Ankstesnis
 • „OPEL“ KOMERCINIAI AUTOMOBILIAI, KONFIGŪRACIJOS IR KITA

  COMBO

  Užsiimate logistika, transportavimu ar platinimu? „Opel“ komercinių automobilių asortimente rasite furgonų, furgonų su dviguba kabina, krovininių automobilių be kėbulo, gamykloje pritaikytų versijų ir specializuotų automobilių iš patikimų tiekėjų. Jei trumpai, pas mus tikrai rasite jūsų darbo poreikius atitinkantį „Opel“ furgoną, be to, galėsite pasinaudoti mūsų sukaupta patirtimi komercinių automobilių srityje ir aksesuarais, kurie užtikrina, kad automobiliai atliktų tiksliai tai, ko reikia. Įgyvendinti tikslai.

 • #KASDIENOSDIDVYRIAI DIENOS DIDVYRIAI. „OPEL“ KOMERCINIAI AUTOMOBILIAI.

  Pamatykite įspūdingus triukus su kamuoliu! „F2 Freestylers“ pademonstravo savo fantastiškus sugebėjimus. Kartu su „Opel“ komerciniais automobiliais per perdavimų treniruotę jiems pavyko nustebinti Hummels, Aubameyang, Schmelzer, Weigl ir Piszczek.

  Peržiūrėkite vaizdo įrašą dabar!
Kitas

Konfigūracijos

Susipažinkite su plačiu gamyklinių bei 3-iųjų šalių konfigūracijų asortimentu ir atraskite jūsų darbo poreikius atitinkančius išskirtinės vertės komercinius automobilius bei automobilių parko sprendimus.

Sužinokite daugiau

Finansavimo informacija

Nesvarbu, ar norite pasinaudoti išperkamąja nuoma ir įsigyti furgoną, ieškote finansavimo pasiūlymų asmeniniam automobiliui įsigyti ar valdote visą automobilių parką, rasite sau tinkamą sprendimą ir galėsite pasinaudoti puikiais „Opel“ pasiūlymais.

Sužinokite daugiau

Techninė priežiūra

Gaukite informacijos apie garantijas, pagalbą, techninės priežiūros paslaugas bei naudotojo vadovus, skirtus komerciniams „Opel“ automobiliams.

Sužinokite daugiau

Aksesuarai

Peržiūrėkite originalių „Opel“ dalių, ratlankių, padangų ir sezoninių produktų pasiūlymus.

Sužinokite daugiau
Ankstesnis Kitas
Ankstesnis Kitas
Ankstesnis
 • COMBO

  Krovumas iki vienos tonos, 5,4 m3 krovinio tūris, du galimi ilgiai ir du aukščiai – „Opel Combo“ yra geriausias įmonės partneris.

  Peržiūrėkite daugiau informacijos
Kitas
Ankstesnis Kitas