Skip To Content
Apžvalga

Movano

Nuo 39 200 €

Naujasis „Movano“ pasižymi išskirtine „Opel“ gamybos kokybe ir praktiškumu. Be to, dabar galite rinktis ir dar daugiau specializuotų versijų. Taip pat minėtinas atnaujintas funkcionalus dizainas, patobulintos pagalbinės vairuotojo funkcijos ir padidinta naudingoji apkrova. Naujasis „Opel Movano“ yra geriau nei bet kada pasirengęs Jums naudingai pasitarnauti. Tai - nepamainomas vokiškas darbo įrankis.


2100 kg
Maksimali naudingoji apkrova ir iki 3000 kg siekianti velkamoji galia.
17 m3
Maksimali krovinių skyriaus talpa: furgonas be langų (telpa 4 europinio standarto padėklai)
kėbulo tipai
Krovininis furgonas, keleivinis furgonas, rėminis furgonas, rėminis keleivinis furgonas, furgonas su atvira važiuokle ir platforma su kabina

Imkitės darbo

„Movano“ gali patenkinti visus Jūsų poreikius. Susipažinkite su siūlomomis versijomis, mobiliojo biuro sprendimais, galios agregatais ir kita įranga.

Apžiūrėti vidų


Elektrinė ateitis

Susipažinkite su „Movano-e“. Bekompromisis našumas. Ar esate pasirengę pokyčiams?

Universalumas
Jūsų poreikiams pritaikytas furgonas
Jūsų pasirinkimui siūlome kelias skirtingo kėbulo ilgio ir tipo „Movano“ versijas su įdiegtais patogiais sprendimais, kad galėtumėte tinkamai aptarnauti savo klientus.
Krovinių skyrius
Gabenkite bet kokius krovinius
Krovinių gabenimo galimybės labai priklauso nuo naudingosios apkrovos ir matmenų, tačiau ne mažiau svarbūs ir papildomi sprendimai, tokie kaip elektra valdomos dvigubos slankiojamosios durelės ir bekontaktė prieiga.
Ryšys
Žinokite, kur keliaujate
Navigacijos sistemos funkcijos ir „OpelConnect“ paslaugos leis padidinti efektyvumą ir užtikrinti, kad Jūsų komanda būtų saugi ir nenukryptų nuo kelio.
„Movano Cabin“
Darbas iš bet kurios vietos
Jums nebereikės vargti mėginant išlaikyti nešiojamąjį kompiuterį ant kelių vairavimo metu. Paverskite „Movano“ savo nuosavu biuru ant ratų.
Važiavimo efektyvumas
Veiksmai, o ne žodžiai
„Movano“ komplektuojami itin efektyvūs ir galingi varikliai, leidžiantys maksimaliai išnaudoti visas galimybes. Tai atitinka Jūsų verslo poreikius.
Saugumas ir pagalbinės vairuotojo sistemos
Svarbiausia saugumas
Žmonės, furgonas, kroviniai. Pasirūpinkite visų jų apsauga naudodamiesi pažangiomis technologijomis, kurios padeda išvengti nelaimingų atsitikimų ir palengvina vairavimą.
„Opel+“ priedai ir daugiau pasiūlymų
Pritaikykite pagal savo poreikius
Jūsų pasirinkimui siūlome platų asortimentą įvairių priedų – nuo ratų gaubtų iki papildomų apsaugos elementų.