Elektrinis
Greitas ir paprastas įkrovimas
Pažangi „Opel“ greitojo įkrovimo technologija leidžia naująją „Opel Astra Electric“ įkrauti itin greitai. Naudojant 100 kW nuolatinės srovės greitojo įkrovimo funkciją, vos per 26 minutes bateriją galima įkrauti iki 80 proc. jos maksimalios talpos, todėl net ilgos kelionės tampa lengvos. Įvairūs „Opel“ įkrovimo sprendimai ir technologijos leidžia lengvai papildyti baterijas tiek namuose, tiek kelyje, kad visada būtumėte pasiruošę naujiems nuotykiams. 
Sužinokite daugiau apie įkrovimo galimybes
Įelektrinantis vairavimo malonumas
Pakelkite savo vairavimo patirtį į naują elektrizuojantį lygį - važiuokite sklandžiai ir tyliai arba padidinkite galią ir pajuskite akimirksniu sukuriamo sukimo momento jaudulį. Naujoji „Opel Astra Electric“ - tai nauja visiškai elektrifikuota vairavimo patirtis, todėl atsakingas vairavimas tampa dar įdomesnis nei bet kada anksčiau. 
Važiuokite dar toliau
„Opel Astra Electric“ naudoja modernią regeneracinę stabdymo sistemą, kuri sugrąžina energiją, įprastai prarandamą lėtėjant, ir taip padidina elektra nuvažiuojamą atstumą. Sistema ne tik atgauna energiją, susidarančią stabdant, bet ir veikia, kai „Astra Electric“ rieda nuokalne.  
Važiuokite, kaip patinka Jums
Kurkite vairavimo patirtį patys: naujosios „Opel Astra Electric“ dinamiška galia - Jūsų rankose: 3 vairavimo režimai, atitinkantys Jūsų poreikius, kelio sąlygas ir nuotaiką. Sportinis režimas maksimaliai padidina važiavimo dinamiką, ekonominis režimas optimizuoja efektyvumą, o įprastas režimas suderina abu režimus - ir visa tai su nuline CO2 emisija, visiška tyla ir 170 km/val. maksimaliu greičiu. 
Išlaisvinkite galią
Naujosios „Opel Astra Electric“ širdis - naujos kartos ličio jonų baterija - 102 didelio energijos tankio elementai su pažangiu šilumos valdymu, užtikrinančiu ilgą tarnavimo laiką ir didelį nuvažiuojamą atstumą. Itin kompaktiška ir puikiai integruota į važiuoklę, ji užtikrina žemą svorio centrą ir išskirtinę važiavimo dinamiką, nedarydama įtakos vairavimo padėčiai ar vidaus erdvės dydžiui.