VISI FAKTAI AKIVAIZDŽIAI BYLOJA „COMBO LIFE“ NAUDAI.

Naujasis „Combo Life“ su 7 sėdynėmis1, begale daiktų laikymo sprendimų ir pažangiomis pagalbinėmis vairavimo sistemomis yra idealus automobilis kasdienėms išvykoms.

 

1Papildoma įranga.

IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS.

„Combo Life“ – rafinuotas ir praktiškas automobilis, kuriame gausu pažangiausių klasėje naujovių, tarp kurių minėtinas šildomas vairas1, 8 colių jutiklinis ekranas1 ir automatinė avarinio stabdymo sistema2.

DAR DAUGIAU VIETOS.

Norite keliauti su visais šeimos nariais ir sutalpinti visus jų daiktus? „Combo Life“ su 2693 l talpos krovinių skyriumi1 ir funkcionaliomis sėdynėmis patenkins visus jūsų poreikius.

Close

1„Combo Life“ su ilgesne važiuoklės baze krovinių skyriaus talpa siekia 2693 l. Standartinio „Combo Life“ modelio krovinių skyriaus talpa – 2126 l. Matuojant iki stogo su nulenktomis galinėmis sėdynėmis pagal ISO 3832 standartą.

Close

1Papildoma įranga.
2Veikia automatiškai, kai kai greitis yra nuo 5 iki 85 km/h. Važiuojant nuo 0 iki 30 km/h greičiu ir lėtėjant, smūgio poveikis sumažėja 0,9 g. Važiuojant nuo 30 iki 85 km/h greičiu, sistema sumažina greitį iki ne daugiau nei 22 km/h. Pasiekus šią ribą, vairuotojas privalo stabdyti pats, galutinai sumažindamas greitį. AEBPD darbinio greičio diapazonas priklauso nuo aptiktos kliūties (judantis objektas: nuo 5 iki 85 km/h; fiksuotas objektas: nuo 5 iki 80 km/h; pėstysis: nuo 5 iki 60 km/h). „Opel“ pagalbinės vairavimo sistemos padeda vairuotojui tik iki tam tikros ribos. Vairuotojas lieka atsakingas už vairavimą.