Aksesuarai

IŠBANDYKITE „OPEL+“ AKSESUARUS IR PRITAIKYKITE SAVĄJĮ „OPEL“ PAGAL SAVO POREIKIUS.

OPELSTILIUS

„Opel+“ aksesuarai kuriami specialiai siekiant suteikti jūsų automobiliui išskirtinumo ir sukurti individualų stilių. Jūsų automobilis taps unikaliu.

OPELKELIONĖS

„Opel+“ aksesuarai pavers Jūsų automobilį praktiškesniu. Stogo bagažinės ar dviračių laikikliai palengvins daiktų transportavimą ir suteiks papildomos vietos.

OPELSAUGUMAS

Su visais „Opel+“ aksesuarais „Opel“ atlieka kruopščius saugumo patikrinimus. Tokie specialūs aksesuarai, kaip nuodugniai tikrinamos vaikų saugos kėdutės, pavers Jūsų automobilį dar saugesniu.

OPELKOMFORTAS IR PRIEŽIŪRA

Puikios praktiškų „Opel+“ aksesuarų idėjos jūsų keliones automobiliu pavers lengvesnėmis ir patogesnėmis, ypač vairuojantiems labai dažnai. Vairavimas taps tikru malonumu.

OPELAPSAUGA

Kai važiavimo sąlygos taps sudėtingos, stipriai lis ir taškysis purvas, „Opel+“ aksesuarai padės apsaugoti jus ir Jūsų automobilį.

PASIRINKITE SAVO MODELĮ.

ORIGINALŪS „OPEL“ RATLANKIAI IR PADANGOS
Pagerinkite technines charakteristikas ir suteikite stiliaus savo automobiliui rinkdamiesi naujus „Opel“ ratlankius, kurie leis jaustis užtikrintai.
 
„OPEL“ NAVIGACIJOS ŽEMĖLAPIAI
Navigacijos sistemoje įdiegę naujausią „Opel“ GPS žemėlapių atnaujinimą, niekada nepamesite kelio. Duomenis teikia HERE.
 
„Opel“ navigacijos žemėlapius rasite čia
OPEL CLASSIC
„Opel Classic“ originalių dalių centre visada rasite originalias populiariausių „Opel“ modelių dalis.
 
Išbandykite „Opel Classic“