Opel, Combo, Exterior, Side View

VISI FAKTAI AKIVAIZDŽIAI BYLOJA „COMBO“ NAUDAI.

Dėl savo universalumo, iki 4,4 m³ krovinių skyriaus¹, efektyvių variklių ir išmanių saugumo technologijų, naujasis „Combo“ taps patikimu jūsų verslo partneriu.

 

¹„Combo“ krovinių skyriaus tūris iki 3,8 m³, o ilgos ratų bazės „Combo XL" - net 4,4 m³.

Opel, Combo, Rear View, Cargo Space

UNIVERSALUMAS NET IR ATLIEKANT SUDĖTINGIAUSIUS DARBUS.

Krovinių gabenimas dar niekada nebuvo toks paprastas – didesnis krovumas¹ iki 1000 kg¹, anga pertvaroje² ilgiems elementams³ ir stumdomos durys² palengvins jūsų darbą.

Opel, Combo, Interior

INOVACIJOS VIDUJE.

Moderniame „Combo“ viduje yra iki 15 dėtuvių, 8” jutiklinis ekranas¹ ir aukštai įrengtos sėdynės, kad kelio matomumas būtų nepriekaištingas.

 

¹Papildoma įranga

Opel, Combo, Exterior, Automatic Emergency Braking

ITIN SAUGUS.

Modernioje „Combo“ kabinoje yra įrengta iki 18 išmanių pagalbinių vairuotojo ir saugos sistemų, įskaitant automatinį avarinį stabdymą¹, automatinę pastovaus greičio palaikymo sistemą² ir vairuotojo mieguistumo nustatymo ir įspėjimo funkciją.

Close

 

¹Standartiškai įrengiama „Dynamic“, o kituose modeliuose gali būti pasirenkama. Veikia automatiškai važiuojant didesniu nei 5 km/h ir mažesniu nei 85 km/h greičiu. Važiuojant nuo 0 iki 30 km/h greičiu ir lėtėjant, smūgio poveikis sumažėja 0,9 g. Važiuojant nuo 30 iki 85 km/h greičiu, sistema sumažina greitį iki ne daugiau nei 22 km/h. Pasiekus šią ribą vairuotojas privalo stabdyti pats ir galutinai sumažinti greitį.
²Papildoma įranga

Close

 

¹„Combo“ maksimalus krovumas 1000 kg, o ilgos ratų bazės „Combo“ krovumas 950 kg.
²Papildoma įranga
³„Combo“ krovinio ilgis iki 3100 mm, o ilgos ratų bazės „Combo XL“ – 3400 mm.