Skip To Content
E-mobilumas yra paprasta

Tiesiog elektrinis

E-mobilumas yra paprasta: mes sukūrėme savo elektromobilius taip, kad jais naudotis būtų patogu ir paprasta it išmaniuoju telefonu. Patogus ir praktiškas priedas - išmanioji Opel programėlė elektrifikuotiems modeliams* jums padės visuomet.

*Didžioji dalis paslaugų bus prieinama nuo 2023 pavasario.

Pradėkime

Elektromobilio vairavimas yra paprastesnis, nei jums atrodo - nesvarbu, kokie jūsų mobilumo poreikiai bebūtų. Išnagrinėkite visas svarbiausias temas apie įvairias e-mobilumo formas, nuvažiuojamo nuotolio optimizavimą, elektromobilių baterijas ir eksploatacijos kaštus.

Opel paslaugos elektrifikuotiems automobiliams*

Elektrinis jūsų Opel atkeliauja kartu su plačia gama e-paslaugų. Mes įsiklausėme, ką žmonės sakė apie elektromobilių turėjimą. Tada jų mintis apgalvojome iš visų perspektyvų. Vėl ir vėl. Ir dabar galime pasiūlyti tikrai naudingą integruotų paslaugų komplektą, kuris e-mobilumą padarys paprastu ir smagiu.

*Didžioji dalis paslaugų bus prieinama nuo 2020 metų pavasario.
Privataus įkrovimo sprendimai
Opel siūlo plačią įkrovimo prietaisų gamą, kuri atitiks visus jūsų poreikius. 
Sužinokite daugiau apie įkrovimo prietaisus.  Kaip įdiegti sieninį įkroviklį?
Opel FlexCare aptarnavimo sutartis elektrifikuotiems automobiliams
Geros naujienos: elektromobiliai turi mažiau judančių dalių nei vidaus degimo varikliais varomi automobiliai, o tai reiškia pigesnius aptarnavimus. Opel FlexCare aptarnavimo sutartis suteikia ekspertų priežiūrą už išskirtinę vertę.
 
Sužinoti daugiau
Baterijos garantija
Visi mūsų elektromobiliai parduodami su 8 metų arba 160.000 km baterijos garantija mažiausiai 70% jos originalios talpos praėjus minėtam laikui ar distancijai. Mūsų baterijos talpos sertifikatas patvirtina tikrąją baterijos talpą ir yra vertingas parduodant automobilį naudotų automobilių rinkoje. 
Elektromobilių skambučių centras
Mūsų skambučių centrai turi specializuotus skyrius baterijomis varomų elektromobilių (BEV) ir įkraunamų hibridinių automobilių (PHEV) savininkams. Specialiai apmokytas kolektyvas suteiks visokeriopą pagalbą ir suras įkrovimo vietas ir patars automobilio priežiūros klausimais.
 
24/7 pagalba kelyje
Pagalba kelyje galima 24/7 visose Europos šalyse. Į ją įtraukti visi autorizuoti Opel centrai su įkrovimo galimybėmis, automobilis bus nutemptas tik pas autorizuotus atstovus.