Opel ecoFLEX modeliai - Apžvalga

Opel ecoFLEX - Overview

„Opel ecoFLEX“ automobilių asortimentas.

Kai kurie vairuotojai yra atsakingiuž aplinkosaugą. Jei ir jūs tam neabejingas – „Opel“ s suteiks galimybę tai įgyvendinti. Visiškai naujas aplinką tausojančių ir ekonomiškų automobilių asortimentas – „Opel ecoFLEX“.

 

„Opel ecoFLEX“ šeimos automobiliuose įdiegtos įvairiausios technologijos, kurios padeda sumažinti degalų sąnaudas, o tai, savaime suprantama, padeda sumažinti taršą ir išlaidas.

 

Be to, pamatysite, kad aplinką tausojančius automobilius taip pat smagu vairuoti. „ecoFLEX“ programa taikoma daugybei modelių ir skirtingos galios automobiliams. Pasirinkite jūsų gyvenimo būdą atitinkantį automobilį. Visus juos išskirtinai malonu vairuoti, o tai svarbiausias „Opel“ automobilių bruožas.


Enlarge

„ecoFLEX“ koncepcija

„Opel ecoFLEX“ koncepcija – tai unikalus strateginio valdymo, variklių technologijų ir automobilio charakteristikų optimizavimo junginys. Jis suteikia galimybę gaminti labiau aplinką tausojančius automobilius, kurie atitiktų daugelio vartotojų poreikius ir padėtų atsakingiems vairuotojams prisidėti prie aplinkos išsaugojimo.


Enlarge

„ecoFLEX“ modeliai

Poreikius atitinkantį „ecoFLEX“ modelį ras kiekvienas. „Opel Astra“, „Astra GTC“, „Combo“, „Corsa“, naujasis „Insignia“, „Meriva“, „Mokka“, „Zafira Tourer“, „Vivaro“ arba „Movano“ – kad ir ko reikėtų, kad ir ką pasirinktumėte, galimybė vairuoti labiau aplinką tausojantį automobilį prieinama visiems.