Skip To Content
Ypatybės

Erdvus ir komfortiškas, prikrautas inovacijų

Dizainas

Išorė
Tikras Opel pagal dizainą, Combo Life N1 rodo, kaip atrodo verslas su pasitikinčia išvaizda, kokybe ir sumaniomis inovacijomis. 
Vidus
Aukštesnė sėdėjimo pozicija, intuityvus valdumas, šildomas vairas1 ir daugybė vietos - Combo Life N1 išmani kabina suderina protingą junglumą su praktiškumu. 

Fokusuojantis į vairuotojo ergonomiką interjeras buvo išdirbtas taip, kad pasiūlytų gerai organizuotą ir intuityvią erdvę. Didžiulė centrinė konsolė1 yra padalinta į tris funkcines zonas. Multimedijos sistema sumontuota aukštesnėje sekcijoje, o šildymo ir vėdinimo funkcijos žemiau. Apatinėje dalyje - patogi ir lengvai pasiekiama dėtuvė gėrimams.

 

1 Papildoma įranga.

Panoraminis stoglangis

Kiekvieną darbą dirbkite lengvai, šviesoje su panoraminiu stoglangiu, turinčiu markizę ir dėtuvėmis1 virš galvos. LED šviesos kabančioje dėtuvių erdvėje padarys kabiną idealia mobilia kontora, kad ir kur darbas jus nuves.

 

1 Papildoma įranga.

 
LED dienos šviesos žibintai

LED dienos šviesos žibintai1 pagerina efektyvumą ir padeda jums, bei kitiems vairuotojams išlikti saugiems kelyje dienos šviesoje.

 

1Papildoma įranga pasirinktose komplektacijose.

 

Saugumas ir inovacijos

Juostos palaikymo asistentas
Juostos Palaikymo Asistentas perspėja vairuotoją apie tai, kad jis išvažiavo iš savo eismo juostos ir švelniai pakoreguoja automobilio kursą, jei jūsų Combo Life N1 pradeda mėtytis tarp juostų neplanuotai.
 
Automatinė kruizo kontrolė

Automatinė Kruizo Kontrolė1 palaiko jūsų norimą greitį 30-160 km/h ribose ir pati stabdo bei akseleruoja, kad palaikytų saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, taip užtikrindama saugią ir atpalaiduojančią kelionę.

 

1Papildoma įranga.

 
Greičio ženklų atpažinimas
Greičio Ženklų Atpažinimas skaito kelio ženklus ir atpažįsta maksimalaus greičio riboojimo pasikeitimus ir praneša apie tai vairuotojui.
 
Galinio vaizdo kamera

180° kampo Panoraminė Galinio Vaizdo Kamera1 projektuoja automobilio aplinką 8" liečiamajame ekrane. Virtualios linijos ekrane supaprastins manevravimą atbulomis.

 

1Papildoma įranga.

 
Projekcinis ekranas

Kartu su Projekciniu Ekranu1 pagrindinė informacija, tokia kaip greitis, susidūrimo pavojaus perspėjimai ir navigacijos rodmenys pasirodys ant stiklo už vairo, kad jūsų akys galėtų būti susikoncentravusios į kelią.

 

1Papildoma įranga.

 
Saugumas ir oro pagalvės
Šešios oro pagalvės, įskaitant vairuotojo, keleivio, šonines ir užuolaitines siūlo aukštą saugumo lygį vairuotojui ir komandai visada. 
Vairuotojo nuovargio perspėjimas
Vairuotojo Nuovargio Perspėjimas1 analizuoja vairuotojo elgseną ir pastebi ženklus, kai vairuotojas gali būti pavargęs. Pranešimų serija pasiūlys vairuotojui imtis veiksmų.
 

Junglumas

Multimedija
Pažangi Multimedia Navi Pro1 sistema siūlo Navigacijos Gyvai Paslaugas2 ir yra pilnai suderinama su Apple CarPlay™3 ir Android Auto™3, leidžiančia vienu metu prie 8" liečiamojo ekrano prijungti du telefonus4.
 

Apple CarPlay ir Android Auto leidžia naudotojams patogiai pasiekti naudingas aplikacijas ir išmanaus telefono funkcijas vairuojant:

 

  • Naudoti telefoną kaip navigaciją ir matyti žemėlapius
  • Groti mėgstamiausią muziką iš Spotify
  • Siųsti ir gauti žinutes per WhatsApp ir Skype

 

Šios funkcijos gali būti lengvai pasiekiamos valdant jas balsu, kad galėtumėte laikyti rankas ant vairo, o akis nudelbtas į kelią.

 

1Papildoma įranga.

2Navigacijos Gyvai Paslaugos rodo Eismą internetu, Degalų kainas, Parkavimo informaciją, Įdomių vietų paiešką, Orą ir Kelių Saugumo pranešimus (Negalima Vokietijoje arba Šveicarijoje). 

3Kai kurių funkcijų suderinamumas gali skirtis priklausomai nuo prietaiso tipo ir operacinės versijos.

Apple CarPlay yra Apple Inc. JAV ir kitose šalyse registruotas prekės ženklas. Android yra Google Inc. registruotas prekės ženklas.

4Standartiškai Dynamic, papildomai Essentia ir Enjoy.

Navigacija

Multimedia Navi Pro1 su pažangiu valdymu balsu ir pilna navigacija nuves jus ten, kur reikia be jokio streso. Pasirinkite savo tikslą ir leiskite navigacijai nupiešti jūsų maršrutą žemėlapyje.

 

1Papildoma įranga.

 
Bevielis įkrovimas

Combo Life N1 bevielio įkrovimo sistema1 leidžia jums įkrauti jūsų telefoną bevažiuojant, bet kada ir be jokių laidų.

 

1Papildoma įranga.

 
OpelConnect paslaugos1
Išmani paslaugų gama suteikia naują saugumo ir pagalbos lygį bei leidžia jums išlikti prisijungus kelyje. 
  • Rami galva: Pagalbos Skambutis, Gedimo Skambutis ir Automobilio Būklės informacija.
  • Patogumas: Nuotolinės funkcijos durų užraktui, garso signalui ir šviesoms2.
  • Išmanus vairavimas: Mėgaukitės atpalaiduojančiu važiavimu dėka Navigacijos Gyvai ir Kelionės bei Važiavimo Valdymo.

 

1OpelConnect Paslaugų prieinamumas skiriasi priklausomai nuo šalies ir automobilio. Paslaugos gali reikalauti papildomo mokesčio ir yra priklausoma nuo mobilaus tinklo padengimo.

2Planuojama pristatyti 2020.

Važiavimo dinamika

Varikliai
Ar jūsų verslas reikalautų nuvažiuojamo atstumo, galios ar efektyvumo, Combo Life turi būtent tokią jėgainę. Susikonfigūruokite Combo Life N1 iš įvairių galingų ir efektyvių banzininių ir dyzelinių variklių1 puikiai važiavimo dinamikai.  
Transmisijos

Combo Life N1 gali būti suporuota su sklandžia šešių pavarų mechanine pavarų dėže arba efektyvia aštuonių pavarų automatine transmisija1.

 

1Aštuonių pavarų automatinė transmisija galima ne su visais varikliais.

 

Tolimesni žingsniai

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą