3-iųjų šalių sertifikuotos konfigūracijos

SPECIALIZUOTI AUTOMOBILIAI.

Rinkoje visada atsiras nišų, kurių negalės užpildyti net platus „Opel“ gamykloje surenkamų automobilių asortimentas. Todėl sukūrėme patikimų specialistų tinklą. Jie užtikrins, kad visada galėtumėte naudotis kokybišku, patikrintu automobiliu ir kad baziniam automobiliui visada būtų taikoma „Opel“ garantija.

 

„Opel“ yra sertifikavusi įvairias automobilių kėbulo konfigūracijas, kurias gali atlikti kvalifikuoti partneriai visoje Europoje. Ieškote furgono su šaldytuvu, neįgaliesiems pritaikyto transporterio, greitosios pagalbos automobilio, automobilių ar arklių transporterio, specialaus automobilio su krovinine dalimi, furgono su lentynomis, kad jame galėtumėte saugiai transportuoti įrankius ir įrangą, arba dar kitokio specialaus komercinio automobilio – „Opel“ visada jus nukreips pas reikiamą partnerį.

 

Įsigydami sertifikuotą „Opel“ komercinio automobilio konfigūraciją būsite tikri, kad šį automobilį kruopščiai patikrino konfigūravimo inžinierių komandos specialistai ir kad darbus atlikusi įmonė laikosi kokybės standartų, teikia garantiją ir garantines paslaugas bei prisiima atsakomybę už atliktus darbus. Be to, atliekant sertifikuotas konfigūracijas lieka galioti bazinio automobilio garantija.