „OnStar“¹ gali padėti policijai surasti jūsų automobilį.

Jums tereikia: pranešti policijai apie vagystę. Tuomet jūsų „OnStar“ konsultantas galės padėti policijai ieškoti jūsų automobilio.

 

 • „OnStar“ suras jūsų „Opel“ pagal GPS duomenis ir seks jo maršrutą. Taip policija sužinos, kur yra jūsų automobilis.
 • Vagims vos išjungus variklį, „OnStar“ konsultantas užblokuos jūsų automobilio variklio paleidimo sistemą. Taigi vagis nebegalės niekur nuvažiuoti.

¹„OnStar“ paslaugas reikia suaktyvinti, be to, galimybė jomis naudotis priklauso nuo mobiliojo tinklo ir GPS veikimo diapazono bei pasiekiamumo. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Kai kurios funkcijos tam tikrų modelių ar apdailos variantų automobiliuose gali neveikti. Yra papildomų sąlygų.

Close
Opel OnStar - A direct call

Pakanka vieno skambučio

Automobilyje paspauskite mėlyną paslaugų mygtuką arba paskambinkite mums ir pasikalbėkite su „OnStar“ konsultantu.

„OnStar“ pasaugomis galima naudotis ištisą parą daugelyje Europos šalių, žinoma, jūsų pasirinkta kalba.¹

Siekiant kuo greičiau atsiliepti į jūsų skambutį, išskirtiniais atvejais gali pasitaikyti, kad pirmas jus aptarnaujantis konsultantas kalbės su jumis angliškai.

Close

Pagalbos skambučių paslauga ištisą parą

Jums, jūsų keleiviui ar praeiviui skubiai reikia medicininės pagalbos? Tiesiog paspauskite SOS mygtuką ir „OnStar“ konsultantas jums padės.

„OnStar“ konsultantas naudodamas GPS nustatys tikslią jūsų buvimo vietą, ši informacija bus perduota medicininės pagalbos tarnybai, ir ji nedelsiant išsiųs pagalbos ekipažą.¹

¹„OnStar“ paslaugas reikia suaktyvinti, be to, galimybė jomis naudotis priklauso nuo mobiliojo tinklo ir GPS veikimo diapazono bei pasiekiamumo. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Kai kurios funkcijos tam tikrų modelių ar apdailos variantų automobiliuose gali neveikti. Yra papildomų sąlygų.

Close

Skubi pagalba įvykus avarijai: „Onstar“ gali išgelbėti jūsų gyvybę

Skubi pagalba įvykus avarijai: „Onstar“ gali išgelbėti jūsų gyvybę.

 • Pagalba įvykus avarijai: vos išsiskleidus saugos oro pagalvei, suaktyvinama automatinio pranešimo apie avariją sistema. Visi svarbūs transporto priemonės duomenys iškart nusiunčiami į „OnStar“ centrą: vieta, važiavimo kryptis, transporto priemonės spalva ir net avarijos mastas.¹

 • Susisieksime su jumis: specialiai išmokyti „OnStar“ konsultantai susisieks su jumis per laisvų rankų įrangą – net jei tuo metu būsite užsienyje, konsultantai su jumis kalbės jūsų pasirinkta kalba.²

 • Svarbi kiekviena sekundė: kai tik gausime visą informaciją ir išsiaiškinsime, kad jums tikrai reikalinga pagalba, „OnStar“ konsultantas iškart praneš apie tai pagalbos tarnyboms.¹

¹„OnStar“ paslaugas reikia suaktyvinti, be to, galimybė jomis naudotis priklauso nuo mobiliojo tinklo ir GPS veikimo diapazono bei pasiekiamumo. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Yra papildomų sąlygų.

²Siekiant kuo greičiau atsiliepti į jūsų skambutį, išskirtiniais atvejais gali pasitaikyti, kad pirmas jus aptarnaujantis konsultantas kalbės su jumis angliškai.

Close
Opel OnStar - The OnStar Buttons in your car

„OnStar“ mygtukai jūsų automobilyje

Vieno mygtuko paspaudimu: kad galėtumėte sklandžiai naudotis „OnStar“ paslaugomis, jūsų automobilyje įrengiami trys mygtukai. Tokiu būdu visada galėsite pasinaudoti mūsų paslaugomis, nebent paspausite juodą ir išnyksite.

Šie trys mygtukai prietaisų skydelyje yra jūsų tiesioginis kanalas su „OnStar“:

 

 • Mėlynas paslaugų mygtukas greitai jus sujungia su „OnStar“ konsultantu – taip galite pasinaudoti daugeliu „OnStar“ paslaugų.
 • Pavojaus ar nelaimės atveju paspauskite raudoną SOS mygtuką. Iškart būsite sujungti su „OnStar“ konsultantu, kuris skubiai suteiks pagalbą.
 • Jei paspausite juodą privatumo mygtuką ir palaikysite maždaug penkias sekundes, „OnStar“ nebegalės nustatyti jūsų automobilio buvimo vietos (išskyrus pavojingus atvejus, pvz., įvykus avarijai ar vagystei).
Close
Opel OnStar - Get The Smartphone App

Programa išmaniesiems telefonams

 

Jūsų kelionė prasideda mobiliajame telefone: atrakinkite automobilio duris ir patikrinkite tepalų keitimo laiką – dar net neįsėdę į automobilį! „myOpel“ „OnStar“ programėlė išmaniesiems telefonams padės jums, jei pamiršite, kur pastatėte savo „Opel“ automobilį – tiesiog nuotoliniu būdu įjunkite garsinį signalą ir pamirksėkite žibintais, kad jį surastumėte.

 

Naudodami „myOpel“ „OnStar“1 jūs galite:

 • Kreiptis į „OnStar“, kad ir kur būtumėte
 • Sužinoti svarbią informaciją apie automobilį, pvz., slėgį padangose.
 • Užrakinti arba atrakinti automobilio duris 2.
 • Internetu surasti savo automobilį.
 • Įjungti žibintus arba garsinį signalą, kad surastumėte automobilį.
 • Lengvai nusiųsti kelionės tikslą į integruotąją „Opel“ navigacijos sistemą3.
 • Jums užsiregistravus, bus sukurta Jūsų „myOpel“ paskyra, tuomet galėsite pasinaudoti visais „OnStar“4 paslaugų pranašumais.

Jei išmaniajame telefone norite naudotis „OnStar“, tiesiog atsisiųskite „myOpel“ programą iš „Google Play Store“. Jei naudojatės „iPhone“, „myOpel“ programą rasite „AppStore“.

1Norėdami naudotis „myOpel“ programėlės funkcijomis, jums reikia turėti aktyvią „OnStar“ paskyrą. Taip pat svarbu prisiminti, jog galimybė naudotis paslaugomis priklauso ir nuo mobiliojo tinklo bei GPS veikimo diapazono ir pasiekiamumo. Yra papildomų sąlygų. „OnStar“ paslaugas reikia suaktyvinti, be to, jos priklauso nuo mobiliojo tinklo veikimo diapazono ir pasiekiamumo. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Kai kurios funkcijos veikia ne visų modelių ar apdailos tipų automobiliuose ir ne visiems „OnStar“ rinkiniams. Yra papildomų sąlygų.

2 Durų užrakinimo ir atrakinimo funkcija nepasiekiama „Meriva“ automobiliuose. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

3 Kelionės tikslo atsisiuntimas neveikia ADAM, „Corsa“ modeliuose. Integruotasis „Opel“ navigacijos įrenginys ir žemėlapių duomenys yra būtina sąlyga norint naudotis šia paslauga.

4 Norėdami naudotis „myOpel“ programėlės funkcijomis, turite turėti aktyvią „OnStar“ prenumeratą.